Hieronder kun je alle uitslagen vinden van de wedstrijden die AV’56 zelf organiseert (button 1). Verder vind je er alle resultaten van AV’56-leden die -waar dan ook- aan wedstrijden hebben meegedaan (button 2). De volledige uitslagen van alle wedstrijden in Zeeland vind je onder button 3.

Mocht je een uitslag missen of hij staat er wel maar werkt de link niet, aarzel dan niet en stuur even een berichtje naar webmaster@av56.nl.

Seizoen 2018

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
09 Dec Hallensportfest SC Bayer 05 Uerdingen 15
08 Dec Halve Marathon Scheldesport 5
08 Dec Winterwerpwedstrijd Scheldesport 6
01 Dec 26e Den Inkelcross AV '56 99
25 Nov 19e Zakloop AV '56 102
24 Nov C/D-indoorwedstrijd Ilion 3
24 Nov 34e Elderschanscross Wielingen 40
17 Nov 18e Hobbeldebobbelloop Dynamica 24
10 Nov Mosselloop Delta Sport 33
04 Nov 2018 Drechtstadloop Drechtstadloop 6
04 Nov Trail by the Sea Sportpromotion Zeeland 7
03 Nov 33e Moerschanscross RKHAV 66
28 Oct Recordindoor AC Tion 4
27 Oct 7e Stelleplascross/jeugdcross JARO 47
27 Oct Indoor Recordwedstrijd Fortius Drechtsteden 7
21 Oct 43e Amsterdam marathon Amsterdam Marathon 6
21 Oct 10 van AVR AVR '90 1
20 Oct Singelloop Dynamica 17
14 Oct Werpfestival Sprint 2
14 Oct 35e Marathon Eindhoven Marathon Eindhoven 4
14 Oct Linker Oevert Marathon Linker Oevert 2
13 Oct Poelbosloop AV '56 0
07 Oct 33e Singelloop Breda Bredase Singelloop 11
07 Oct Kampenmeeting AC Lyra 3
06 Oct 16e Kustmarathon Marathon Zeeland 43
06 Oct Mini-marathon Marathon Zeeland 18
05 Oct Ladiesrun Marathon Zeeland 35
30 Sep NK estafette Startbaan 5
29 Sep Clubkampioenschappen AV '56 364
29 Sep werpersmeeting AC Meetjesland 3
27 Sep Avondbaanwedstrijd Rotterdam Atletiek 2
23 Sep Flex-meeting Energie 6
23 Sep Vestingloop Vestingloop Willemstad 11
23 Sep Kraaieloop Kraaieloop 11
22 Sep Ouder-kind-dag AV '56 0
22 Sep Kamp. Vlaanderen voor Masters Olse Merksem 2
21 Sep Vaart van Vlissingen Madman 6
19 Sep Avondwedstrijd Leiden Atletiek 5
15 Sep werpersmeeting AC Meetjesland 2
15 Sep Athletics Champs Dynamica 0
14 Sep 23e WEA - Stadsloop AV '56 58
09 Sep Halve Marathon Lopersgroep Deurne 2
09 Sep Bridge-to-bridge-loop Bridge-to-Bridge Arnhem 5
09 Sep 30 van Amsterdam Noord 30 van Amsterdam Noord 1
08 Sep Belgisch Kampioenschap Junioren LBFA Belgische Atl.Liga 2
08 Sep Jungfraumarathon Jungfrau Marathon 1
08 Sep Athletics Champs RKHAV 0
08 Sep Fish Potato Run Fish Potato Run 4
02 Sep Nationale D-spelen Phanos 15
01 Sep 12e Kustloop Kustloop Vrouwenpolder 28
01 Sep Open Hoeksch Estafette en Werpen Spirit 1
28 Aug 10km van Groot Steenbergen Diomedon 1
26 Aug Hardloop3daagse Hardloop3daagse 8
26 Aug Nationale C-spelen AAC 11
25 Aug blokmeerkamp GAC Gemert 15
25 Aug Halve Marathon Delta Sport 36
24 Aug 9e Kapelsedag Loop Kapelle Promotion 38
24 Aug Hardloop3daagse Hardloop3daagse 8
23 Aug 3000 m meeting PAC 2
17 Aug 1e Ganzestad baanwedstrijd AV '56 58
17 Aug baanmeeting AC Waasland 4
15 Aug baanmeeting Vita 5
11 Aug 15 van Wolphaartsdijk Kick Off Wolphaartsdijk 40
11 Aug open meeting Racing Club Gent 0
02 Aug Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 25
02 Aug 30e Polderloop Polderloop 2
01 Aug 81e Boulevardloop Dynamica 53
25 Jul stratenloop Delta Sport 27
20 Jul 23e Cameradostocht Krekenlopers 2
18 Jul stratenloop Dynamica 35
14 Jul NK studenten Asterix 1
11 Jul 8e Sportvisserloop AV '56 59
08 Jul C/D-meerkamp AV '40 7
08 Jul Avantri Meerkampen Avantri 36
07 Jul Rotterdam Ekiden Rotterdam Ekiden 3
07 Jul Running Center Classic Thor 7
07 Jul Arena Games Hilversum GAC Hilversum 1
04 Jul stratenloop Dynamica 53
01 Jul Senioren competitiewedstrijd Energie 5
30 Jun Athletics Champs AV Flakkee 0
30 Jun C/D-junioren competitie wedstrijd Groene Ster 87
29 Jun Grachtenloop Grachtenloop 2
24 Jun Halve Marathon Roosendaal Halve Marathon Roosendaal 34
23 Jun Zeeuwse Kampioenschappen Wielingen 100
22 Jun NK senioren Phoenix 1
20 Jun Avondbaanwedstrijd Dynamica 28
17 Jun Dwars door Geel Dwars door Geel 1
17 Jun Vaderdaglopen SV Fortuna '67 1
16 Jun 31e Bavoloop Bavoloop 3
16 Jun Belgisch kampioenschap Masters Vita 5
16 Jun Regio-ontmoeting AV Gouda 53
15 Jun 10e Lepraloop Dynamica 8
15 Jun NK A/B-junioren Atletiekunie 6
13 Jun Hardloopgala Hardloopgala Gilze 6
12 Jun Avondbaanwedstrijd Scheldesport 3
10 Jun 2e B-junioren competitie Typhoon 24
10 Jun Ladiesrun Ladiesrun Rotterdam 7
09 Jun Jan Dietvorst Memorial Spado 1
09 Jun Athletics Champs Delta Sport 0
09 Jun Baanwedstrijd Delta Sport 80
09 Jun Gouden Spike Leiden Atletiek 1
08 Jun Avondwedstrijd DJA Zundert 4
08 Jun 10e Griffioenloop Dynamica 8
05 Jun Sasloop AV '56 54
05 Jun werpmeerkamp Diomedon 11
03 Jun 8e Brabantse Wal Marathon Brabantse Wal Marathon 11
02 Jun 6e Ladiesrun Goes Ladiesrun Goes 40
02 Jun NK Masters AV Gouda 2
02 Jun Pupillenwedstrijd AV '56 108
01 Jun 3e Gaperloop González Running Team 10
27 May 2e Senioren competitiewedstrijd DJA Zundert 5
27 May Halve van Renesse Sportpromotion Zeeland 6
25 May 7e Schellachloop Dynamica 21
21 May Pinksterwedstrijden RKHAV 46
21 May Memorial Vertommen-Cuddy Duffel 6
21 May 25e Lelieloop Road Runners Etten-Leur 3
19 May C/D-junioren competitie wedstrijd Thor 98
19 May Athletics Champs Wielingen 0
18 May 18e Stadsloop Dynamica 25
17 May Energie Mila Track Meeting Energie 5
16 May Verkerkloop Verkerkloop 2
13 May B-junioren competitie wedstrijd Sprint 23
12 May 22e Meidoornloop AV '56 64
12 May ZK pupillen Scheldesport 81
10 May Oost-Vlaams criterium AC Waasland 7
10 May 15 km van Standdaarbuiten AVS '90 1
10 May Jeugdcriterium VabcoMol 4
10 May recordwedstrijden Typhoon 10
06 May 6e Worstel en kom bovenloop Worstel en kom boven 28
06 May Koning van Spanje-trail Koning van Spanje Trail 4
06 May Leeuwtjescriterium Olympic Brugge 5
01 May 30e Jan Borremansmeeting Duffel 16
22 Apr Roermond City Run Roermond City Run 8
22 Apr Senioren competitiewedstrijd Groene Ster 6
21 Apr 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Marathon Zeeuws-Vlaandere 13
20 Apr Avondbaanwedstrijd AV '56 108
19 Apr 1e avondbaancircuitwedstrijd Spirit 3
15 Apr Bergse monumentenloop Spado 6
14 Apr C/D-junioren competitie wedstrijd Delta Sport 98
14 Apr Pupillenwedstrijd Dynamica 65
14 Apr werpersmeeting AC Meetjesland 3
08 Apr Marathon Rotterdam Marathon Rotterdam 32
07 Apr open baanwedstrijd Diomedon 75
07 Apr 12e Oosterscheldeloop AV '56 73
07 Apr werpwedstrijd Atledo 1
02 Apr Testwedstrijd Prins Hendrik 4
31 Mar 25 km van Hulst RKHAV 2
31 Mar Openingswedstrijd Attila 4
25 Mar 10 van Halsteren Olympia 8
25 Mar Venloop Venloop Venlo 7
24 Mar blokmeerkamp Spado 5
24 Mar Crêtes de Spa Crêtes de Spa 1
24 Mar Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 284
24 Mar 7e Ronde van Bruinisse Delta Sport 6
18 Mar 30e Parelloop Parelloop 7
18 Mar 25e Zwinstedenloop Zwinstedenloop 4
17 Mar indoorwedstrijd Fortius Drechtsteden 24
10 Mar NK cross Phanos 8
10 Mar 46e Pannekoekloop Delta Sport 16
04 Mar Eindstand crosscompetitie Zeeland Atletiek 32
03 Mar 29e Kustcross Dynamica 40
18 Feb 7e Kapelleloop JARO 32
17 Feb indoormeeting HAKI-team 5
17 Feb NK indoor senioren Atletiekunie 1
17 Feb 13e Zwaarste 10 van Zeeland Delta Sport 11
11 Feb Groet uit Schoorlrun Groet Uit Schoorl 4
10 Feb 24e Grevelingencross AV Flakkee 43
10 Feb NK indoor A/B-junioren Atletiekunie 7
10 Feb Regio indoorwedstrijd Fortius Drechtsteden 3
04 Feb 27e ZK halve marathon Wielingen 26
03 Feb indoorwedstrijd Delta Sport 36
28 Jan Kamp. van Vlaanderen indoor Vlaamse Atletiekliga 1
28 Jan Mastboscross Mastboscross 8
27 Jan PEC indoor PEC 1910 3
27 Jan 4e Scheldesportcross Scheldesport 37
20 Jan Nationale CD indoorwedstrijd Junioren C&D Indoor 39
13 Jan 46e Deltacross Delta Sport 66
13 Jan Regio indoorwedstrijd Fortius Drechtsteden 21
07 Jan Indoor Track Meeting Team Sotra 2
06 Jan 57e Wallenloop AV '56 95

Seizoen 2017

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 Dec Sylvestercross Sylvestercross 9
30 Dec Oliebollenloop AV '56 99
26 Dec open indoormeeting Racing Club Gent 1
23 Dec Eindejaarsindoor Vita 7
22 Dec 1e BMI Loop AV '56 28
16 Dec 18e Aagtekerkerun MC De Pekelinge 47
10 Dec Hallensportfest SC Bayer 05 Uerdingen 22
02 Dec 25e Den Inkelcross AV '56 93
26 Nov 18e Zakloop AV '56 95
25 Nov 33e Elderschanscross Wielingen 36
18 Nov 17e Hobbeldebobbelloop Dynamica 24
11 Nov 50e Mosselloop Delta Sport 37
04 Nov 32e Moerschanscross RKHAV 51
28 Oct Indoor Recordwedstrijd Fortius Drechtsteden 41
22 Oct 10 van AVR AV Rucphen '90 2
14 Oct werpmeerkamp AC Waasland 2
14 Oct Poelbosloop AV '56 0
08 Oct 34e Marathon Eindhoven Marathon Eindhoven 2
08 Oct Werpfestival Sprint 5
07 Oct Mini-marathon Marathon Zeeland 12
07 Oct 15e Kustmarathon Marathon Zeeland 52
06 Oct 10e Ladiesrun Marathon Zeeland 43
30 Sep Clubkampioenschappen AV '56 393
23 Sep Ouder-kind-dag AV '56 186
23 Sep 3e Halve Marathon Halve Marathon van Tholen 7
16 Sep Athletics Champs Dynamica 0
16 Sep Open Zuidhollandse Kampioenschappen Energie 4
15 Sep 22e WEA - Stadsloop AV '56 52
10 Sep 30 van Amsterdam Noord 30 van Amsterdam Noord 1
09 Sep Athletics Champs RKHAV 0
09 Sep Baanwedstrijd RKHAV 9
09 Sep 2e Baanwedstrijd Energie 4
03 Sep Nationale D-spelen Phanos 12
03 Sep 1e wedstri Hoogspringcompetitie Thor 1
02 Sep Open Hoeksch Estafette en Werpen Spirit 10
02 Sep Kustloop Kustloop Vrouwenpolder 27
27 Aug Nationale C-spelen AAC 5
26 Aug Baanwedstrijd Passaat 4
24 Aug Trackmeeting Rotterdam PAC 1
11 Aug 3e Goes on Track: Link 1, Link 2 AV '56 48
05 Aug 2e Oud-Sabbingeloop Buurtver. 't Ouweland 23
03 Aug Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 41
02 Aug 80e Boulevardloop Dynamica 54
26 Jul stratenloop Delta Sport 52
22 Jul Nacht van de Atletiek Nacht van de Atletiek 3
22 Jul werpwedstrijd GAC Hilversum 5
19 Jul stratenloop Dynamica 49
12 Jul 7e Sportvisserloop AV '56 80
09 Jul Arena Games Hilversum GAC Hilversum 2
08 Jul Zeeuwse Kampioenschappen Delta Sport 134
08 Jul Oosterhoutse Trail Oosterhoutse Trail 1
08 Jul Voorthuizen loopt Voorthuizen loopt 2
08 Jul Jan Dietvorst Memorial Spado 2
06 Jul Track Meeting Rotterdam Atletiek 2
05 Jul stratenloop Dynamica 50
02 Jul Avantri Meerkampen Avantri 59
01 Jul NK A/B-junioren Prins Hendrik 12
01 Jul Athletics Champs Scheldesport 0
01 Jul Rotterdam Ekiden Rotterdam Ekiden 3
29 Jun Avondbaanwedstrijd Spark 1
28 Jun Avondbaanwedstrijd Dynamica 16
24 Jun 8e ZK 10 Engelse Mijl Delta Sport 8
18 Jun Vaderdaglopen SV Fortuna '67 2
18 Jun 10 km van Nederland AV '56 36
18 Jun Senioren competitiewedstrijd Spark 9
18 Jun Marathon Amersfoort Marathon Amersfoort 1
17 Jun Athletics Champs Wielingen 0
13 Jun Avondwedstrijd Generaal Michaelis 1
10 Jun C/D-junioren competitie wedstrijd AV '56 77
10 Jun NK Masters AV Gouda 7
10 Jun 35e Nationale Lenteloop Lenteloop Papendrecht 2
10 Jun NK studenten Kronos-studenten 1
08 Jun Avondbaanwedstrijd Delta Sport 17
06 Jun Sasloop AV '56 38
05 Jun Pinksterwedstrijden RKHAV 47
05 Jun Lelieloop Road Runners Etten-Leur 5
05 Jun T-meeting Attila 3
03 Jun Athletics Champs AV Flakkee 0
28 May Senioren competitiewedstrijd Achilles 16
27 May C/D-junioren competitie wedstrijd Delta Sport 85
21 May B-junioren competitie Spirit 4
21 May Halve van Renesse Sportpromotion Zeeland 14
20 May Athletics Champs Delta Sport 0
20 May open baanwedstrijd Delta Sport 41
19 May Avondwedstrijd Achilles 9
18 May 1500m meeting AV Flakkee 36
13 May ZK pupillen AV '56 143
13 May 21e Meidoornloop AV '56 74
07 May Masters Trophy AV Molenland Tielt (B) 0
07 May 5e Worstel en kom bovenloop Worstel en kom boven 35
06 May C/D-junioren competitie wedstrijd Scheldesport 83
30 Apr Senioren competitiewedstrijd Typhoon 15
28 Apr Avondbaanwedstrijd AV '56 122
23 Apr Zwaakse Weelloop ZR running team 44
22 Apr Openingswedstrijd Spark 1
20 Apr Baanwedstrijd Spirit 1
15 Apr Open pupillen en C/D-junioren wedstrijd DJA Zundert 3
15 Apr Marathon Zeeuws-Vlaanderen Marathon Zeeuws-Vlaandere 10
09 Apr 37e Marathon Rotterdam Marathon Rotterdam 32
08 Apr Baanwedstrijd Diomedon 96
02 Apr 5e Ladiesrun Goes Ladiesrun Goes 52
01 Apr 11e Oosterscheldeloop AV '56 79
01 Apr Openingswedstrijd Attila 2
01 Apr 1e pupillencompetitie Dynamica 26
25 Mar Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 273
19 Mar 24e Zwinstedenloop Zwinstedenloop 11
18 Mar Massaloop Dynamica 5
12 Mar 43e City-Pier-Cityloop CPC Loop 18
12 Mar Nationale pupillen Indoor AV '34 16
11 Mar 45e Pannekoekloop Delta Sport 24
05 Mar NK cross Phanos 4
04 Mar 28e Kustcross Dynamica 33
04 Mar Eindstand crosscompetitie Zeeland Atletiek 35
26 Feb 6e Trail by the Sea Sportpromotion Zeeland 18
18 Feb NK indoor A/B-junioren Atletiekunie 8
11 Feb Grevelingencross AV Flakkee 38
05 Feb 26e ZK halve marathon Wielingen 31
04 Feb 12e Zwaarste 10 van Zeeland Delta Sport 8
04 Feb NK indoor Masters Atletiekunie 1
28 Jan 3e Scheldesportcross Scheldesport 41
28 Jan PEC indoor PEC 1910 4
22 Jan Nationale CD indoorwedstrijd Junioren C&D Indoor 40
14 Jan 6e Cédric Van Brantegem meeting STAX 3
14 Jan 45e Deltacross Delta Sport 60
07 Jan 56e Wallenloop AV '56 60

Seizoen 2016

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 Dec Oliebollenloop AV '56 100
27 Dec Try Out Games AV '34 1
26 Dec indoormeeting Racing Club Gent 5
23 Dec 3e Serious Request Run AV '56 56
17 Dec Aagtekerkerun MC De Pekelinge 44
10 Dec Stelleplascross/jeugdcross AV '56 52
10 Dec 7e ZK 10 Engelse Mijl Delta Sport 17
10 Dec indoormeeting Kaag (B) 9
03 Dec 24e Den Inkelcross AV '56 88
27 Nov 17e Zakloop AV '56 121
26 Nov 32e Elderschanscross Wielingen 22
19 Nov 16e Hobbeldebobbelloop Dynamica 17
06 Nov Trail by the Sea Sportpromotion Zeeland 18
05 Nov 31e Moerschanscross RKHAV 47
23 Oct 10 van AVR AV Rucphen '90 1
09 Oct Werpfestival Sprint 7
08 Oct Poelbosloop AV '56 0
01 Oct Mini-marathon Marathon Zeeland 9
01 Oct 14e Kustmarathon Marathon Zeeland 39
30 Sep Light Kustrun Marathon Zeeland 15
30 Sep 9e Ladiesrun Marathon Zeeland 18
24 Sep Clubkampioenschappen AV '56 298
11 Sep Finale A-junioren competitie PAC 10
09 Sep 21e WEA - Stadsloop AV '56 63
08 Sep Avondbaanwedstrijd Spark 7
04 Sep Nationale D-spelen Phanos 2
03 Sep 10e Kustloop Kustloop Vrouwenpolder 26
03 Sep Open Hoeksch Estafette en Werpen Spirit 6
27 Aug 49e Nationale C-spelen AAC 6
27 Aug Baanwedstrijd Passaat 9
25 Aug 3e Havenloop Delta Sport 1
21 Aug Hardloop3daagse Hardloop3daagse 13
20 Aug 30e Halve Marathon Delta Sport 32
19 Aug Hardloop3daagse Hardloop3daagse 15
12 Aug 2e Goes on Track: Link 1, Link 2 AV '56 48
11 Aug Baanwedstrijd PAC 4
04 Aug Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 37
03 Aug Boulevardloop Dynamica 53
27 Jul 32e stratenloop Delta Sport 41
20 Jul stratenloop Dynamica 48
17 Jul Hoogspringcompetitie Thor 1
16 Jul Masters Trophy Scheldesport 2
16 Jul instuifwedstrijd Spado 15
13 Jul 6e Sportvisserloop AV '56 76
06 Jul stratenloop Dynamica 51
02 Jul Regio-ontmoeting Energie 49
26 Jun Senioren competitiewedstrijd Nijmegen Atletiek 10
25 Jun Leeuwtjescriterium Olympic Brugge 9
25 Jun 9e PZC familieloop Dynamica 36
25 Jun C/D-junioren competitie wedstrijd Spado 75
24 Jun Track Meeting Utrecht Phoenix 2
18 Jun NK baan senioren Atletiekunie 3
18 Jun Ir. Knaap pupillenwedstrijd AV '56 96
18 Jun Running Center Classic Thor 10
17 Jun Avondbaanwedstrijd Dynamica 7
15 Jun Hardloopgala Hardloopgala Gilze 1
12 Jun NK Masters Altis 3
09 Jun 4e avondbaancircuitwedstrijd Delta Sport 33
07 Jun Sasloop AV '56 59
05 Jun 2e Masterscompetitiewedstrijd Groene Ster 2
05 Jun Open Brabants kampioenschap Meerkamp GAC Gemert 7
05 Jun 2e A-junioren competitie PAC 11
05 Jun Brabantse Wal Marathon Spado 4
05 Jun 6e Halve van Renesse Sportpromotion Zeeland 16
29 May Senioren competitiewedstrijd Achilles 16
28 May Baanwedstrijd Wielingen 14
28 May Jeugdmeeting AC Deinze 2
28 May 7e IFAM-meeting IFAM 3
27 May Avondbaanwedstrijd Haag Atletiek 10
21 May ZK pupillen Dynamica 110
21 May C/D-junioren competitie wedstrijd Scheldesport 68
20 May Avondbaanwedstrijd AV '56 68
16 May T-meeting Attila 3
16 May Pinksterwedstrijden RKHAV 29
13 May 16e Stadsloop Dynamica 26
12 May 1000 meter wedstrijd Energie 14
08 May 1e Masterscompetitiewedstrijd Scheldesport 2
08 May 20e Meidoornloop AV '56 74
06 May Avondbaanwedstrijd Sprint 8
05 May 1500m meeting AV Flakkee 22
24 Apr Senioren competitiewedstrijd Prins Hendrik 15
24 Apr Zwaakse Weelloop ZR running team 39
23 Apr C/D-junioren competitie wedstrijd Groene Ster 69
16 Apr Baanwedstrijd Delta Sport 30
16 Apr 8e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Marathon Zeeuws-Vlaandere 12
10 Apr 36e Marathon Rotterdam Marathon Rotterdam 34
09 Apr 10e Oosterscheldeloop AV '56 117
03 Apr 4e Ladiesrun Goes Ladiesrun Goes 41
19 Mar Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 247
13 Mar Hallensportfest KLA Dortmund (D) 39
12 Mar 44e Pannekoekloop Delta Sport 29
06 Mar Nationale pupillen Indoor AV '34 12
06 Mar 42e City-Pier-Cityloop CPC Loop 18
28 Feb Eindstand crosscompetitie Zeeland Atletiek 47
27 Feb 27e Kustcross Dynamica 46
21 Feb 5e Trail by the Sea Sportpromotion Zeeland 31
13 Feb Grevelingencross AV Flakkee 43
07 Feb 25e ZK halve marathon Wielingen 20
07 Feb Voorne 10 Engelse Mijl Voorne Atletiek 3
06 Feb 11e Zwaarste 10 van Zeeland Delta Sport 7
31 Jan Mastboscross Mastboscross 16
30 Jan 8 indoorwedstrijd PEC 1910 9
23 Jan Nationale CD indoorwedstrijd Junioren C&D Indoor 14
17 Jan indoorwedstrijd Olympus '70 2
16 Jan 44e Deltacross Delta Sport 66
09 Jan 55e Wallenloop AV '56 78
02 Jan Cédric Van Brantegem meeting STAX 9

Seizoen 2015

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 Dec Oliebollenloop AV '56 101
23 Dec 2e Serious Request Run AV '56 90
20 Dec Crosscup Crosscup België 7
19 Dec Nieuwjaarsmeeting Vita 8
19 Dec 5e JARO Kerstcross AV '56 50
13 Dec 28e Bruggenloop Bruggenloop Rotterdam 21
13 Dec Hallensportfest SC Bayer 05 Uerdingen 14
12 Dec 6e ZK 10 Engelse Mijl Delta Sport 11
12 Dec Indoor Gala Hylas 8
12 Dec indoor Senioren/ AB junioren Ilion 3
11 Dec Kerstloop Kerstloop Brugge 5
05 Dec 23e Den Inkelcross AV '56 104
29 Nov 16e Zakloop AV '56 125
28 Nov 31e Elderschanscross Wielingen 47
21 Nov 15e Hobbeldebobbelloop Marathon Zeeland 20
14 Nov 48e Mosselloop Delta Sport 16
07 Nov 30e Moerschanscross RKHAV 53
24 Oct Singelloop Dynamica 16
18 Oct 10 van AVR AV Rucphen '90 1
17 Oct werpersmeeting AC Waasland 3
10 Oct Poelbosloop AV '56 0
03 Oct 13e Kustmarathon Marathon Zeeland 41
03 Oct Mini-marathon Marathon Zeeland 17
02 Oct 8e Ladiesrun Marathon Zeeland 61
26 Sep Clubkampioenschappen AV '56 309
26 Sep 1e Obstaclerun AV '56 0
20 Sep finale B-junioren competitie Haag Atletiek 16
19 Sep Open ZH kamp. pupillen Energie 16
18 Sep Avondbaanwedstrijd Dynamica 33
12 Sep ZK pupillen Dynamica 114
11 Sep 20e WEA - Stadsloop AV '56 58
05 Sep ZK 10000 m en werpmeerkamp Scheldesport 5
29 Aug 29e Halve Marathon Delta Sport 18
28 Aug 6e Kapelsedag Loop Kapelle Promotion 44
20 Aug 2e Havenloop Delta Sport 8
14 Aug 1e Goes on Track AV '56 55
06 Aug Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 36
05 Aug stratenloop Dynamica 36
29 Jul Boulevardloop Dynamica 49
22 Jul 31e stratenloop Delta Sport 46
18 Jul Masters Trophy KASV Oudenaarde 2
15 Jul stratenloop Dynamica 51
11 Jul ZK C/D-junioren individueel Dynamica 50
08 Jul Stratenloop Domburg Dynamica 47
02 Jul Avondmeeting Delta Sport 10
28 Jun Masters Trophy Olympic Brugge 2
27 Jun Baanwedstrijd Wielingen 24
27 Jun Ir. Knaap pupillenwedstrijd Wielingen 80
24 Jun 5e Sportvisserloop AV '56 58
21 Jun 2e A-junioren competitie Achilles 5
20 Jun C/D-junioren competitie wedstrijd Scheldesport 77
17 Jun Hardloopgala Hardloopgala Gilze 1
14 Jun 2e B-junioren competitie AV '40 16
14 Jun NK Masters Delta Sport 12
06 Jun Regio-ontmoeting Scheldesport 54
04 Jun Avondbaanwedstrijd AV Flakkee 5
02 Jun Sasloop AV '56 70
31 May Jeugdmeeting Racing Club Gent 9
31 May 1e A-junioren competitie ATV Venray 7
30 May C/D-junioren competitie wedstrijd Thor 70
25 May Pinksterwedstrijden RKHAV 18
25 May Masters Trophy AVMO Tielt (B) 2
23 May Ir. Knaap pupillenwedstrijd AV '56 104
21 May 2015 Track Meeting Energie 6
15 May Baanwedstrijd AV '56 135
10 May 1e B-junioren competitie Scheldesport 16
10 May 19e Meidoornloop AV '56 84
07 May Avondbaanwedstrijd Dynamica 23
25 Apr Baanwedstrijd Delta Sport 31
18 Apr C/D-junioren competitie wedstrijd Dynamica 77
11 Apr Baanwedstrijd RKHAV 45
11 Apr 9e Oosterscheldeloop AV '56 83
28 Mar 25 km van Hulst RKHAV 8
21 Mar Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 271
07 Mar Eindstand crosscompetitie Zeeland Atletiek 34
21 Feb 4e Trail by the Sea Sportpromotion Zeeland 24
10 Jan VS Indoormeting Vlierzele Sportief (B) 21
04 Jan indoorwedstrijd Dortmunder Leichtatletiek 2
03 Jan 54e Wallenloop AV '56 101

Seizoen 2014

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 Dec Oliebollenloop AV '56 83
23 Dec 1e Serious Request Run AV '56 96
22 Dec Meerkamp indoor AAV '36 16
21 Dec indoorwedstrijd Unitas 4
20 Dec Jeugdcross AV '56 41
14 Dec Hallensportfest SC Bayer 05 Uerdingen 19
06 Dec 22e Den Inkelcross AV '56 76
02 Nov Madd Dash 485 Madd Dash 1
19 Oct 10 van AVR AV Rucphen '90 3
11 Oct Poelbosloop AV '56 0
27 Sep Clubkampioenschappen AV '56 325
12 Sep 19e WEA - Stadsloop AV '56 59
06 Sep Hoekse Waards estafette- en werpkampioenschap Spirit 5
23 Aug Werpvijfkamp Volharding (B) 3
15 Aug Avondbaanwedstrijd AV '56 37
02 Aug Ereprijs Frans Laureyssens AC Break 2
31 Jul Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 30
26 Jul Masters Trophy KASV Oudenaarde 4
03 Jul Vakantiemeeting Volharding (B) 3
25 Jun 4e Sportvisserloop AV '56 43
15 Jun NK Masters U-Track 4
07 Jun Memorial Vertommen-Cuddy Duffel 1
07 Jun Running Center Classic Thor 7
03 Jun Sasloop AV '56 57
01 Jun Masters Trophy AVMO Tielt (B) 2
29 May recordwedstrijden Typhoon 5
24 May C/D-junioren competitie wedstrijd Delta Sport 92
18 May werpersmeeting AC Meetjesland 7
17 May 3e Zeeuws baancircuitwedstrijd AV '56 117
17 May Ir. Knaap pupillenwedstrijd AV '56 133
03 May Ir. Knaap pupillenwedstrijd Dynamica 58
03 May 2e Zeeuws baancircuitwedstrijd Dynamica 65
30 Apr Baanwedstrijd Sportclub Reeuwijk 6
27 Apr Zwaakse Weelloop ZR running team 22
26 Apr Meerkampen AAV '36 10
12 Apr Ir. Knaap pupillenwedstrijd RKHAV 112
12 Apr 1e Zeeuws baancircuitwedstrijd RKHAV 47
12 Apr 8e Oosterscheldeloop AV '56 95
05 Apr Testwedstrijd Scheldesport 58
22 Mar Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 286
16 Mar Baanwedstrijd Sprint 2
01 Mar Eindstand crosscompetitie Zeeland Atletiek 28
23 Feb 3e Trail by the Sea Sportpromotion Zeeland 9
08 Feb NK indoor A/B-junioren Atletiekunie 6
25 Jan indoorwedstrijd PEC 1910 12
11 Jan VS Indoormeting Vlierzele Sportief (B) 26
04 Jan 53e Wallenloop AV '56 86

Seizoen 2013

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 Dec Oliebollenloop AV '56 89
28 Dec Cédric Van Brantegem meeting STAX 4
21 Dec Nieuwjaarsmeeting Vita 23
21 Dec Jeugdcross AV '56 49
14 Dec 21e Den Inkelcross AV '56 71
08 Dec EK cross European Athletics 1
08 Dec Hallensportfest SC Bayer 05 Uerdingen 21
16 Nov Pupillenindoor RKHAV 21
09 Nov Herfstindoor Hellas 13
26 Oct indoorwedstrijd Parthenon 5
12 Oct Poelbosloop AV '56 0
29 Sep NK estafette NK estafette 1
28 Sep Clubkampioenschappen AV '56 451
14 Sep Ir. Knaap pupillenwedstrijd Dynamica 78
13 Sep 18e WEA - Stadsloop AV '56 50
07 Sep ZK pupillen en C/D-junioren Delta Sport 187
07 Sep Masters Trophy AC Deinze 2
31 Aug Ir. Knaap pupillenwedstrijd Wielingen 83
31 Aug 6e Zeeuws baancircuitwedstrijd Wielingen 25
24 Aug 5e Zeeuws baancircuitwedstrijd Scheldesport 31
24 Aug Ir. Knaap pupillenwedstrijd Scheldesport 80
16 Aug open baanwedstrijd AV '56 27
09 Aug open baanwedstrijd AV '56 26
04 Aug Meerkamp Kampioenschap van Vlaanderen Dilbeek AC 12
01 Aug Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 22
27 Jul Jeugdmeeting AC Lyra 11
27 Jul Grote Prijs De Wallen Zwijndrecht Atletiek Team 1
24 Jul 29e Bombokaalloop Delta Sport 32
17 Jul stratenloop Dynamica 29
10 Jul Stratenloop Domburg Dynamica 34
03 Jul stratenloop Dynamica 42
27 Jun Avondbaanwedstrijd Delta Sport 7
26 Jun 3e Sportvisserloop AV '56 46
22 Jun C/D-junioren competitie wedstrijd Achilles 109
22 Jun 6e PZC familieloop Dynamica 29
15 Jun 4e Zeeuws baancircuitwedstrijd Delta Sport 36
15 Jun Ir. Knaap pupillenwedstrijd Delta Sport 93
11 Jun Sasloop AV '56 49
08 Jun Scholierenwedstrijd AV '56 0
02 Jun Senioren competitiewedstrijd AV '56 32
25 May C/D-junioren competitie wedstrijd Dynamica 109
20 May Pinksterwedstrijden RKHAV 16
18 May 3e Zeeuws baancircuitwedstrijd AV '56 77
18 May Ir. Knaap pupillenwedstrijd AV '56 94
16 May 1500m meeting AV Flakkee 1
10 May Meerkampen Dynamica 70
05 May 1e Ladiesrun Goes AV '56 53
28 Apr Zwaakse Weelloop ZR running team 27
27 Apr 2e Zeeuws baancircuitwedstrijd Dynamica 35
20 Apr C/D-junioren competitie wedstrijd Delta Sport 110
13 Apr 1e Zeeuws baancircuitwedstrijd RKHAV 47
13 Apr Ir. Knaap pupillenwedstrijd RKHAV 83
06 Apr Testwedstrijd Scheldesport 18
06 Apr 7e Oosterscheldeloop AV '56 91
23 Mar Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 255
23 Feb Pupillenindoor RKHAV 27
16 Feb Eindstand crosscompetitie Zeeland Atletiek 32
05 Jan 52e Wallenloop AV '56 63

Seizoen 2012

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 Dec Oliebollenloop AV '56 85
15 Dec clubcross AV '56 59
08 Dec 20e Den Inkelcross AV '56 53
13 Oct Poelbosloop AV '56 0
29 Sep Clubkampioenschappen AV '56 387
07 Sep 17e WEA - Stadsloop AV '56 47
17 Aug Avondbaanwedstrijd AV '56 47
10 Aug Avondbaanwedstrijd AV '56 24
02 Aug Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 29
16 Jun Scholierenwedstrijd AV '56 0
05 Jun Sasloop AV '56 47
22 May Wilhelminapolderloop AV '56 51
12 May Ir. Knaap pupillenwedstrijd AV '56 74
12 May Zeeuws baancircuitwedstrijd AV '56 103
15 Apr 1e B-junioren competitie AV '56 19
31 Mar 6e Oosterscheldeloop AV '56 91
17 Mar Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 258
03 Mar Eindstand crosscompetitie Zeeland Atletiek 24
28 Jan 19e Den Inkelcross AV '56 46
07 Jan 51e Wallenloop AV '56 54

Seizoen 2011

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 Dec Oliebollenloop AV '56 84
17 Dec clubcross AV '56 51
09 Oct Poelbosloop AV '56 0
24 Sep Clubkampioenschappen AV '56 327
16 Sep 16e WEA - Stadsloop AV '56 36
03 Aug Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 8
25 Jun Scholierenwedstrijd AV '56 0
07 Jun Sasloop AV '56 44
09 Apr Zeeuws baancircuitwedstrijd AV '56 135
09 Apr Ir. Knaap pupillenwedstrijd AV '56 119
02 Apr 5e Oosterscheldeloop AV '56 78
19 Mar Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 271
26 Feb Eindstand crosscompetitie Zeeland Atletiek 31
12 Feb clubcross AV '56 51
08 Jan 50e Wallenloop AV '56 42

Seizoen 2010

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 Dec Oliebollenloop AV '56 56
23 Oct 18e Den Inkelcross AV '56 49
09 Oct Poelbosloop AV '56 0
25 Sep Clubkampioenschappen AV '56 325
17 Sep 15e WEA - Stadsloop AV '56 28
11 Sep Zeeuws baancircuitwedstrijd Scheldesport 55
04 Aug Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 13
17 Jul Zeeuws baancircuitwedstrijd Delta Sport 97
10 Jul 1e Sportvisserloop AV '56 15
10 Jul Zeeuws baancircuitwedstrijd Dynamica 70
03 Jul Scholierenwedstrijd AV '56 0
26 Jun Zeeuws baancircuitwedstrijd RKHAV 75
08 Jun Sasloop AV '56 33
24 Apr 4e Oosterscheldeloop AV '56 59
17 Apr Zeeuws baancircuitwedstrijd AV '56 147
17 Apr Ir. Knaap pupillenwedstrijd AV '56 92
10 Apr Zeeuws baancircuitwedstrijd Wielingen 68
27 Mar Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 315
14 Feb Eindstand crosscompetitie Zeeland Atletiek 28

Seizoen 2009

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 Dec Oliebollenloop AV '56 65
19 Dec clubcross AV '56 56
24 Oct 17e Den Inkelcross AV '56 61
12 Oct Poelbosloop AV '56 0
26 Sep Clubkampioenschappen AV '56 334
18 Sep Bedrijvenloop AV '56 20
29 Jul Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 25
04 Jul Scholierenwedstrijd AV '56 0
09 Jun Sasloop AV '56 34
09 May Zeeuws baancircuitwedstrijd AV '56 73
09 May Ir. Knaap pupillenwedstrijd AV '56 105
25 Apr 3e Oosterscheldeloop AV '56 64
21 Mar Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 264
15 Feb Eindstand crosscompetitie Zeeland Atletiek 27
03 Jan 48e Wallenloop AV '56 50

Seizoen 2008

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 Dec Oliebollenloop AV '56 78
20 Dec clubcross AV '56 52
15 Nov 16e Den Inkelcross AV '56 54
11 Oct Poelbosloop AV '56 0
27 Sep Clubkampioenschappen AV '56 337
19 Sep Bedrijvenloop AV '56 33
02 Sep Sasloop AV '56 21
31 May Scholierenwedstrijd AV '56 0
26 Apr 2e Oosterscheldeloop AV '56 66
12 Apr Zeeuws baancircuitwedstrijd AV '56 88
12 Apr Ir. Knaap pupillenwedstrijd AV '56 80
29 Mar Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 225
05 Jan 47e Wallenloop AV '56 52

Seizoen 2007

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 Dec Oliebollenloop AV '56 90
08 Dec clubcross AV '56 50
17 Nov 15e Den Inkelcross AV '56 64
13 Oct Poelbosloop AV '56 0
29 Sep Clubkampioenschappen AV '56 293
04 Sep Sasloop AV '56 50
23 Jun Zeeuws baancircuitwedstrijd AV '56 72
23 Jun Ir. Knaap pupillenwedstrijd AV '56 45
02 Jun Scholierenwedstrijd AV '56 48
28 Apr 1e Oosterscheldeloop AV '56 76
24 Mar Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 225
06 Jan 46e Wallenloop AV '56 52

Seizoen 2006

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
30 Dec Oliebollenloop AV '56 122
16 Dec clubcross AV '56 58
28 Oct Poelbosloop AV '56 0
30 Sep Clubkampioenschappen AV '56 364
05 Sep Sasloop AV '56 39
02 Sep 6e avondbaancircuitwedstrijd AV '56 71
17 Jun 5e EPZ-loop AV '56 8
06 Jun 5000 m baan AV '56 25
19 May 12e Sportpunt Zeelandloop AV '56 15
13 May Ir. Knaap pupillenwedstrijd AV '56 133
27 Apr Coopertest AV '56 21
01 Apr 37e Kapelleloop AV '56 21
25 Mar Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 267
04 Mar 19e Inkelloop AV '56 17
07 Jan 45e Wallenloop AV '56 57

Seizoen 2005

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 Dec Oliebollenloop AV '56 89
17 Dec clubcross AV '56 79
22 Oct 13e Den Inkelcross AV '56 56
24 Sep Clubkampioenschappen AV '56 357
16 Sep Bedrijvenloop AV '56 46