Klassement VZA crosscompetitie 2021-2022  
Klassement per categorie
Rang Start.nr Naam Vereniging/plaats Cat. Moerschans Elderschans Den Inkel Delta Scheldesport Grevelingen Kust Bonus Totaal
Pupillen C en Mini's
Meisjes pupillen C
1 185 Fenne Dees Scheldesport MpupC 241 241             482
2 6 Noé de Guchteneire Scheldesport MpupC 207 233             440
3 3 Noortje Meijer Delta Sport MpupC 203 220             423
4 2 Joia van de Vrede AV '56 MpupC 184 211             395
5 176 Mia Lampo Belgie MpupC 250               250
6 405 Nienke Loof Terneuzen MpupC   250             250
7 171 Julie Verhulst Belgie MpupC 233               233
8 178 Louise Cornu Belgie MpupC 226               226
9 4 Benthe Pijnen Scheldesport MpupC   226             226
10 181 Julia Seminck Faes Belgie MpupC 220               220
11 5 Lotte Spijker Scheldesport MpupC 215               215
12 404 Katy de Neve Oostburg MpupC   215             215
13 172 Jenn Van Broeck Belgie MpupC 211               211
14 182 Louise Van Landeghem Belgie MpupC 200               200
15 177 Marte Smet Belgie MpupC 197               197
16 175 Tine Van den Broeck Belgie MpupC 194               194
17 184 Faye Van Damme Belgie MpupC 191               191
18 183 Lauren De smet Belgie MpupC 188               188
19 180 Liene Heyrman Belgie MpupC 186               186
20 174 Feline van lommel Belgie MpupC 182               182
21 173 Leau van Lommel Belgie MpupC 180               180
22 179 Elena Goeminne Belgie MpupC 178               178
23 170 Lize Cordemans Belgie MpupC 176               176
Jongens pupillen C
1 1 Quinten Vermeulen AV '56 JpupC 203 250             453
2 149 Menno van Kralingen AV '56 JpupC 182 226             408
3 168 LENNERT BOEYKENS Belgie JpupC 250               250
4 152 Jehno Van Landeghem Belgie JpupC 241               241
5 402 Yuna Ultee Oostburg JpupC   241             241
6 154 Twan de Vleeschauwer Belgie JpupC 233               233
7 398 Tim de Kok AV '56 JpupC   233             233
8 158 Charles De Cleir Belgie JpupC 226               226
9 151 Jack Maes Belgie JpupC 220               220
10 153 Cas Tindemans Belgie JpupC 215               215
11 163 Jos Vernimmen Belgie JpupC 211               211
12 150 Jesse Geerts Belgie JpupC 207               207
13 159 Leon Vermeulen Belgie JpupC 200               200
14 162 Phoenix de Block Belgie JpupC 197               197
15 164 Finn Bruggeman Belgie JpupC 194               194
16 160 Emiel Raes Belgie JpupC 191               191
17 165 Ferre Van Oost Belgie JpupC 188               188
18 169 Miles Van Rooy Belgie JpupC 186               186
19 155 Rune Verbeeck Belgie JpupC 184               184
20 156 Thybeau De Cock Belgie JpupC 180               180
21 166 Lander Van Camp Belgie JpupC 178               178
22 161 Rune Mertens Belgie JpupC 176               176
23 157 De Cauwer Cedrick Vrasene JpupC 174               174
Pupillen B
Meisjes pupillen B
1 14 Jet Joppe Flakkee MpupB 203 250             453
2 15 Quinsialyn den Braber Scheldesport MpupB 188 233             421
3 13 Kate Boudewijns AV '56 MpupB 182 226             408
4 203 Vienna Ennik Kamperland MpupB 250               250
5 211 Junne Van Overloop Belgie MpupB 241               241
6 409 Liv van der Genugten AV '56 MpupB   241             241
7 202 Van Royen Kato Belgie MpupB 233               233
8 209 Marie Bogaerts Belgie MpupB 226               226
9 204 Fleur Ennik Kamperland MpupB 220               220
10 216 Juliette De Maeyer Belgie MpupB 215               215
11 213 Stiene Van Lierop Belgie MpupB 211               211
12 210 Fien Van Hemelryck Belgie MpupB 207               207
13 214 Mirthe Van Doorsselaer Belgie MpupB 200               200
14 207 Noor Slowack Belgie MpupB 197               197
15 206 Yenthe Verschaeren Belgie MpupB 194               194
16 221 Eliza helmich RK HAV MpupB 191               191
17 208 Louise Lagaert Belgie MpupB 186               186
18 218 Noor De Gendt Belgie MpupB 184               184
19 219 Loes Claes Belgie MpupB 180               180
20 205 Liese De Cock Belgie MpupB 178               178
21 215 Bo Senecaut Belgie MpupB 176               176
22 217 Linde Verhoeven Belgie MpupB 174               174
23 212 Willeke Matthijs Belgie MpupB 172               172
24 220 Yinthe Verheggen Belgie MpupB 170               170
Jongens pupillen B
1 9 Vince Jansen Scheldesport JpupB 241 250             491
2 7 Max de Kok AV '56 JpupB 215 241             456
3 10 Jordy Jansen Scheldesport JpupB 203 233             436
4 11 Thiebe Maas RK HAV JpupB 197 220             417
5 148 Sjoerd van Kralingen AV '56 JpupB 176 215             391
6 12 Lennon Grootenboer Flakkee JpupB 172 211             383
7 195 Elias De Vriese Belgie JpupB 250               250
8 199 Briek Verhulst Belgie JpupB 233               233
9 193 Arne Raes Belgie JpupB 226               226
10 408 Jonas Rabout Aardenburg JpupB   226             226
11 194 César Mouton Belgie JpupB 220               220
12 197 Bent Mys Belgie JpupB 211               211
13 191 Stijn van Hoof RK HAV JpupB 207               207
14 192 Liam van Dorsselaer RK HAV JpupB 200               200
15 187 Mathis Colman Belgie JpupB 194               194
16 186 Jens Van Dijk Belgie JpupB 191               191
17 198 Robbe De Herdt Belgie JpupB 188               188
18 200 Davide Albrecht Belgie JpupB 186               186
19 267 Tuur Bertier Belgie JpupB 184               184
20 189 Wout Van. Croonenborch Belgie JpupB 182               182
21 190 Mats Foubert Belgie JpupB 180               180
22 188 Stan Van den Branden Belgie JpupB 178               178
23 196 Nilo Van Puymbroeck Belgie JpupB 174               174
Pupillen A1
Meisjes pupillen A1
1 26 Karlijn Bezuijen Flakkee MpupA1 226 250             476
2 22 Souhaila Singh AV '56 MpupA1 220 241             461
3 28 Loïs de Guchteneire Scheldesport MpupA1 207 226             433
4 29 Fabiënne Gorter AV '56 MpupA1 197 233             430
5 25 Ilse Rijk AV '56 MpupA1 203 215             418
6 249 Siel de Vleeschauwer Belgie MpupA1 250               250
7 248 Maaike Buytaert Belgie MpupA1 241               241
8 253 Line Van Haute Belgie MpupA1 233               233
9 414 Alexia de Putter De Wielingen MpupA1   220             220
10 246 Esmee laeremans Belgie MpupA1 215               215
11 254 MARIE De Smet Belgie MpupA1 211               211
12 24 Feline Bomer AV '56 MpupA1   211             211
13 23 Veerle Westerweele AV '56 MpupA1   207             207
14 251 Lieze Smet Belgie MpupA1 200               200
15 27 Senna Franse AV '56 MpupA1 194               194
16 382 Julia Noë AV '56 MpupA1 191               191
17 245 Lenjou ymke Belgie MpupA1 188               188
18 252 Fiene Loquet Belgie MpupA1 186               186
19 250 Pauline De Cauwer Belgie MpupA1 184               184
20 274 Trixi Bauwens   MpupA1 182               182
21 247 Lily wauters Belgie MpupA1 180               180
Jongens pupillen A1
-1 17 Luuk de regt AV '56 JpupA1                 0
1 18 Kees Wondergem Dynamica JpupA1 250 250             500
2 19 Bas Grob Dynamica JpupA1 233 233             466
3 20 Pepijn Loof Scheldesport JpupA1 200 226             426
4 21 Rick Langeraert Scheldesport JpupA1 176 220             396
5 232 Mees van Jole Scheldesport JpupA1 178 215             393
6 227 Bas Lampo Belgie JpupA1 241               241
7 410 Florian Bracke RK HAV JpupA1   241             241
8 238 Wout Heeman Belgie JpupA1 226               226
9 223 Casper Daniëls Belgie JpupA1 220               220
10 222 Nand Cordemans Belgie JpupA1 215               215
11 242 Felix Van de Velde Belgie JpupA1 211               211
12 237 Twan Van Mieghem Belgie JpupA1 207               207
13 244 Oscar Freijser Scheldesport JpupA1 203               203
14 239 Wout Fruytier Belgie JpupA1 197               197
15 16 Daan van de Velde Delta Sport JpupA1 194               194
16 228 Siebe Van Steirteghem Belgie JpupA1 191               191
17 241 Ferre Lammens Belgie JpupA1 188               188
18 225 Emiel De Bolle AVR '69 JpupA1 186               186
19 229 Wolf Rymenams Belgie JpupA1 184               184
20 231 Victor Njoo Belgie JpupA1 182               182
21 233 Joubin Warnier Scheldesport JpupA1 180               180
22 240 Arthur Van Goethem Belgie JpupA1 174               174
23 230 Tibo Van Raemdonck Belgie JpupA1 172               172
24 243 Nand Koppen Belgie JpupA1 170               170
25 235 Sam Inghels Hulst JpupA1 168               168
26 224 Moos Vink RK HAV JpupA1 166               166
Pupillen A2
Meisjes pupillen A2
1 39 Jill Boudewijns AV '56 MpupA2 241 250             491
2 41 Evi-Marlene Tuller Scheldesport MpupA2 215 241             456
3 42 Bente de Potter Scheldesport MpupA2 203 233             436
4 273 Charlotte Suy Belgie MpupA2 250               250
5 271 Elle Van Mol Belgie MpupA2 233               233
6 272 Mare Van Assel Belgie MpupA2 226               226
7 269 Alicia Lokko Belgie MpupA2 220               220
8 268 Louise Colman Belgie MpupA2 211               211
9 40 Roelands Charlotte Beveren (B) MpupA2 207               207
Jongens pupillen A2
1 35 Kevin Soethaert Scheldesport JpupA2 203 250             453
2 36 Luca Verschuren Scheldesport JpupA2 182 241             423
3 38 Floris van Waesberghe RK HAV JpupA2 194 226             420
4 37 Joey Jansen Scheldesport JpupA2 184 233             417
5 32 Julian Heijens RK HAV JpupA2 188 215             403
6 30 Nicolas Elias RK HAV JpupA2 178 211             389
7 261 Jef Van Hemelryk Belgie JpupA2 250               250
8 256 Vik Ronsyn Belgie JpupA2 241               241
9 264 Thomas Bruneel Belgie JpupA2 233               233
10 260 Victor Nieuwenhuis Dynamica JpupA2 226               226
11 258 Seppe Bogaerts Belgie JpupA2 220               220
12 415 Louis Van Treeck RK HAV JpupA2   220             220
13 259 Karsten De Cock Belgie JpupA2 215               215
14 255 Matthi Constant Belgie JpupA2 211               211
15 263 Gust Vernimmen Belgie JpupA2 207               207
16 31 Boaz Kluijfhout AV '56 JpupA2 200               200
17 265 Zander De Smet Belgie JpupA2 197               197
18 257 Daan Slowack Belgie JpupA2 191               191
19 262 Robbe Bertier Belgie JpupA2 186               186
20 33 Roelands Louis Beveren (B) JpupA2 180               180
21 266 Iliya Van den Houdt Belgie JpupA2 176               176
Meisjes junioren D
Meisjes junioren D
1 54 Dorethé Schletterer Dynamica Meisjes D 200 250             450
2 56 Nikki de Koning AV '56 Meisjes D 197 233             430
3 59 Daphne Joppe Flakkee Meisjes D 203 215             418
4 61 Jo-Ann Soethaert Scheldesport Meisjes D 186 226             412
5 62 Sara Vermaelen Scheldesport Meisjes D 191 220             411
6 63 Daphne van Waterschoot Scheldesport Meisjes D 184 211             395
7 51 Lisa Vreeke AV '56 Meisjes D 188 203             391
8 50 Ona Steels RK HAV Meisjes D 182 200             382
9 57 Sabine Van Der Vloet RK HAV Meisjes D 176 197             373
10 282 Lynn de Putter De Wielingen Meisjes D 174 191             365
11 53 Nienke van Veen AV '56 Meisjes D 170 186             356
12 276 Fien De Decker Belgie Meisjes D 250               250
13 289 Lies Vercammen Belgie Meisjes D 241               241
14 55 Jet Verboom Delta Sport Meisjes D   241             241
15 290 Yinthe Verhulst Belgie Meisjes D 233               233
16 279 Lore wauters Belgie Meisjes D 226               226
17 280 Dorien Van Doorsselaere Belgie Meisjes D 220               220
18 277 Lotte Fiers Belgie Meisjes D 215               215
19 281 Stuer Pauline Belgie Meisjes D 211               211
20 286 Lisa Van Engelandt Belgie Meisjes D 207               207
21 419 Faye van der genugten AV '56 Meisjes D   207             207
22 287 Lili De Cauwer Belgie Meisjes D 194               194
23 52 Vivian Westerweele AV '56 Meisjes D   194             194
24 417 Cara Van de Velde Belgie Meisjes D   188             188
25 60 Victoria Pijnen Scheldesport Meisjes D   184             184
26 283 Ada Mys Belgie Meisjes D 180               180
27 278 Margarita Metopishvili RK HAV Meisjes D 178               178
28 284 Kaat Fruytier Belgie Meisjes D 172               172
29 288 Anouk Koppen Belgie Meisjes D 168               168
30 285 Marie De Roos Belgie Meisjes D 166               166
Meisjes junioren C
Meisjes junioren C
1 45 Felien Wibbelink Dynamica Meisjes C 215 250             465
2 43 Noëmie Rijk González Running Team Meisjes C 211 233             444
3 48 Benthe den Hamer Scheldesport Meisjes C 203 241             444
4 44 Bowien Schletterer Dynamica Meisjes C 207 220             427
5 383 Elise Mol AV '56 Meisjes C 200 226             426
6 47 Valerie Pijnen Scheldesport Meisjes C 188 211             399
7 46 Marit van Damme Scheldesport Meisjes C 182 215             397
8 49 Marit de Potter Scheldesport Meisjes C 180 207             387
9 294 De bruyn Elise Belgie Meisjes C 250               250
10 303 Nour Chioua Lekhli Belgie Meisjes C 241               241
11 302 Violetta Vercauteren Belgie Meisjes C 233               233
12 293 Josse Nonneman Belgie Meisjes C 226               226
13 292 Laure Vanoutrive Belgie Meisjes C 220               220
14 296 Ella Bauwens Belgie Meisjes C 197               197
15 300 Sara De Blieck Belgie Meisjes C 194               194
16 295 Renske De Cock Belgie Meisjes C 191               191
17 301 Lila Herssens Belgie Meisjes C 186               186
18 297 Eline Lagaert Vrasene Meisjes C 184               184
19 298 Shana de Keijzer RK HAV Meisjes C 178               178
20 304 Iris Zahradnik Scheldesport Meisjes C 176               176
21 299 Keyleigh van Cadsand RK HAV Meisjes C 174               174
Jongens junioren D
Jongens junioren D
1 76 Maxime Rijk González Running Team Jongens D 211 250             461
2 80 Sven Tuller Scheldesport Jongens D 200 241             441
3 77 Maxim Heijens RK HAV Jongens D 182 233             415
4 82 Michaël van Waesberghe RK HAV Jongens D 180 226             406
5 74 Rens van Dalen AV '56 Jongens D 176 215             391
6 75 Florian Berman AV '56 Jongens D 172 211             383
7 306 Dani IJtsma Flakkee Jongens D 166 207             373
8 81 Rayvano den Braber Scheldesport Jongens D 165 200             365
9 324 Hesa Chioua Lekhli Belgie Jongens D 250               250
10 310 Jiska Houwing Dynamica Jongens D 241 1             242
11 305 Jippe Nonneman Belgie Jongens D 233               233
12 314 Dries De Zutter Belgie Jongens D 226               226
13 79 Thijmen Post Scheldesport Jongens D 220               220
14 325 Merijn Wielemaker Dynamica Jongens D   220             220
15 318 Vic Sierens Belgie Jongens D 215               215
16 316 Anse Van Bogaert Belgie Jongens D 207               207
17 312 Arthur Marien Belgie Jongens D 203               203
18 78 Damian Boot Delta Sport Jongens D   203             203
19 309 Felix Stockmans Belgie Jongens D 197               197
20 422 Neo de Putter De Wielingen Jongens D   197             197
21 322 Thiemen Rijsselaere Belgie Jongens D 194               194
22 315 Nilo De Potter Belgie Jongens D 191               191
23 308 Matthias vyncke Belgie Jongens D 188               188
24 320 LUCA BOEYKENS Belgie Jongens D 186               186
25 311 Xem van Dorsselaer RK HAV Jongens D 184               184
26 313 Gerben de Vos Nieuw Namen Jongens D 178               178
27 875 Lucas van Drongelen Scheldesport Jongens D 174               174
28 307 Bojan Geerts Belgie Jongens D 170               170
29 317 Thibe Van Aken Belgie Jongens D 168               168
Jongens junioren C
Jongens junioren C
1 69 Julius Schletterer Dynamica Jongens C 215 250             465
2 65 Jaro Steels RK HAV Jongens C 220 241             461
3 64 Ivar Engels Dynamica Jongens C 211 233             444
4 336 Viktor Wieles   Jongens C 203 215             418
5 71 Zedie Joppe Flakkee Jongens C 191 220             411
6 72 Midas Giele Scheldesport Jongens C 197 211             408
7 73 Jens Dehulsters Scheldesport Jongens C 186 200             386
8 68 Dylano de Jonge AV '56 Jongens C 178 191             369
9 337 Tijn van Hooste RK HAV Jongens C 250               250
10 329 Senne Van Riel Belgie Jongens C 241               241
11 331 Rune De Zutter Belgie Jongens C 233               233
12 335 ENZO BOEYKENS Belgie Jongens C 226               226
13 67 Yannic Rijk González Running Team Jongens C   226             226
14 327 Ward Fiers Belgie Jongens C 207               207
15 66 Jens Beuns AV '56 Jongens C   207             207
16 426 Thibault Van Snick Belgie Jongens C   203             203
17 328 Lode Paelinck Belgie Jongens C 200               200
18 424 Edwin Dekker Oostburg Jongens C   197             197
19 326 Nolan Devos Belgie Jongens C 194               194
20 425 Dieter Lievens Belgie Jongens C   194             194
21 330 Bram Rummens Haasdonk Jongens C 188               188
22 333 Arne Van Bogaert Belgie Jongens C 184               184
23 332 Elias Van Hoye Belgie Jongens C 182               182
24 334 Lars Pauwels Belgie Jongens C 180               180
Dames U18
Dames U18
1 877 Kyra van de Voorde Dynamica VU18 233 250             483
2 878 Marit Simonse AV '56 VU18 241 241             482
3 876 Alexandra Elias RK HAV VU18 226 233             459
4 879 Ilvy de Waal RK HAV VU18 220 226             446
5 880 Kaat Geboes Belgie VU18 250               250
Mannen U18
Mannen U18
1 87 Fabian de Maat Scheldesport MU18 241 250             491
2 83 Stijn Koole Dynamica MU18 233 241             474
3 341 Lukas Dobbelaar Scheldesport MU18 220 220             440
4 84 Jur Mesu Middelburg MU18 211 226             437
5 340 Milan Pauwels Belgie MU18 250               250
6 428 Maxime Adam Belgie MU18   233             233
7 339 Sven Anné Belgie MU18 226               226
8 338 Vince Marin Belgie MU18 215               215
9 85 Benjamin Pijnen Scheldesport MU18   215             215
10 342 Chris Demeulier Hulst MU18 207               207
Dames U20
Dames U20
1 391 Ruchama Houtzager Delta Sport VU20   250             250
Korte cross
Vrouwen senioren
1 900 Anjolie Engels-Wisse Dynamica Vsen 250 250             500
2 901 Mirthe de Zeeuw Scheldesport Vsen 226 226             452
3 928 Jolanda 't Jong Delta Sport Vsen 220 211             431
4 904 Rachida de Guchteneire Scheldesport Vsen 211 215             426
5 907 Sanne Stitan Delta Sport Vsen 203 207             410
6 908 Nicole Wondergem Middelburg Vsen 207 200             407
7 905 Esther van Sluijs-kole AV '56 Vsen 200 194             394
8 944 Marina Mol-Krijger AV '56 Vsen 197 188             385
9 906 Jane Van Der Vloet Hulst Vsen 194 186             380
10 909 Marielle Ensing AV '56 Vsen 191 184             375
11 902 Mareij ten Oever Delta Sport Vsen 186 182             368
12 903 Els van Zwieten-Bus Delta Sport Vsen 180 180             360
13 927 Haegens carolien Belgie Vsen 241               241
14 953 Kristi De Smet Belgie Vsen   241             241
15 930 Limme De Jonghe Belgie Vsen 233               233
16 965 Kim van Vossel Zottegem Atletiek Vsen   233             233
17 955 Sandra de Kok Heinkenszand Vsen   220             220
18 926 Katleen Adriaenssens Belgie Vsen 215               215
19 950 Véronique Hersschens Belgie Vsen   203             203
20 967 Renate van der Zanden RK HAV Vsen   197             197
21 951 Xenia kroonen RK HAV Vsen   191             191
22 346 Gisela Nijsse-meertens AV '56 Vsen 188               188
23 931 Karin de Rijke Colijnsplaat Vsen 184               184
24 929 Marietta Soethaert Terneuzen Vsen 182               182
Mannen senioren
1 922 Tobias de Zeeuw Scheldesport Msen 250 226             476
2 913 Matthijs van Driessche PAC Msen 233 220             453
3 924 Ralph de Maat Scheldesport Msen 226 215             441
4 933 Ivar van de Wege Scheldesport Msen 220 197             417
5 918 Alain Van Der Vloet Hulst Msen 200 186             386
6 912 William de Jonge AV '56 Msen 197 182             379
7 916 Jacques Zaman Scheldesport Msen 194 180             374
8 917 Etienne Schuit Scheldesport Msen 188 178             366
9 910 Pascal van de Voorde Dynamica Msen 191 174             365
10 915 Ben Vermaelen Scheldesport Msen 186 170             356
11 925 Rens Schuit Scheldesport Msen 182 172             354
12 961 Wouter Verstockt Burst Msen   250             250
13 920 Remco de Baar AV '56 Msen 241               241
14 946 Bereket Petersen AV '56 Msen   241             241
15 959 Franklin van Anrooij AV '56 Msen   233             233
16 932 Gert Kluskens Belgie Msen 215               215
17 914 Pieter-Jan de Baar AV '56 Msen 211               211
18 956 Geoffry Van De Velde Belgie Msen   211             211
19 921 Bert Joppe Flakkee Msen 207               207
20 947 Koen Steenblok AV '56 Msen   207             207
21 911 Jesse Wernsing Delta Sport Msen 203               203
22 957 Kris De Mesure Belgie Msen   203             203
23 964 Arne Knockaert Zottegem Atletiek Msen   200             200
24 963 Tom van Huffel Belgie Msen   194             194
25 960 Erik loof Terneuzen Msen   191             191
26 966 Robin Bouwhuizen RK HAV Msen   188             188
27 919 Ron Dellebeke Dynamica Msen 184               184
28 958 Dylan Vink RK HAV Msen   184             184
29 962 Matthijs Bijlsma Sas van Gent Msen   176             176
Lange cross
Vrouwen senioren
1 97 Emma van Mourik Delta Sport Vsen 203 220             423
2 432 Noor Dekker González Running Team Vsen   250             250
3 350 Saartje de Deckere Belgie Vsen 197               197
4 349 Fien Lelie RK HAV Vsen 182               182
Vrouwen 35
1 91 Annemarie Verschuure AV '56 V35 194 215             409
2 90 Roelien Grob-Braber Vlissingen V35 180 194             374
3 88 Monica Sanderse Dynamica V35 250               250
4 429 Marieke Mullaert De Wielingen V35   241             241
5 344 Lot Stevens Belgie V35 233               233
6 343 Jessica Van Bruyssel Belgie V35 226               226
7 345 Nele Cant Belgie V35 220               220
8 89 Wendy Wijnstra-Slabbekoor Kapelle V35 207               207
Vrouwen 45
1 92 Durby Meijboom Vlissingen V45 215 233             448
2 93 Henny Strating AV '56 V45 211 226             437
3 94 Jolanda van Driessche RK HAV V45 186 207             393
4 95 Leonie Ton AV '56 V45 241               241
5 431 Natasja de booij Scheldesport V45   211             211
6 430 Rosette Verkaart Vlissingen V45   200             200
7 387 Marion Goossen Scheldesport V45   197             197
8 386 Rieky de Kock Zoutelande V45 191               191
Vrouwen 55
1 96 Ellie Spaans Dynamica V55 184 203             387
2 392 Ingrid IJsebaert Veteranen Nederland V55 200               200
3 347 Ingrid Koene AV '56 V55 188               188
Mannen senioren
1 142 Yunis Stitan Delta Sport Msen 250 241             491
2 376 Patrick de Vos AV '56 Msen 241 250             491
3 136 Eric Wolfert Flakkee Msen 220 215             435
4 134 Thomas Kruisifikx Scheldesport Msen 203 211             414
5 141 Arnoud Rijk AV '56 Msen 191 203             394
6 145 Nathan de Zeeuw Scheldesport Msen 178 178             356
7 380 Vincent Bloem Brielle Msen 162 162             324
8 146 Francois Hendrikse Goes Msen 145 157             302
9 377 Thibau Van den Bussche Belgie Msen 233               233
10 399 Khalid Mokhtari PAC Msen   233             233
11 144 Niek den Exter Scheldesport Msen 226               226
12 451 Wouter Verstraate González Running Team Msen   226             226
13 140 David bouman PAC Msen   220             220
14 143 Sander d'Hont Scheldesport Msen 211               211
15 379 Berten De Vleeschauwer Belgie Msen 207               207
16 139 Koen Schippers González Running Team Msen   191             191
17 452 Marnix Van den Brande Terneuzen Msen   188             188
18 381 Joannathan Duinkerke AV '56 Msen 1               1
Mannen 35
1 100 Jozias Boone AV '56 M35 197 194             391
2 101 Aart van de Velde AV Delta Sport M35 194 197             391
3 99 Martijn kox Axel M35 166 170             336
4 352 Maarten Cock   M35 147 163             310
5 355 Marijn Traas AV '56 M35 144 154             298
6 98 Gerben Soethaert Scheldesport M35 134 151             285
7 103 Sander Post Scheldesport M35 215               215
8 433 Maarten HAESEBEYT Belgie M35   207             207
9 356 Dimitri Van Damme Belgie M35 200               200
10 436 Bart Bleyaert Belgie M35   200             200
11 104 Sven Vermeulen Dynamica M35 182               182
12 353 Jordy Leenknecht RK HAV M35 180               180
13 357 Filip Faems Belgie M35 176               176
14 358 Bart Nonneman Belgie M35 160               160
15 354 Sven Verhaege Belgie M35 158               158
16 351 Nico Kroes Koewacht M35 157               157
17 102 Maurice Steketee Middelburg M35 135               135
Mannen 45
1 106 Johan Karelse AV '56 M45 184 184             368
2 114 Jostein Decorte AV '56 M45 168 176             344
3 110 Edwin van Alphen Dynamica M45 170 172             342
4 115 Berry Simonse AV '56 M45 164 165             329
5 107 Walther Murre Scheldesport M45 151 158             309
6 116 Danmar Dees AV '56 M45 150 159             309
7 109 Marco Olivier Vlissingen M45 137 149             286
8 360 Harold de Maat Terneuzen M45 138 146             284
9 113 Stefan Duinkerke Scheldesport M45 133 150             283
10 108 René Goetheer AV '56 M45 130 147             277
11 105 Arjo Verhage Dynamica M45 186               186
12 390 Erik Goossen Scheldesport M45   180             180
13 389 Micha Janse Dynamica M45 174               174
14 364 Mark Buitendijk Breskens M45 156               156
15 112 Jaap van der Veen Scheldesport M45 152 1             153
16 359 Willem Jan Buter Scheldesport M45 148               148
17 439 Michel Fieret Scheldesport M45   148             148
18 362 Tommy Valckx Hulst M45 143               143
19 363 Eric de Deckere Belgie M45 141               141
20 361 Michel Fieret Scheldesport M45 132               132
21 111 Jakobus Meulenberg AV '56 M45 124               124
Mannen 55
1 365 Erik Cappon De Wielingen M55 188 186             374
2 121 Wilko de Vos AV '56 M55 172 168             340
3 123 Jos Gabrielse Middelburg M55 161 166             327
4 117 Piet van Mourik Delta Sport M55 154 161             315
5 119 Albert Platteeuw Scheldesport M55 149 155             304
6 372 Simon de Feijter De Wielingen M55 142 156             298
7 400 Peter Balkenende AV '56 M55   182             182
8 443 Hans Verhaagen AV '56 M55   174             174
9 369 Fons de Rijcke Kloosterzande M55 165               165
10 440 Herman van de Velde Belgie M55   164             164
11 371 Michel Albertijn Belgie M55 163               163
12 445 Peter van Waes De Wielingen M55   160             160
13 368 Hans Burm Sint-Pauwels M55 159               159
14 370 Marius Besuijen AV '56 M55 155               155
15 122 Jan Willem Meeuwse AV '56 M55 153               153
16 120 Henk Lous Dynamica M55 146               146
17 444 Jan Ducaat Groede M55   141             141
18 367 Jacky dooms Scheldesport M55   139             139
19 374 Gino Dhanis Sint Jansteen M55 136               136
20 366 Berry Knibbeler Scheldesport M55 129               129
21 373 Johan Dekker Middelburg M55 123               123
Mannen 65
1 125 Wim de Jonge AV '56 M65 140 153             293
2 133 Siem Cornelisse Dynamica M65 139 152             291
3 130 Sjirk de Jong Dynamica M65 131 144             275
4 132 John Guequierre Dynamica M65 128 145             273
5 129 Gerrit Spaans Dynamica M65 127 143             270
6 128 Johnny Dooms Terneuzen M65 126 142             268
7 375 Arthur Stijns Dynamica M65 1 140             141
8 124 Kobus Botman Dynamica M65 125               125
9 447 Eric van Nevel Belgie M65   1             1
Bij vragen mail naar inschrijven@av56.nl

Share this post