Wedstrijdkalender voor op de baan en de weg


Baanwedstrijden & wegwedstrijden

Overzicht baanatletiekwedstrijden 2016

FEBRUARI 6 DELTA SPORT INDOOR  
         
MAART 19 AV'56 ONDERLINGE  
  28 DYNAMICA PAASEIWEDSTRIJD  
         
APRIL 2 SCHELDESPORT TESTWEDSTRIJD  
  9 RKHAV ATLHLETIC CHAMPS  
  16 DELTA SPORT ATLHLETIC CHAMPS   COMPETITIE
  16 DELTA SPORT BAANWEDSTRIJD  
         
MEI 5 FLAKKEE AVONDBAANWED  
  8 SCHELDESPORT B COMP aanvraag MASTERS COMP aanvraag
  16 RKHAV PINKSTERWED  
  20 AV'56 AVONDBAANWED  
  21 DYNAMICA ZK PUPILLEN  
  21 DELTA SPORT CD COMP aanvraag  
  21 SCHELDESPORT CD COMP aanvraag  
  25 SCHELDESPORT SCHOOLWED  
  28 WIELINGEN ATLHLETIC CHAMPS COMPETITIE
           
JUNI 11 FLAKKEE ATLHLETIC CHAMPS COMPETITIE
  12 SCHELDESPORT B COMP aanvraag  
  17 DYNAMICA AVONDWED D+HOGER  
  18 AV'56 PUP. WED  
  25 DELTA SPORT CD COMP aanvraag  
         
JULI 2 REGIO WEDSTRIJD    
  16 SCHELDESPORT ATLHLETIC CHAMPS + MASTERS TROPHY
         
AUGUSTUS 12 AV'56 AVONDBAANWED  
         
SEPTEMBER ? DELTA SPORT AVONDBAANWED  
  3 SCHELDESPORT VB WED +TECHN 3 KAMP  
  17 DYNAMICA ATLHLETIC CHAMPS COMPETITIE
  17 SCHELDESPORT ZK Djun EN HOGER  
  24 DIVERSE VER. CLUBKAMPIOENSCHAP  
         
OKTOBER  1 SCHELDESPORT CLUBKAMPIOENSCHAP  
         
DECEMBER 10 SCHELDESPORT WINTERWERPDRIEKAMP  

 

 

CROSS- EN WEGWEDSTRIJDEN/TRIMLOOPKALENDER 2016

zaterdag  6 februari Zwaarste 10 van zeeland burgh haamstede roparun/delta sport
zaterdag  6 februari Scheldesport trimloop terneuzen scheldesport
zondag 7 februari DPO halve marathon cadzand de wielingen
zaterdag  13 februari schipper grevelingen cross bruinisse flakkee
zaterdag  20 februari 25 km Scheldeloop Terneuzen sch.sp/DOW
zondag 21 februari 3e Engineering natuurloop Moio Beach cadzand de wielingen
zondag 21 februari trail by the sea Renesse  
zaterdag  27 februari kustcross vlissingen dynamica
           
zaterdag  5 maart massaloop oostkapelle dynamica
zondag 6 maart 4e Engineering Natuurloop De Zeemeeuw cadzand bad de wielingen
zaterdag  12 maart pannekoekenmolenloop burgh haamstede delta sport
zaterdag  12 maart jeugdclubcrosskampioenschap vlissingen Dynamica – eigen
zaterdag  12 maart krokusloop hulst rkhav
zaterdag  19 maart ropakustrun dishoek roparun/dynamica
zaterdag  26 maart 25 km van Hulst hulst rkhav
zaterdag  26 maart 10 van bru bruinisse roparun/delta sport
           
zondag 3 april ladies run goes av56
zaterdag  9 april oosterscheldeloop goes av56
zaterdag  16 april marathon zeeuws vlaanderen terneuzen st.Mar Zws Vl
vrijdag 22 april oranjemuidenloop arnemuiden oranjecom/dynamica
zondag 24 april zwaakse weelloop kwadendamme Zr ropateam/av56
woensdag 27 april rabo omloop Menheerse middelharnis flakkee
           
zondag 8 mei meidoornloop nisse zaklopers/av56
vrijdag  13 mei zlm don loop middelburg dynamica
zondag 15 mei worstel en kom boven wolfaartsdijk Roparun/av56
vrijdag 20 mei griffioenloop middelburg st.griffioen/dynamica
vrijdag 27 mei schellachloop middelburg dynamica
           
           
           
zaterdag  4 of 5 juni ½ van renesse renesse  
dinsdag 7 juni sasloop goes Av56 – eigen
woensdag 8 juni lepraloop oostkapelle lepra/dynamica
zaterdag  18 juni Color Run vlissingen  
woensdag 22 juni 1e krekenloop westkapelle west/dynamica
zaterdag  25 juni pzc familieloop vlissingen pzc/dynamica
woensdag 29 juni sportvisserloop yerseke av56
           
woensdag 6 juli stratenl Zoutelande zoutelande dynamica
dinsdag  12 juli Boulevardloop Ijzendijke ijzendijke de wielingen
woensdag 13 juli stratenl domburg domburg dynamica
dinsdag  19 juli Zomerloop retranchement de wielingen
woensdag 20 juli stratenl westkapelle westkapelle dynamica
dinsdag 26 juli Zomerloop  groede de wielingen
woensdag  27 juli OVBH Stratenloop haamstede delta sport
vrijdag 29 juli noormannenloop westkapelle noormannen/dynamica
           
dinsdag 2 augustus Zomerloop nieuwvliet de wielingen
woensdag 3 augustus boulevardloop vlissingen dynamica
vrijdag 5 augustus bloemfontein strandoop ouddorp flakkee
dinsdag 9 augustus Zomerloop zuidzande de wielingen
woensdag 10 augustus 2e krekenloop westkapelle west/dynamica
dinsdag  16 augustus Zomerloop cadzand de wielingen
zaterdag  20 augustus hyundai halve marathon burgh haamstede delta sport
woensdag 24 augustus 3e krekenloop westkapelle west/dynamica
donderdag 25 augustus intersport havenloop zierikzee delta sport
vrijdag 26 augustus Hersselmanloop Kapelle Roose
woensdag 31 augustus kreekloop terneuzen scheldesport
zaterdag    augustus pandaloop oostkapelle wnf/dynamica
           
zaterdag  3 september Kustloop vrouwenpolder st.vrouwenp
zondag 4 september Dwars door de Zwingeul cadzand de wielingen
vrijdag 9 september WEA stadloop goes av56
zaterdag  17 september tieleman keukenloop middelharnis flakkee
vrijdag 30 september ladysnight/light run zoutelande st.mar
           
zaterdag  1 oktober marathon zeeland burgh/zoutelande st.mar
zaterdag  1 oktober clingse bosloop clinge rkhav
zaterdag  8 oktober ploegenveldloop/veldloopestafette    
zaterdag  8 oktober poelbosloop goes Av56 – scholieren
zaterdag  15 oktober Natuurloop Braakman Philipine scheldesport
zaterdag  15 oktober Night trail Zoutelande st.mar
zaterdag  22 oktober singellooop middelburg dynamica
           
zaterdag  5 november moerschanscross hulst rkhav
zaterdag  12 november mosselloop burgh haamstede delta sport
zondag 13 november 1e Engineering natuurloop De Zeemeeuw cadzand de wielingen
zaterdag  19 november hobbeldebobbelloop zoutelande even.zout/dynamica
zaterdag  26 november elderschanscross aardenburg de wielingen
zondag 27 november zakloop nisse zaklopers/av56
           
zaterdag  3 december inkelcross kruiningen av56
zaterdag  10 december intersport ten miles zieikzee delta sport
zaterdag  10 december ½ Marathon Terneuzen terneuzen scheldesport
zondag 11 december jules unlimited breskens de wielingen
zaterdag  17 december kievit warmte loop middelharnis flakkee
zaterdag  17 december jeugdcross goes Av56 – eigen
maandag 26 december kerstloop dishoek dynamica
zaterdag  31 december tankloop dishoek dynamica
zaterdag  31 december oliebollenloop goes Av56 – eigen
zaterdag  31 december 2e Engineering Natuurloop sylvestercross aardenburg de wielingen

 

 

 

Laatste update 2016-02-06 16:20:19 door Kees van den Pol