Wedstrijdkalender voor op de baan en de weg

Hieronder vind je een overzicht van Zeeuwse wedstrijden die de komende tijd worden georganiseerd. Voor meer informatie linken wij door naar de website van de organiserende vereniging.

februari 2019

DatumWedstrijdVerenigingInfo
16 Feb Zwaarste 10 van Zeeland in Westenschouwen Delta Sport info
16 Feb Scheldeloop in Terneuzen Scheldesport info
24 Feb Natuurloop in Cadzand-Bad Wielingen info
24 Feb 8e JARO-cross in Kapelle JARO info

maart 2019

DatumWedstrijdVerenigingInfo
02 Mar 30e Kustcross in Vlissingen Dynamica info
02 Mar Scheldesportloop in Terneuzen Scheldesport info
09 Mar clubcross in Vlissingen Dynamica info
09 Mar Pannekoekloop in Westenschouwen Delta Sport info
09 Mar Krokusloop in Hulst RKHAV info
10 Mar Natuurloop in Cadzand Wielingen info
16 Mar Massaloop in Oostkapelle Dynamica info
16 Mar Indoor Zeeland in Zierikzee Delta Sport info
23 Mar Onderlinge oefenwedstrijd in Goes AV '56 info
30 Mar 25 km van Hulst in Hulst RKHAV info

april 2019

DatumWedstrijdVerenigingInfo
06 Apr Oosterscheldeloop in Goes AV '56 info
07 Apr Marathon Rotterdam in Rotterdam Marathon Rotterdam info
12 Apr Oranjemuidenloop in Arnemuiden Dynamica info
13 Apr Marathon Zeeuws-Vlaanderen in Terneuzen Marathon Zeeuws-Vlaandere info
13 Apr Pupillenwedstrijd in Vlissingen Dynamica info
22 Apr Paaseiwedstrijd in Vlissingen Dynamica info
27 Apr Koningsloop in Oostburg Wielingen info
28 Apr Zwaakse Weelloop in Kwadendamme ZR running team info
28 Apr B-junioren competitie in Terneuzen Scheldesport info

mei 2019

DatumWedstrijdVerenigingInfo
03 May Avondbaanwedstrijd in Zierikzee Delta Sport info
07 May Avondbaanwedstrijd in Terneuzen Scheldesport info
11 May Meidoornloop in Nisse AV '56 info
11 May Zwemloop in Koewacht RKHAV info
11 May ZK pupillen in Terneuzen Scheldesport info
18 May Athletics Champs in Cadzand-Bad Wielingen info
19 May Rondje Voorne in Brielle Rondje Voorne info
19 May Halve van Renesse in Renesse Sportpromotion Zeeland info
24 May 4e Gaperloop in Gapinge González Running Team info
25 May Athletics Champs in Middelharnis AV Flakkee info
25 May C/D-junioren competitie wedstrijd in Terneuzen Scheldesport info
28 May Avondbaanwedstrijd in Terneuzen Scheldesport info

juni 2019

DatumWedstrijdVerenigingInfo
01 Jun Pupillenwedstrijd in Zierikzee AV '56 info
01 Jun Baanwedstrijd in Zierikzee AV '56 info
01 Jun Pupillenwedstrijd in Zierikzee AV '56 info
01 Jun Baanwedstrijd in Zierikzee AV '56 info
04 Jun Sasloop in Goes AV '56 info
07 Jun 19e Stadsloop in Middelburg Dynamica info
10 Jun Pinksterwedstrijden in Hulst RKHAV info
14 Jun Schellachloop in Middelburg Dynamica info
15 Jun Baanwedstrijd in Cadzand Wielingen info
21 Jun Griffioenloop in Middelburg Dynamica info
22 Jun Athletics Champs in Vlissingen Dynamica info
22 Jun C/D-junioren competitie wedstrijd in Terneuzen Scheldesport info
23 Jun B-junioren competitie wedstrijd in Terneuzen Scheldesport info

juli 2019

DatumWedstrijdVerenigingInfo
03 Jul stratenloop in Zoutelande Dynamica info
09 Jul Zomerloop in Cadzand Wielingen info
10 Jul Sportvisserloop in Yerseke AV '56 info
16 Jul Zomerloop in Retranchement Wielingen info
17 Jul stratenloop in Westkapelle Dynamica info
23 Jul Zomerloop in Groede Wielingen info
24 Jul stratenloop in Haamstede Delta Sport info
30 Jul Zomerloop in Nieuwvliet Wielingen info
31 Jul Boulevardloop in Vlissingen Dynamica info

augustus 2019

DatumWedstrijdVerenigingInfo
06 Aug Zomerloop in Zuidzande Wielingen info
09 Aug 35e Strandloop in Ouddorp AV Flakkee info
10 Aug 15 van Wolphaartsdijk in Wolphaartsdijk Kick Off Wolphaartsdijk info
20 Aug Avondbaanwedstrijd in Terneuzen Scheldesport info
24 Aug Halve Marathon in Westenschouwen Delta Sport info
28 Aug Kreekloop in Terneuzen Scheldesport info

september 2019

DatumWedstrijdVerenigingInfo
01 Sep Tilburg Ten Miles in Tilburg Tilburg Ten Miles info
07 Sep Kustloop in Vrouwenpolder Kustloop Vrouwenpolder info
07 Sep Athletics Champs in Hulst RKHAV info
07 Sep Baanwedstrijd in Hulst RKHAV info
13 Sep WEA - Stadsloop in Goes AV '56 info
13 Sep Avondbaanwedstrijd in Vlissingen Dynamica info
14 Sep Athletics Champs in Terneuzen Scheldesport info
21 Sep Tielemanloop in Middelharnis AV Flakkee info
21 Sep Clubkampioenschappen in Terneuzen Scheldesport info
22 Sep Dam tot Damloop in Amsterdam Dam Tot Damloop info
28 Sep Ten Miles in Philippine Scheldesport info
28 Sep Clubkampioenschappen in Goes AV '56 info
28 Sep Clubkampioenschappen in Hulst RKHAV info
28 Sep Clubkampioenschappen in Terneuzen Delta Sport info
28 Sep Clubkampioenschappen in Vlissingen Dynamica info
28 Sep Clubkampioenschappen in Oostburg Wielingen info

oktober 2019

DatumWedstrijdVerenigingInfo
04 Oct Ladiesrun in Zoutelande Marathon Zeeland info
05 Oct Kustmarathon in Zoutelande Marathon Zeeland info
05 Oct Clingse Bosloop in Clinge RKHAV info
06 Oct Singelloop Breda in Breda Bredase Singelloop info
12 Oct Poelbosloop in Goes AV '56 info
19 Oct Singelloop in Middelburg Dynamica info
20 Oct Amsterdam marathon in Amsterdam Amsterdam Marathon info

november 2019

DatumWedstrijdVerenigingInfo
02 Nov Moerschanscross in Hulst RKHAV info
09 Nov Mosselloop in Westenschouwen Delta Sport info
10 Nov Natuurloop in Retranchement Wielingen info
16 Nov 19e Hobbeldebobbelloop in Zoutelande Dynamica info
17 Nov 36e Zevenheuvelenloop in Nijmegen Zevenheuvelenloop info
23 Nov Elderschanscross in Aardenburg Wielingen info
24 Nov 20e Zakloop in Nisse AV '56 info
24 Nov Warandeloop in Tilburg Stichting Warandeloop info

december 2019

DatumWedstrijdVerenigingInfo
07 Dec 27e Den Inkelcross in Kruiningen AV '56 info
08 Dec Jules Unlimitedloop in Breskens Wielingen info
14 Dec Halve Marathon in Terneuzen Scheldesport info
14 Dec Winterwerpwedstrijd in Terneuzen Scheldesport info
26 Dec Kerstloop in Dishoek Dynamica info
31 Dec 51e Oliebollenloop in Goes AV '56 info
31 Dec Tankloop in Westkapelle Dynamica info
31 Dec Sylvestercross in Nieuwvliet Wielingen info