Adressen

Bekijk hieronder het overzicht van mensen die zich op verschillende manieren inzetten voor de vereniging.

Categorie Wie Taak: Emailadres
Bestuur Voorzitter: Cees-jan Berman Baan en gebouw, jeugdatletiek, PR en communicatie, website voorzitter[AT]av56[DOT]nl
  Secretaris: Vera Wisse Trainers, wedstrijden, jeugdatletiek, VZA, vrijwilligers, lief&leed secretaris[AT]av56[DOT]nl
  Penningmeester: John van Anrooij Sponsoring, financiën, verzekeringen, ledenadministratie penningmeester[AT]av56[DOT]nl
Webmaster Rob Sonke Websiteonderhoud webmaster[AT]av56[DOT]nl
PR en communicatie Huib Boogert PR en mediacontacten pr[AT]av56[DOT]nl
Foto's Huib Boogert Maken en onderhouden beeldmateriaal foto[AT]av56[DOT]nl
Electronisch clubblad/nieuws Akronius Kramer Nieuws redactie[AT]av56[DOT]nl
Ledenadministratie Maroeksa Ars Aan- en afmelding nieuwe en bestaande leden ledenadministratie[AT]av56[DOT]nl
Trainingscoordinator algemeen Vera Wisse Coördinatie trainingsindeling secretaris[AT]av56[DOT]nl
Trainingscoordinator facilitair Rinus Paardekooper Ondersteuning organisatie trainingen trainers[AT]av56[DOT]nl
Jeugdcoördinator Vivian Karelse Ondersteuning organisatie jeugdtrainings- en wedstrijdaangelegenheden jeugdcoordinator[AT]av56[DOT]nl
Trainers Marius Dek Trainer horden/spring trainer_hordensprint[AT]av56[DOT]nl
  Jos den Hollander Trainer wedstrijdgroepen, recreanten en startersgroepen lopen startersgroep[AT]av56[DOT]nl
  Peter Gelderblom / Rachid Guigui Trainers junioren D algemeen trainer_juniorcd@av56.nl
  Jerrel Biswane Trainer junioren C algemeen  
  Suus de Wilde Trainer Nordic Walking suusdewilde@zeelandnet.nl 
  Bernard Ruijsinck / Brigitte Nuijtinck Trainer midden afstand specialisatie jeugd trainer_middenafstand[AT]av56[DOT]nl
  Daan Slotboom / Erwin Simpelaar Trainer werpen specialisatie trainer_werpen[AT]av56[DOT]nl
  Norma van der Sijs Trainer mini-, C- en B-pupillen trainer_minipupilbc@av56.nl
  Robin de Vos Trainer A-pupillen trainer_pupila[AT]av56[DOT]nl
  Laurent van Nieuwenhuize Trainer recreanten en startersgroepen lopen  
Wedstrijd Technische Commissie Voorzitter: Wim de Jonge a.i.  Wim de Jonge a.i. wedstrijdcommissie[AT]av56[DOT]nl
Secretaris Baanwedstrijden Robbert Meeuwse Organisatie baanwedstrijdden wedstrijdsecretariaat_thuis[AT]av56[DOT]nl
Secretaris Wegwedstrijden Divers Organisatie wegwedstrijden inschrijvingen[AT]av56[DOT]nl
Corvee  Hans Vermuelen Corvee wedstrijden corvee[AT]av56[DOT]nl
Jurycoördinator Baan Steffi Berks /Brigit Nuytinck Jury organisatie baanwedstrijden jucobaan[AT]av56[DOT]nl
Jurycoördinator Weg Wim de Jonge Jury organisatie wegwedstrijden jucoweg[AT]av56[DOT]nl
Verhuur materiaal Hans Vermeulen Verhuur technisch materiaal aan externen verhuur[AT]av56[DOT]nl
Wedstrijdsecretariaat uit Heleen Kapteijn Inschrijven uitwedstrijden wedstrijdsecretariaat_uit[AT]av56[DOT]nl
Ranglijsten en records Voorzitter: Kees van den Pol Registreren en updaten seizoens,  club- en baanrecords ranglijsten[AT]av56[DOT]nl
Jeugdcommissie Voorzitter: Astrid den Herder Jeugdactiviteiten divers jeugdcommissie[AT]av56[DOT]nl
Recreatiecommissie Voorzitter:Piet Sonke Activiteiten recreanten recreatie[AT]av56[DOT]nl
Commissie De Muynckbeker Voorzitter: Jan Fraanje Toewijzing De Muynckbeker  
Beheer Frank Bakker Beheer en onderhoud clubgebouw; aankoop materiaal beheer[AT]av56[DOT]nl
Kantine beheer Janet van Zweden Supervisie kantine  
Lief en Leed commissie Suzanne Kraan / Anita van Boven Lief en leed liefenleed[AT]av56[DOT]nl
ARBO Annet Blauwhof / Lia van den Dries ARBO / EHBO  
Grote Clubactie Paul Pieters Coördinatie verkoop loten av56gca@zeelandnet.nl 
Fysiotherapeut Nathan Traas Inloopspreekuur fysiotherapeut[AT]av56[DOT]nl
Vertrouwenspersoon Heleen Kapteijn Vetrouwenspersoon vertrouwenspersoon[AT]av56[DOT]nl