Avondbaanwedstrijd op vrijdag, 20 mei 2022

Kunststof atletiekbaan te Goes

Aanvang 19.00 uur

Inschrijving geopend vanaf 3 april, inschrijven via https://www.atletiek.nu/wedstrijd/main/36991 

Voorinschrijven t/m 18 mei 2022 18.00 uur,

na-inschrijven NIET mogelijk

Inschrijfgeld € 3,00 per onderdeel, betaling via ideal tijdens inschrijving

Er zijn geen ereprijzen

WEDSTRIJD IS SELECTIE WEDSTRIJD VOOR VZA REGIO ONTMOETING
Sommige onderdelen zijn gelijktijdig, maak dus een keuze uit de mogelijke onderdelen.

Bij een zeer beperkt aantal deelnemers kan een onderdeel worden afgelast of worden samengevoegd

 

Programma:

Meisjes Jun. D - U14

60m, verspringen, kogelstoten, hoogspringen, 1 E.M*

Jongens Jun.D – U14

880m, verspringen, kogelstoten, hoogspringen , 1.E.M.*

Meisjes Jun.C – U16

80m, hoogspringen, kogelstoten, verspringen, 400m, 1 E.M.*

Jongens Jun.C: - U16

100m, hoogspringen, kogelstoten, verspringen, 400 m, 1 E.M.*

Meisjes / Jongens Jun. B – U18

100m, hoogspringen, kogelstoten, verspringen, 400 m, 1 E.M.*

Meisjes / Jongens Jun.A – U20

100m, hoogspringen, kogelstoten, verspringen, 400 m, 1 E.M.*

Vrouwen / Mannen Senior en Master

100m, hoogspringen, kogelstoten, verspringen, 400 m, 1 E.M.*

*1 E.M. (1 Engelse Mijl = 1609 mtr) serie’s op tijd, Geef bij inschrijving je PR op, zodat we daarop kunnen indelen.

Wat is er leuker dan te strijden tegen atleten van hetzelfde nivo

Tijdwaarneming; Elektronische tijdwaarneming

Informatie via; organisatieav56@zeelandnet.nl

Sportpark ‘Het Schenge’ Geldeloozepad 5H, 4463 AJ Goes.

Parkeren: ingang ‘Het Schenge Noord’.

Baan / secretariaat open vanaf 18.00 uur.

 

Let op:
Al
s er nog regels zijn omtrent corona-maatregelen dan gelden deze zoals door RIVM vastgesteld en door de Atletiekunie in het protocol voor baanwedstrijden opgesteld:
https://www.atletiekunie.nl/kenniscentrum/bestuurder-en-commissielid/anderhalvemetersamenleving

 

Voorlopig Chronoloog:

Meisjes D Jongens D  
19:00 hoog 1 19:00 hoog 1
19:05 60m 19:15 80m
19:40 Kogel  19:40 Kogel 
19:50 Ver  19:50 Ver 
20:30 1 E Mijl 20:30 1 E Mijl
       
Meisjes C   Jongens C  
19:00 Hoog 1 19:00 Hoog 1
19:15 80m 19:25 100m
19:40 Kogel  19:40 Kogel 
19:50 Ver  19:50 Ver 
19:55 400m 19:55 400m
20:30 1 E Mijl 20:30 1 E Mijl
       
A B Sen Mast (m/v)    
19:10 Hoog 2    
19:25 100m    
19:40 Kogel     
19:50 Ver     
19:55 400m    
20:30 1 E Mijl