Corveerooster 2019

De Wedstrijd- en Trimcommissie (WTC) van AV’56, die onze wedstrijden organiseert , kan dit niet zonder corveeërs (vrijwilligers die beurtelings werkzaamheden verrichten).

Die vrijwilligers doen dat corveewerk bij baanwedstrijden en wegwedstrijden. Dat werk ziet er ongeveer als volgt uit.

  • Baanwedstrijden: gereedzetten materialen en inrichting wedstrijdonderdelen
  • Wegwedstrijden: parcours uitzetten d.m.v. linten, hekken en borden, start-/finishgeluidsinstallatie opstellen/aanbrengen, parcoursbeveiliging verzorgen.

De vraag aan iedereen is: je nog aan te melden voor minimaal 1 wedstrijd per jaar, zodat we steeds verversing krijgen (met name voor mensen die nog geen vrijwilligerswerk bij de vereniging doen). En we hebben dan tevens wat reserve.

Dank u namens de WTC!

 


 

Oproep van de corveecoördinator aan alle AV’56 leden!

Mag ik jullie medewerking vragen bij het inrichten van de atletiekbaan c.q. het weg- of crossparcours vóór de wedstrijd en bij het opruimen na de wedstrijd.
Een vriendelijk verzoek om bij verhindering ZELF voor een vervanger te zorgen en dit aan mij te melden.
In de week voorafgaand aan de wedstrijd neem ik nog even contact met jullie op. Alvast bedankt voor de inzet!

Hans Vermeulen,
corveecoördinator,
tel. 0113-220385

 

Corveerooster 2019

Zaterdag 05 Januari corvee 09.30 uur

57e Wallenloop (weg) aanvang 13.00 uur

  • Wil Zweemer (leiding Corvee Wallenloop)
  • Wim de Jonge
  • Erik van Remortel
  • Berry Simonse.
  • Hans Vermeulen
  • Michel de Vlieger
  • Gert Kruitbosch

 

Zaterdag  23 Maart corvee 10.00 uur

Ond. Oefenwedstrijd (baan) aanvang 13.00 uur

  • ?   (leiding Corvee baanwedstrijd)
  • Franklin van Anrooy
  • Patrick de Vos
  • Jos de Vries
  • Wim van de Kreeke

 

Zaterdag 06 April corvee 10.00 uur

13e Oosterscheldeloop (weg) aanvang 14.00 uur

  • Wim de Jonge (leiding Corvee wegwedstrijd)
  • Theo den Herder
  • Jan Willem Meeuwse
  • Jos Walrave
  • Wim van de Kreeke
  • Hans Vermeulen

 

Zaterdag  1 juni corvee 08.00 uur

Zeeuwse pupillen comp.wedstrijd (baan) aanvang 10.30uur

  • Peter Balkenende (leiding Corvee baanwedstrijd) tel: 06-48545051
  • Franklin van Anrooy
  • Bram Leenhouts
  • Willem van Elsacker
  • Marius Dek

 

Vrijdag 13 September corvee 17.00 uur

15e WEA Stadsloop (wegaanvang 19.15 uur

  • Wim de Jonge(leiding Corvee wegwedstrijd)
  • Acronius Kramer
  • Piet Mosselman
  • Hans Vermeulen
  • Rene Nijsse
  • Heleen Kapteijn

  

Zaterdag 28 September corvee 10.30uur

Clubkampioenschap (baan) aanvang 13.00uur

  • Peter Balkenende (leiding Corvee baanwedstrijd) tel: 06-48545051
  • Bram Leenhouts
  • Willem van Elsacker
  • Stijn Lavooy
  • Rene Nijsse

 

Zaterdag 12 October corvee 10.30 uur

Scholieren Poelbosloop (cross) aanvang 13.00 uur

  • Wim de Jonge(leiding Corvee wegwedstrijd)
  • Marcel Uiterhoeve
  • Michel Beking
  • Danmar Dees
  • Cees Jan Berman

 

Zaterdag 7 December corvee 09.30 uur

Den Inkelcross Kruiningen aanvang 13.00 uur

  • Wim de Jonge(leiding Corvee crosswedstrijd)
  • Wim Wouters
  • Remco/of Helene Kapteijn
  • Ingrid Koene
  • Marius Besuyen
  • Reserve: Hans Vermeulen

 

Maandag 31 December corvee 12.30 uur

Oliebollenloop uur (weg) aanvang 14.00 uur

  • Koos Oggel
  • Jos Walrave

 

Reserve algemeen :

  • Jan Fraanje
  • Acronius Kramer
  • Dwayn Akuoko Maclean