Trainingsschema

 

Zomerrooster 2022

Jeugd

maandag    
Pupillen mini en C 16.30-17.30 baan algemeen Cees-Jan, Simon en Bezuayehu
Pupillen B 17.45-18.45 baan algemeen Cees-Jan, Simon, Bezuayehu en Zoë
Junioren D 19.00-20.30 baan algemeen Bezuayehu, Bereket, Martijn en Linda
Junioren (C*), B, A 18.30-20.30 baan specialisatie horden/sprint Sebastiaan
Junioren (C*), B, A - baan specialisatie werpen Simon
Junioren (C*), B, A 19.00-20.30 baan MILA algemeen - core stability Brigitte
         
woensdag    
Pupillen A 17.30-18.45 baan algemeen Robin
Junioren C/D 19.00-20.30 baan algemeen Marije, Bezuayehu en Bereket
Junioren (C*), B, A 18.30-20.30 baan specialisatie sprint Sebastiaan
         
donderdag    
Pupillen Mini, C, B 16.00-17.00 baan MILA algemeen Sandra
Junioren (C*), B, A - baan specialisatie werpen vacature
Junioren (C*), B, A 18.45-20.15 baan specialisatie springen  Marieke, Ineke
Junioren (C*), B, A 19.00-20.30 baan MILA algemeen Bezuayehu, Bereket

 

Zorg dat je ongeveer 10 minuten voor aanvangstijd aanwezig bent i.v.m. omkleden etc. zodat de training op tijd kan beginnen.
Als je een keer niet kunt trainen, geef dit dan tijdig door aan je trainer.

Tijdens de schoolvakanties is er geen training voor pupillen.
In de kerst‐ en zomervakantie is er geen algemene training voor junioren.
Specialisatietrainingen gaan in principe altijd door, tenzij je trainer anders aangeeft.

(C*) Specialisatietraining voor C‐junioren na overleg tussen de algemene trainer en de specialisatietrainer.

(C*) Deelname aan de MILA talententeam trainingen is uitsluitend op uitnodiging van trainer Jan de Wilde. De criteria voor deelname is opvraagbaar bij de MILA trainers Jan en Bernard.

Adres Zaal De Spinne : Joseph Lunslaan, Goes (Wijkgebouw De Spinne)

 

Senioren 

       
       
Senioren      
Recreanten Trainer    
Maandag 19.00-20.00 vacant

Frank Houweling, Birgen Meynckens, Marlies Jeremiasse

Looptraining / Starters vervolggroep baan
Maandag 20.00-21.00 vacant Frank Houweling, Birgen Meynckens, Marlies Jeremiasse Looptraining / Starters vervolggroep baan
Woensdag 9.30-10.30 Adrie Mathijssen Marcel Mohr Looptraining baan
       
       
Donderdag 19.00-20.00 Danny Breen, Herman Abbink, Wilco de Vos, Adrie Mathijssen   Looptraining weg
       
       
Zaterdag 8.30-9.30 Adrie Mathijssen Marcel Mohr Looptraining Hollandse Hoeve
       
Specialisatie      
Dinsdag 19.00-20.30 Jan de Wilde   Looptraining baan (groep 1: < 43 min op 10 km)
  Jos den Hollander   Looptraining baan (groep 2: 43-50 min op 10 km)
  Adrie Mathijssen  

Looptraining baan/weg

(groep 3: > 50 min op 10 km)

 

Aanvullend
  • De categoriëen gelden zoals die ook onder lidmaatschap staan
  • Er mag 3 maal gratis meegetraind worden om te bepalen of lidmaatschap u (uw kind) aanstaat

 


Nordic Walking

Kijk voor de Nordic Walking trainingen hier