Corveerooster 2020

De Wedstrijd- en Trimcommissie (WTC) van AV’56, die onze wedstrijden organiseert , kan dit niet zonder corveeërs (vrijwilligers die beurtelings werkzaamheden verrichten).

Die vrijwilligers doen dat corveewerk bij baanwedstrijden en wegwedstrijden. Dat werk ziet er ongeveer als volgt uit.

  • Baanwedstrijden: gereedzetten materialen en inrichting wedstrijdonderdelen
  • Wegwedstrijden: parcours uitzetten d.m.v. linten, hekken en borden, start-/finishgeluidsinstallatie opstellen/aanbrengen, parcoursbeveiliging verzorgen.

De werkzaamheden duren  ongeveer 2 uur voor aanvang en een 1 uur na afloop van een wedstrijd.

De vraag aan iedereen is (met name voor mensen die nog geen vrijwilligerswerk doen bij de vereniging) om je op te geven, met je voorkeur voor welke wedstrijd(den) via het formulier en zend het naar  corveeav56@zeelandnet.nl

Kijk in het overzicht hieronder of je ingedeeld ben.

Bij voorbaat dank,

Namens de WTC

Hans Vermeulen (corveecoördinator)

 


 

Oproep van de corveecoördinator aan alle AV’56 leden!

Mag ik jullie medewerking vragen bij het inrichten van de atletiekbaan c.q. het weg- of crossparcours vóór de wedstrijd en bij het opruimen na de wedstrijd.
Een vriendelijk verzoek om bij verhindering ZELF voor een vervanger te zorgen en dit aan mij te melden.
In de week voorafgaand aan de wedstrijd neem ik nog even contact met jullie op. Alvast bedankt voor de inzet!

Hans Vermeulen,
corveecoördinator,
tel. 0113-220385

  

Corveerooster 2020

Zaterdag 4 Januari corvee 09.30 uur

58e Wallenloop (weg) aanvang 13.00 uur

  • Wil Zweemer (leiding Corvee Wallenloop)
  • Wim de Jonge
  • Erik van Remortel
  • Berry Simonse.
  • Hans Vermeulen
  • Michel de Vlieger
  • Gert Kruitbosch

 

Zaterdag 23 Februari

Jaro cross Kapelle

 

Zaterdag  21 Maart                                                 corvee           10.00 uur

Ond. Oefenwedstrijd (baan)                                aanvang        13.00 uur

  • Peter Balkenende (leiding Corvee baanwedstrijd) tel: 06-48545051
  • Franklin van Anrooy
  • Bram Leenhouts
  • Willem van Elsacker
  • Wim van de Kreeke

 

Zaterdag 04 April                                                   corvee           10.00 uur

14e Oosterscheldeloop (weg)                              aanvang        14.00 uur

  • Wim de Jonge (leiding Corvee wegwedstrijd)
  • Theo den Herder
  • Jan Willem Meeuwse
  • Jos Walrave
  • Wim van de Kreeke
  • Hans Vermeulen
  • Piet Sonke

 

Zaterdag 26 April   

Zwaakse Weelloop (weg)

 

Zaterdag 9 Mei

24e Meidoornloop Nisse (weg)

 

Vrijdag 15 Mei                                                         corvee           17.00 uur

Avondbaanwedstrijd                                             aanvang        19.00 uur

  • Leiding corvee ……..?
  • Danmar Dees
  • …………?
  • …………?
  • …………?
  • …………?

  

Dinsdag 2 Juni                                                       Sasloop (weg)                                                        

Zaterdag 6 Juni                                                      corvee           08.00 uur

Zeeuwse kampioenschap pupillen (baan)      aanvang        10.30uur

  • Peter Balkenende (leiding Corvee baanwedstrijd) tel: 06-48545051
  • Marius Dek
  • Piet Sonke
  • …………?
  • …………?
  • …………?

 

Vrijdag 8 Juli

Sportvisserloop Yerseke (weg)

 

Zaterdag 8 Augustus

15 van Wolfaartsdijk (weg)

  • Wim van de Kreeke

  

Vrijdag 14 Augustus

Kapelsedagloop (weg)

 

 

Vrijdag 28 Augustus                                              corvee           17.00 uur

Avondbaanwedstrijd                                             aanvang        19.00 uur

  • Peter Balkenende (leiding Corvee baanwedstrijd) tel: 06-48545051
  • …………?
  • …………?
  • …………?
  • …………?
  • …………?

  

Vrijdag 11September                                             corvee           17.00 uur

15e WEA Stadsloop (weg)                        aanvang        19.15 uur

  • Wim de Jonge(leiding Corvee wegwedstrijd)
  • Acronius Kramer
  • Piet Sonke
  • Hans Vermeulen
  • Rene Nijsse
  • Heleen Kapteijn

 

Vrijdag 18 September

Wemeldingeloop

 

Vrijdag 25 September                                           corvee           uur

Scholieren Poelbosloop  (cross)                       aanvang        uur

  • Wim de Jonge(leiding Corvee wegwedstrijd)
  • Marcel Uiterhoeve
  • Piet Sonke
  • …………?

  

Zaterdag 26 September                                        corvee           10.30uur

Clubkampioenschap (baan)                                aanvang        13.00uur

  • Peter Balkenende (leiding Corvee baanwedstrijd) tel: 06-48545051
  • Bram Leenhouts
  • Willem van Elsacker
  • Rene Nijsse
  • Dagmar Dees
  • …………?

 

Zondag 29 November

Zakloop Nisse (weg)

  

Zaterdag 12 December                                         corvee           09.30 uur

Den Inkelcross Kruiningen                                 aanvang        13.00 uur

  • Wim de Jonge(leiding Corvee crosswedstrijd)
  • Wim Wouters
  • Remco/of Helene Kapteijn
  • Ingrid Koene
  • Marius Besuyen
  • Reserve:Hans Vermeulen

  

Maandag 31 December                                         corvee           12.30 uur

Oliebollenloop uur (weg)                                     aanvang        14.00 uur

  • Koos Oggel
  • Jos Walrave

 

Reserve algemeen :

  • Jan Fraanje
  • Acronius Kramer
  • Wim v.d.kreeke