Wedstrijdkalender

Wedstrijdkalender



Baanwedstrijden & wegwedstrijden

Overzicht baanatletiekwedstrijden 2014

 

april      
5   Scheldesport testwedstrijd/topclinic
12   RKHAV Ir Knaapcomp en baancircuit
       
mei      
3   Dynamica Ir Knaapcomp en baancircuit
8   AV Flakkee 1500 meter meeting
10   Scheldesport C-D competitie
11   Thor Roosendaal Masters comp
17   AV'56 Ir Knaapcomp en baancircuit
24   Delta Sport C-D competitie
29   Dynamica Meerkamp
30   Dynamica Meerkamp
30   Scheldesport ZK 10km en werp 3 kamp
       
juni      
9   RKHAV Pinksterwedstrijd
14   AV'56 Schoolatletiek
14   Regio Gorkum Regio ontmoeting
19   Delta Sport Baan MiLa 3000m
21   Scheldesport C-D competitie
22   Achilles Top (Kerkrade) Masters comp
28   de Wielingen Ir Knaap en baancircuit
       
juli      
5   Scheldesport ZK Meerkamp
6   Scheldesport ZK Meerkamp
       
augustus      
8   AV'56 baanwedstrijd
15   AV'56 baanwedstrijd
30   Dynamica ZK Pupillen en CD
       
september      
6   Delta Sport Ir Knaap en baancircuit
13   Scheldesport Ir Knaapcomp en baancircuit
13   ????? landelijke finale C-D
27   Diversen Clubkampioenschappen

 

 

CROSS- EN WEGWEDSTRIJDEN/TRIMLOOPKALENDER 

 

Maart        
Zat 01 Kustcross(Koole Sport) Dynamica Vlissingen trim/wed
Zon 02 DRV Natuurloop Str.pav. Wielingen Cadzand Bad trim
Zat 08 42e Pannenkoekenmolen Delta Sport Burgh-Haam trim/wed
Zat 08 Jeugdclubcrosskampioenschap Dynamica Dishoek trim
Zat 15 9e Ropakustrun Dyn/Cegelec Dishoek trim
Zat 15 31e Krokusloop RKHAV Hulst trim
Zat 22 6e Lepraloop Dyn/Corbijn Oostkapelle trim
Zat 29 25 km van Hulst RKHAV Hulst trim
Zon 30 Ladies Run AV'56 Goes trim
         
April        
Zat 05 10 van Bru Delta Sport Bruinisse trim
    i.s.m. Roparunteam    
Zat 12 8e Oosterscheldeloop AV'56 Goes trim/wed
Zat 19 Marathon Zeeuws Vlaanderen St.MarZvl Hulst trim
Vry 25 3e Oranjemuidenloop Dyn/Or Arnem. Arnemuiden trim
Zat 26 Omloop Menheerse Flakkee Middelharnis trim
Zon 27 Zwaakse Weelloop AV'56/Ropa Goes trim
         
Mei        
Vry 09 5e Griffioenloop Dyn/Griffioen Middelburg trim
Zon 11 Meidoornloop (http://www.zaklopers.nl) AV'56/Zaklopers  Nisse trim
Vry 16 3e Schellachloop Dynamica Middelburg trim
Zon 18 2e Worstel en kom bovenloop AV'56/Ropa Wolphaartsdijk trim
         
Juni        
Zon 01 4e Halve van Renesse Sportpromotion Zld Renesse trim
Vry 06 ZLM Don Stadsloop Dynamica Middelburg trim/wed
Zat 14 Midsummer Nights Trail Sportpromotion Zld Renesse trim
Woe 18 1e Krekenloop Dyn/VVV Westkapelle trim
Zat 21 PZC Familieloop Dynamica/PZC Vlissingen trim
Din 24 Boulevardloop  Wiel/IJscl.Ijzend IJzendijke trim
Woe 25 Sportvissersloop(PZC Circuit) AV'56 Yerseke trim/wed
Zat 28 Vrijburgloop Dynamica Vlissingen trim/wed
         
Juli        
Din 01 Rabo Zomerloop Wielingen Retranchemant trim
Woe 02 24e Stratenloop Zoutelande(PZC Circuit) Dynamica Zoutelande trim/wed
Woe 09 33e Stratenloop Domburg (PZC Circuit) Dynamica Domburg trim/wed
Din 15 Rabo Zomerloop Wielingen Groede trim
Woe 16 24e Stratenloop Westkapelle(PZC circuit) Dynamica Westkapelle trim/wed
Din 22 Rabo Zomerloop Wielingen Nieuwvliet trim
Woe 23 31e Hotel Bom Bokaalloop(PZC Circuit) Delta Sport Haamstede trim/wed
Vry 25 Noormannenloop Dyn/Noorman Westkapelle trim
Don 29 Rabo Zomerloop Wielingen Zuidzande trim
Woe 30 77e Boulevardloop (PZC Circuit) Dynamica Vlissingen trim/wed
         
Augustus        
Zat 02  Aemstie Run DeltaSp/DFS Burgh-Haam trim
Din 05 Rabo Zomerloop Wielingen Cadzand Bad trim
Woe 06 2e Krekenloop Dyn/VVV Westkepelle trim
Vrij 08 Strandloop Flakkee Ouddorp trim
Woe 20 3e Krekenloop Dyn/VVV Westkapelle trim
Zat 23
Pandaloop Dyn/WNF Oostkapelle trim
Zat 30 28e Hyundai Halve Marathon Delta Sport Burgh-Haam trim/wed
         
September        
Vrij 12 WEA Stadsloop AV'56 Goes trim/wed
Zat 20 Tieleman Keukenrun Flakkee Middelharnis trim/wed
Zon 21 Trail by the Sea (Short Distance) sportpromotion Zld Westenschouwen trim
         
Oktober        
Zat 04 12e Marathon Zeeland St.Marathon Zoutelande trim
Zat o4 Clingse Bosloop RKHAV Clinge trim
Zat 11 20e Veldloopestafette Dynamica Vlissingen trim/wed
Zat 11 Poelbosloop AV'56 Goes scholieren
Zon 12 Dwars door de Zwingeul Wielingen Cadzand trim
Zat 25 50e Singelloop Dynamica Middelburg trim/wed
         
November        
Zat 01 29e Moerschanscross RKHAV Hulst trim/wed
Zat 08 47e Mosselloop Delta Sport Burgh-Haam trim/.wed
Zat 15 14e Hobbeldebobbelloop Dyn/StEvZout Zoutelande trim
Zon 16 DRV Natuurloop De Zeemeeuw Wielingen Cadzand trim
Zat 22 Elderschanscross(KooleSport) Wielingen Aardenburg trim/wed
Zon 30 Zakloop AV'56/Zaklop. Nisse trim
         
December        
Zat 06 Inkelcross AV'56 Kruiningen trim/wed
Zat 13 4e Sport 2000 Ten Miles Delta Sport Zierikzee trim/wed
Zon 14 Jules Unlimitid Wielingen Breskens trim
Zat 20 Kievit Warmte Pallandtloop Flakkee Middelharnis trim/wed
Zat 20 Jeugdcross AV'56 Goes eigen jeugd
Vrij 26 Kerstloop Dynamica Dishoek trim
Zat 27 Clubkampioenschap cross Delta Sport Schuddebeurs trim
Woe 31 Tankloop Dynamica Dishoek trim
Woe 31 DRV Vsylvesterloop Erasmusbos Wielingen Aardenburg trim

Laatste update 2014-04-01 20:04:12 door Rob Sonke