Wedstrijdkalender

Wedstrijdkalender voor 2015


Baanwedstrijden & wegwedstrijden

Overzicht baanatletiekwedstrijden 2015

 

nog niet bekend      

 

 

CROSS- EN WEGWEDSTRIJDEN/TRIMLOOPKALENDER 

JANUARI          
zaterdag  3   wallenloop goes av56
zondag 4   scheidsrechtersloop vlissingen ssvw/dynamica
zaterdag  10   delta cross burgh haamstede delta sport
zaterdag  24   indoor trail goes st.indoor trail
zaterdag  31   scheldesport cross westdorpe scheldesport
           
FEBRUARI        
zondag 1   DPO halve marathon cadzand de wielingen
zaterdag  7   Zwaarste 10 van zeeland burgh haamstede roparun/delta sport
zaterdag  7   Scheldesport trimloop terneuzen scheldesport
zaterdag  14   schipper grevelingen cross ZK bruinisse flakkee
zondag 15   3e natuurloop Moio Beach cadzand de wielingen
zondag 15   Kapelle Cross Kapelle roose
zaterdag 21   trail by the sea burgh haamstede sportpromotion zld
zaterdag  28   massaloop oostkapelle dynamica
           
MAART          
zondag 1   4e natuurloop De Zeemeeuw cadzand bad de wielingen
zaterdag  7   kustcross vlissingen dynamica
zaterdag  14   pannekoekenmolenloop burgh haamstede delta sport
zaterdag  14   krokusloop hulst rkhav
zaterdag  21   ropakustrun dishoek roparun/dynamica
zaterdag  28   25 km van Hulst hulst rkhav
zondag 29   ladies run goes ladiesrun goes/av56
           
APRIL          
zaterdag  4   10 van bru bruinisse roparun/delta sport
zaterdag  11   oosterscheldeloop goes av56
zaterdag  18   marathon zeeuws vlaanderen terneuzen st.Mar Zws Vl
vrijdag 24   oranjemuidenloop arnemuiden oranjecom/dynamica
zaterdag  25   rabo omloop menheerse middelharnis flakkee
zondag 26   zwaakse weelloop kwadendamme Zr ropateam/av56
           
MEI          
vrijdag 8   griffioenloop middelburg st.griffioen/dynamica
zondag 10   meidoornloop nisse zaklopers/av56
zondag 17   worstel en kom boven wolfaartsdijk Roparun/av56
vrijdag  22   zlm don loop middelburg dynamica
vrijdag 29   schellachloop middelburg dynamica
           
JUNI          
dinsdag 2   sasloop goes av56
woensdag 3   lepraloop oostkapelle lepra/dynamica
woensdag 18   1e krekenloop westkapelle west/dynamica
zaterdag  20   pzc familieloop vlissingen pzc/dynamica
woensdag 24   sportvisserloop yerseke av56
           
JULI          
woensdag 1   stratenl Zoutelande zoutelande dynamica
dinsdag  7   Rabo boulevardloop ijzendijke de wielingen
woensdag 8   stratenl domburg domburg dynamica
dinsdag  14   Rabo zomerloop retranchement de wielingen
woensdag 15   stratenl westkapelle westkapelle dynamica
dinsdag 21   Rabo zomerloop  groede de wielingen
woensdag  22   OVBH Stratenloop haamstede delta sport
vrijdag 24   noormannenloop westkapelle noormannen/dynamica
dinsdag 28   Rabo zomerloop nieuwvliet de wielingen
woensdag 29   boulevardloop vlissingen dynamica
           
AUGUSTUS        
dinsdag 4   Rabo zomerloop zuidzande de wielingen
woensdag 5   2e krekenloop westkapelle west/dynamica
vrijdag 7   bloemfontein strandoop ouddorp flakkee
dinsdag  11   Rabo zomerloop cadzand de wielingen
dinsdag 18   Rabo zomerloop groede de wielingen
woensdag 19   3e krekenloop westkapelle west/dynamica
donderdag 20   intersport havenloop zierikzee delta sport
woensdag 26   kreekloop terneuzen scheldesport
vrijdag 28   Hersselmanloop Kapelle Roose
zaterdag  29   hyundai halve marathon burgh haamstede delta sport
zaterdag  ???   pandaloop oostkapelle wnf/dynamica
           
SEPTEMBER        
zaterdag 5   Stichting Jayden Obstakelrun goes Fitland Goes
vijdag 11   WEA stadloop goes av56
zaterdag  19   tieleman keukenloop middelharnis flakkee
zaterdag  19   Natuurloop braakman scheldesport
zondag 20   Dwars door de Zwingeul cadzand de wielingen
           
OKTOBER          
vrijdag 2   ladysnight zoutelande st.mar
zaterdag  3   marathon zeeland burgh/zoutelande st.mar
zaterdag  3   clingse bosloop clinge rkhav
zaterdag  10   veldloopestafette vlissingen dynamica
zaterdag  10   poelbosloop scholieren goes av56
zaterdag  24   singellooop middelburg dynamica
           
NOVEMBER        
zaterdag  7   moerschanscross hulst rkhav
zaterdag  14   mosselloop burgh haamstede delta sport
zondag 15   1e natuurloop De Strandganger cadzand de wielingen
zaterdag  21   hobbeldebobbelloop zoutelande even.zout/dynamica
zaterdag  28   elderschanscross aardenburg de wielingen
zondag 29   zakloop nisse zaklopers/av56
           
DECEMBER        
zaterdag  5   inkelcross ZK kruiningen av56
zaterdag  12   intersport ten miles zieikzee delta sport
zaterdag  12   scheldeloop terneuzen scheldesport
zondag 13   jules unlimited breskens de wielingen
zaterdag  19   kievit warmte loop middelharnis flakkee
zaterdag  19   jeugdcross goes av56
zaterdag  26   kerstloop dishoek dynamica
donderdag 31   tankloop dishoek dynamica
donderdag 31   oliebollenloop goes av56
donderdag  31   sylvestercross aardenburg de wielingen

Laatste update 2015-01-08 10:37:34 door Kees van den Pol