Hieronder kun je alle uitslagen vinden van de wedstrijden die AV’56 zelf organiseert (button 1). Verder vind je er alle resultaten van AV’56-leden die -waar dan ook- aan wedstrijden hebben meegedaan (button 2). De volledige uitslagen van alle wedstrijden in Zeeland vind je onder button 3.

Mocht je een uitslag missen of hij staat er wel maar werkt de link niet, aarzel dan niet en stuur even een berichtje naar webmaster@av56.nl.

Seizoen 2022

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
02 okt Singelloop Breda Bredase Singelloop 4
01 okt Kustmarathon Marathon Zeeland 43
01 okt Mini-marathon Marathon Zeeland 9
30 sep Ladiesrun Marathon Zeeland 25
25 sep Halve Marathon Texel halve marathon 1
25 sep Tilburg Ten Miles Tilburg Ten Miles 1
25 sep City-Pier-Cityloop CPC Loop 4
24 sep Clubkampioenschappen AV '56 226
23 sep Poelbosloop AV '56 0
18 sep Flanders Fields Marathon Flanders Fields Marathon 1
18 sep Tien van ‘t Aogje Tien van ‘t Aogje 1
18 sep Vestingloop Vestingloop Willemstad 2
17 sep 4e Wemeldingeloop AV '56 19
17 sep Athletics Champs Scheldesport 0
17 sep Kermisloop Krekenlopers 4
17 sep Kamp. Vlaanderen voor Masters Vlaamse Atletiekliga 2
16 sep Track Meeting Pallas '67 7
11 sep Quikrun Quikrun 2
11 sep Marathon Antwerpen Antwerp Marathon 1
09 sep 25e WEA - Stadsloop AV '56 53
03 sep Kustloop Kustloop Vrouwenpolder 19
03 sep Pupillenwedstrijd AV '56 98
03 sep Bosloop Deurle Kermis 2
27 aug VestingRun VestingRun 2
26 aug 12e Kapelsedag Loop AV '56 35
26 aug Track Meeting Utrecht Track Meetings 2
23 aug Zomerloop De Wielingen 6
21 aug Hardloop3daagse Hardloop3daagse 8
20 aug Halve Marathon Delta Sport 22
19 aug Hardloop3daagse Hardloop3daagse 9
19 aug Energie Track Meeting CAV Energie 1
16 aug Zomerloop De Wielingen 5
13 aug ZK 15 van Wolphaartsdijk AV '56 14
09 aug Zomerloop De Wielingen 11
05 aug Strandloop AV Flakkee 1
05 aug Track Meeting Utrecht Track Meetings 1
04 aug Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 21
03 aug Boulevardloop Dynamica 36
02 aug Zomerloop De Wielingen 6
31 jul Halve Marathon Halve Marathon Rotterdam 4
29 jul 5e RibbStyle Goes on Track AV '56 36
27 jul Bombokaalloop Delta Sport 28
26 jul Zomerloop De Wielingen 5
24 jul Baanmeeting AV Toekomst (B) 4
20 jul Stratenloop Dynamica 29
16 jul Ouder-kind-dag AV '56 0
16 jul Flanderscup Vita 2
15 jul Avondbaanwedstrijd Scheldesport 5
13 jul 11e Sportvisserloop AV '56 54
13 jul Hamerfestival AS Rieme (B) 1
12 jul Boulevardloop De Wielingen 3
09 jul ZK senioren en junioren RKHAV 51
06 jul Stratenloop Dynamica 23
03 jul Senioren competitiewedstrijd Groene Ster 14
02 jul Athletics Champs Dynamica 0
02 jul Chaamloop Chaamloop 4
02 jul 30e Open Zuidhollandse Kampioenschappen CAV Energie 1
02 jul Kadeloop De Hardloper 3
26 jun Halve Marathon Roosendaal Halve Marathon Roosendaal 6
26 jun Baanmeeting AC Lierse 1
25 jun Regio-ontmoeting Scheldesport 45
24 jun 1e Het UUR van Goes AV '56 14
24 jun Gaperloop González Running Team 16
18 jun NK U20 & U18 AAC 5
18 jun Open Hoeksch Sprint, Horden, Springen Spirit 17
18 jun Athletics Champs De Wielingen 0
18 jun Griffioenloop Dynamica 1
17 jun Avondbaanwedstrijd Dynamica 13
15 jun Hardloopgala Hardloopgala Gilze 2
12 jun Brabantse Wal Marathon Brabantse Wal Marathon 8
12 jun Competitiewedstrijd U20/U18 Groene Ster 18
12 jun Belgisch kampioenschap Masters Vlaamse Atletiekliga 1
11 jun Competitiewedstrijd U16/U14 Spiridon 32
11 jun Schellachloop Dynamica 16
10 jun Avondwedstrijd Haag Atletiek 2
07 jun Sasloop AV '56 47
06 jun Baanmeeting Duffel 3
06 jun Pinksterwedstrijden RKHAV 52
05 jun Mini Mondi Run Flac 2
04 jun Van Goghloop Van Goghloop Zundert 1
03 jun Track Meeting Asterix 4
03 jun Stadsloop Dynamica 37
01 jun Energie Track Meeting CAV Energie 1
29 mei Jan Dietvorst Memorial Spado 2
29 mei ZK meerkamp C/D-junioren Scheldesport 3
28 mei Rondje Sprundel Rondje Sprundel 6
26 mei 15 km van Standdaarbuiten AVS '90 5
26 mei Harry Schultinggames Prins Hendrik 2
25 mei Stadsloop Biervliet De Wielingen 9
22 mei Senioren competitiewedstrijd Fortius 12
21 mei Athletics Champs AV Flakkee 0
21 mei Halve Marathon Gotenburg halve marathon 1
20 mei Avondbaanwedstrijd AV '56 66
18 mei Verkerkloop Verkerkloop 1
15 mei Competitiewedstrijd U20/U18 Scheldesport 23
15 mei 15e Venloop Venloop Venlo 4
15 mei Leiden Marathon Leiden Marathon 4
14 mei Laat 'em lopen De Latemse Loopclub 2
14 mei Baanmeeting Vlaamse Atletiekliga 1
14 mei Competitiewedstrijd U16/U14 DJA Zundert 40
13 mei Track Meeting Utrecht Track Meetings 1
11 mei Energie Mila Track Meeting CAV Energie 2
07 mei 24e Meidoornloop AV '56 83
07 mei Baanmeeting VabcoMol 1
07 mei 9e Ronde van Bruinisse Delta Sport 2
06 mei Avondbaanwedstrijd Delta Sport 12
01 mei Senioren competitiewedstrijd Spark 11
01 mei 1 mei track meeting AC Herentals 1
30 apr Rondom Balatonmeer Ultra Balaton 1
27 apr Omloop van Menheerse AV Flakkee 2
24 apr 9e Zwaakse Weelloop AV '56 16
24 apr Antwerp 10 Miles Antwerp 10 Miles 1
24 apr Enschede marathon Enschede Marathon 1
23 apr 12e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Marathon Zws-Vlaanderen 19
23 apr ZK pupillen Delta Sport 131
23 apr Provinciale Kampioenschappen (B) Volharding (B) 1
22 apr Oranjemuidenloop Dynamica 6
22 apr Track Meeting Utrecht Track Meetings 1
17 apr Vestingloop Vestingloop Steenbergen 4
16 apr Open Meeting Turnhoutse Atletiekclub 3
16 apr Pupillenwedstrijd Scheldesport 90
10 apr Marathon Rotterdam Marathon Rotterdam 23
10 apr Competitiewedstrijd U20/U18 Sprint 20
09 apr Jogging Jogging Den Bos Rond 2
09 apr Competitiewedstrijd U16/U14 Thor 43
02 apr Wolvenloop Joggingclub Moerbeke 2
02 apr 14e Oosterscheldeloop AV '56 51
27 mrt 60 van Texel Zestig van Texel 1
27 mrt Marathon van Gent Marathon van Gent 2
27 mrt Zandvoort Circuit Run Zandvoortcircuitrun 2
26 mrt 25 km van Hulst RKHAV 6
26 mrt Openingswedstrijd Passaat 7
20 mrt 65 van Walcheren 60 van Walcheren 6
20 mrt 6e Stevensloop Stevensloop 3
20 mrt 27e Zwinstedenloop Zwinstedenloop 6
19 mrt Voorjaarsloop Spirit 1
19 mrt Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 191
12 mrt 48e Pannekoekloop Delta Sport 10
12 mrt Halve Marathon Riwal Halve Marathon 1
12 mrt Rammekensloop Rammekensloop 5
06 mrt Eindstand crosscompetitie VZA 40
05 mrt 27e Grevelingencross AV Flakkee 36
05 mrt Massaloop Dynamica 5
27 feb Bosbokken Trail Delta Sport 2
26 feb 32e Kustcross Dynamica 49
26 feb Halve Marathon van Axel Road Running Axel 8
26 feb Kruikenloop Tilburg Road Runners 2
26 feb Belgisch Kampioenschap indoor LBFA Belgische Atl.Liga 1
19 feb 7e Scheldesportcross Scheldesport 49
19 feb NK Indoor U20 & U18 Atletiekunie 3
13 feb Indie 10 Indie Runner 1
12 feb 49e Deltacross Delta Sport 56
12 feb Trailrun De Cavalopers 1
06 feb Grote Prijzen van Duffel Duffel 5
05 feb Heinenoordtunnelloop Spirit 2
08 jan 40e Leopoldsloop Krekenlopers 6

Seizoen 2021

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
12 dec Marathon Malaga Marathon Malaga 5
11 dec 28e Den Inkelcross AV '56 84
05 dec Marathon Valencia Marathon Valencia 4
05 dec Jules Unlimitedloop De Wielingen 4
28 nov Spark marathon Spark 7
28 nov NK cross Attila 3
21 nov Kievitloop Spado 2
21 nov De Ronde Venen Marathon De Ronde Venen Marathon 2
20 nov Elderschanscross De Wielingen 50
20 nov Hobbeldebobbelloop Dynamica 15
14 nov Graef Castricum Trail Cairn Adventures 1
14 nov Marathon Kasterlee Marathon Kasterlee 1
13 nov Mosselloop Delta Sport 26
07 nov Havenlandrun Havenlandrun 4
07 nov Berenloop Terschelling Berenloop Terschelling 1
06 nov 35e Moerschanscross RKHAV 50
31 okt Devil's Trail Devil's Trail 1
31 okt Holterbergloop Holterbergloop 2
30 okt Stelleplascross AV '56 45
24 okt 10 van AVR AVR '90 1
24 okt Marathon Rotterdam Marathon Rotterdam 14
23 okt werpersmeeting AC Waasland 1
23 okt Bosse Pielenloop VV Vogelwaarde 5
17 okt Amsterdam marathon Amsterdam Marathon 6
16 okt Singelloop Dynamica 10
10 okt Vestingloop Vestingloop Bergen opZoom 3
10 okt Ten Miles Antwerp 10 Miles 11
10 okt Leiden Marathon Leiden Marathon 1
02 okt 18e Kustmarathon Marathon Zeeland 65
02 okt Mini-marathon Marathon Zeeland 10
01 okt Ladiesrun Marathon Zeeland 25
25 sep 10 Miles Schellach Dynamica 4
25 sep Clubkampioenschappen AV '56 239
24 sep Poelbosloop AV '56 0
19 sep Bosbokken Trail Delta Sport 4
18 sep ZK pupillen Dynamica 105
18 sep 3e Wemeldingeloop AV '56 27
12 sep NK U20 & U18 Altis 1
12 sep Quikrun Quikrun 10
12 sep Nationale D-spelen AAC 2
11 sep Marathon Antwerpen Antwerp Night Marathon 7
04 sep ZK senioren en junioren RKHAV 57
29 aug NK 10 km weg Le Champion 2
29 aug Nationale C-spelen AAC 4
27 aug 11e Kapelsedag Loop AV '56 34
26 aug Track Meeting CAV Energie 1
24 aug Zomerloop De Wielingen 6
21 aug Dresdner Nachtlauf Dresdner Nachtlauf 2
21 aug Flanderscup Olse Merksem 1
21 aug Heinenoordtunnelloop Spirit 2
17 aug Zomerloop De Wielingen 4
14 aug 3e 15 van Wolphaartsdijk AV '56 34
10 aug Zomerloop De Wielingen 10
08 aug Ereprijs Frans Laureyssens AC Break 4
07 aug Zomer werpwedstrijd Spado 1
06 aug 4e RibbStyle Goes on Track AV '56 34
03 aug Zomerloop De Wielingen 13
31 jul Baanmeeting AC Waasland 4
30 jul Avondbaanwedstrijd GAC Gemert 2
27 jul Zomerloop De Wielingen 12
25 jul Baanwedstrijd Achilles-Top 3
21 jul Baanmeeting AS Rieme (B) 2
20 jul Zomerloop De Wielingen 5
18 jul Baanmeeting AV Toekomst (B) 1
16 jul Avondbaanwedstrijd Rotterdam Atletiek 2
14 jul 10e Sportvisserloop AV '56 63
11 jul ZK meerkamp C/D-junioren Scheldesport 27
10 jul Welcome Back Run Niet bekend 13
10 jul Snoepzakkenmeeting Essense Atletiek Club 1
04 jul Senioren competitiewedstrijd Groene Ster 3
04 jul Track Meeting Atledo 2
03 jul C/D-junioren competitie wedstrijd AV '56 41
30 jun Energie Track Meeting CAV Energie 1
27 jun Belgisch Kampioenschap baan LBFA Belgische Atl.Liga 1
25 jun Sasloop AV '56 38
20 jun Nacht van Vlaanderen Nacht Van Vlaanderen 2
19 jun Baanmeeting AC Lierse 1
13 jun Baanwedstrijd Altis 1
12 jun Leopoldsloop Krekenlopers 1
12 jun Pupillenwedstrijd AV '56 131
12 jun Brussels Grand Prix Brussels Grand Prix 1
09 jun Energie Jeugd Track Meeting CAV Energie 7
23 mei Baanmeeting Vlaamse Atletiekliga 1
18 mei Wilhelminapolderloop AV '56 0
16 mei Enschede marathon Enschede Marathon 1
08 mei Virtuele pupillen en C/D-wedstrijd: Link 1, Link 2 AV '56 191
20 apr Wilhelminapolderloop AV '56 0
17 apr Regionale talentenwedstrijd Spiridon 1
17 apr Virtuele C/D-junioren competitie wedstrijd AV '56 103
03 apr Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 284
20 feb NK indoor senioren Atletiekunie 1

Seizoen 2020

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
11 okt Belgisch kampioenschap 10 km AVLO (B) 2
11 okt Vestingloop Vestingloop Bergen opZoom 5
10 okt 2e Wilhelminapolderloop AV '56 75
04 okt Krekentrail Joggingclub Moerbeke 8
04 okt Vuurtorentrail Vuurtorentrail Ameland 1
26 sep Baanmeeting AC Pegasus 1
25 sep Poelbosloop AV '56 0
20 sep De Lange Nacht van Deventer Daventria 1
20 sep Belgisch kampioenschap Masters LBFA Belgische Atl.Liga 1
20 sep Flex-meeting CAV Energie 1
20 sep Trail by the Sea Sportpromotion Zeeland 5
20 sep Dwars door de Zwingeul De Wielingen 1
20 sep Vestingloop Vestingloop Willemstad 2
19 sep 2e Wemeldingeloop AV '56 39
19 sep 49e Gouden Spike Gouden Spike 1
19 sep ZK pupillen AV '56 145
18 sep open baanwedstrijd DJA Zundert 1
17 sep Avondbaanwedstrijd Rotterdam Atletiek 2
12 sep NK A/B-junioren Altis 2
12 sep 10 Miles Schellach Hardloop3daagse 33
12 sep Baanwedstrijd Attila 1
06 sep Vestingloop Hellevoetsluis VestingloopHellevoetsluis 2
05 sep ZK senioren en junioren RKHAV 54
03 sep Avondwedstrijd Olympus '70 1
29 aug Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 260
29 aug NK baan senioren Phoenix 1
28 aug 5e Onderlinge Testloop AV '56 58
22 aug Loopwedstrijd Spado 4
22 aug Baanmeeting AVLO (B) 2
22 aug Track Meeting AtH Helmond 2
21 aug Summer Run Hardloop3daagse 21
16 aug Belgisch Kampioenschap baan LBFA Belgische Atl.Liga 1
15 aug Next Generation Athletics Nijmegen Atletiek 1
14 aug Sasloop AV '56 41
14 aug Hardloop3daagse Hardloop3daagse 10
08 aug Brussels Grand Prix Brussels Grand Prix 1
07 aug Hardloop3daagse Hardloop3daagse 10
01 aug Baanwedstrijd Prins Hendrik 1
26 jul Track Running Atledo 2
25 jul Baanmeeting AC Lierse 2
24 jul 3e Onderlinge Testloop AV '56 43
22 jul Welcome Back Run Niet bekend 9
18 jul Track Meeting Utrecht Track Meetings 4
12 jul Clubkampioenschappen AVLO (B) 2
04 jul Stratenloop AC Zele 2
03 jul 2e Onderlinge Testloop AV '56 61
19 jun 1e Onderlinge Testloop AV '56 59
08 mrt Nationale pupillen Indoor Atletiekunie 8
08 mrt Belgisch kamp. Masters indoor LBFA Belgische Atl.Liga 2
08 mrt Natuurloop De Wielingen 1
08 mrt City-Pier-Cityloop CPC Loop 26
07 mrt Massaloop Dynamica 15
01 mrt 6 uursloop Ultraloop Stein 1
01 mrt Rico Salvettiloop Rico Salvettiloop 1
01 mrt Eindstand crosscompetitie Zeeland Atletiek 39
01 mrt 20 van Alphen AAV '36 4
01 mrt NK cross AV NOP 2
29 feb 31e Kustcross Dynamica 45
23 feb Bosbokken Trail Delta Sport 10
23 feb 9e JARO-cross AV '56 31
22 feb Halve Marathon van Axel Road Running Axel 9
22 feb NK indoor Masters Atletiekunie 1
22 feb Belgische Kamp. studenten indoor Racing Club Gent 1
22 feb Marathon Marathon and More 1
15 feb NK indoor A/B-junioren Atletiekunie 2
15 feb Zwaarste 10 van Zeeland Delta Sport 14
09 feb Miami Half Marathon Miami Marathon 1
08 feb Regio indoorwedstrijd Fortius 3
08 feb NK indoor Masters Atletiekunie 1
08 feb Erpelkappersloop Road Running Axel 6
08 feb Trailrun RunForestRun Drenthe 1
08 feb 26e Grevelingencross AV Flakkee 42
02 feb 29e ZK Halve Marathon De Wielingen 41
01 feb PEC indoor PEC 1910 1
01 feb indoorwedstrijd Delta Sport 80
01 feb Rammekensloop Rammekensloop 8
28 jan 3000 m testloop AV '56 33
26 jan Nationale C-spelen indoor Atletiekunie 21
26 jan indoormeeting Vlaamse Atletiekliga 2
25 jan Nationale D-spelen indoor Atletiekunie 3
25 jan 6e Scheldesportcross Scheldesport 37
19 jan Kievitloop Spado 3
19 jan Marathon Funchal Marathon 1
19 jan indoor C/D-junioren Olympus '70 4
18 jan Spadoindoor Spado 2
18 jan Dow-trimloop Jogging Club Dow 2
12 jan 48e Halve van Egmond Egmond Halve Marathon 3
11 jan Regio indoorwedstrijd Regio Dordrecht 6
11 jan 48e Deltacross Delta Sport 71
05 jan Scheidsrechtersloop Dynamica 4
04 jan 59e Wallenloop AV '56 79

Seizoen 2019

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 dec Sylvestercross Sylvestercross 1
31 dec Tankloop Dynamica 17
31 dec 51e Oliebollenloop AV '56 114
28 dec indoormeeting STAX 5
28 dec Eindejaarscross Scheldesport 3
26 dec Kerstloop Dynamica 32
22 dec 18e Kerstloop CAV Energie 5
21 dec 20e Aagtekerkerun MC De Pekelinge 47
21 dec Eindejaarsindoor Vita 48
15 dec indoorwedstrijd Atledo 3
15 dec Spijkenisse marathon Spijkenisse marathon 1
15 dec Kievitloop Spado 2
15 dec indoormeeting Deutscher Leichtathletik 22
14 dec Steense Rattenloop Funrunners 3
14 dec Halve van Ameland Ameland Adventurerun 2
08 dec Marathon Vientiane Marathon 2
08 dec 31e Bruggenloop Bruggenloop Rotterdam 8
07 dec 27e Den Inkelcross AV '56 74
07 dec Boscross Diever Sportief 1
01 dec Jules Unlimitedloop De Wielingen 2
01 dec Voorne's Duin Trail Voorne"s Duin Trail 1
30 nov 52e Horaloop Climax 1
24 nov Marathon Marathon San Sebastian 1
24 nov Tis (voor) Niks Loop Tis (voor) Niks Loop 1
24 nov Warandeloop Stichting Warandeloop 8
24 nov 20e Zakloop AV '56 91
23 nov 35e Elderschanscross De Wielingen 44
17 nov 36e Zevenheuvelenloop Zevenheuvelenloop 20
17 nov Marathon Maratona di Palermo 3
17 nov Kievitloop Spado 2
17 nov Grote Prijzen van Duffel Duffel 6
16 nov Juul van de Walleloop Runners Kieldrecht 2
16 nov Brabantse Wal bosloop Brabantse Wal Trail 1
16 nov 19e Hobbeldebobbelloop Dynamica 16
16 nov indoorwedstrijd Spado 4
13 nov Coopertest AV '56 9
12 nov 3000 m testloop AV '56 38
11 nov Halve Marathon Deinze-Aalter Joggingclub Aalter VZW 1
10 nov Natuurloop De Wielingen 2
09 nov Mosselloop Delta Sport 49
03 nov 14e Drechtstadloop Drechtstadloop 2
02 nov 34e Moerschanscross RKHAV 58
02 nov Appelloop Road Running Axel 6
27 okt Frankfurt Marathon Frankfurt Marathon 1
27 okt Marathon Brabant Marathon Brabant 39
27 okt Devil's Trail Devil's Trail 1
26 okt indoorwedstrijd Spado 2
26 okt 8e Stelleplascross AV '56 54
26 okt Indoor Recordwedstrijd Fortius 1
20 okt 10 van AVR AV Rucphen '90 2
20 okt 44e Amsterdam marathon Amsterdam Marathon 4
19 okt Singelloop Dynamica 16
13 okt Rondje Seppe Midsummerrun 2
06 okt Singelloop Breda Bredase Singelloop 2
05 okt 17e Kustmarathon Marathon Zeeland 52
05 okt Mini-marathon Marathon Zeeland 10
05 okt 23e Cheltenhamrun Loopcircuit West Brabant 2
04 okt Ladiesrun Marathon Zeeland 30
29 sep NK estafette Startbaan 4
28 sep 16e Tielemanloop AV Flakkee 1
28 sep Clubkampioenschappen AV '56 386
22 sep 2e Vaart van Vlissingen Madman 8
22 sep Disney Halve Marathon Disneyland Paris 1
22 sep 3e Kraaieloop Kraaieloop 5
22 sep Berenloop Beverhout AC 9
21 sep Trail du Barrage Trail du Barrage 1
21 sep Halve Marathon Halve Marathon van Tholen 10
21 sep Kamp. Vlaanderen voor Masters AC Deinze 2
20 sep 1e Wemeldingeloop AV '56 28
20 sep Track Meeting Pallas '67 1
15 sep Door Dik en Dun Door Dik en Dun 2
14 sep Athletics Champs Scheldesport 0
13 sep 24e WEA - Stadsloop AV '56 79
13 sep Avondbaanwedstrijd Dynamica 14
08 sep Halve Marathon Halve Marathon Oostland 1
08 sep Quikrun Quikrun 2
07 sep Halve Marathon Runners Evergem 9
07 sep Kustloop Kustloop Vrouwenpolder 23
07 sep Athletics Champs RKHAV 0
07 sep Baanwedstrijd RKHAV 32
01 sep Tilburg Ten Miles Tilburg Ten Miles 2
01 sep 1e Vestingloop Hellevoetsluis VestingloopHellevoetsluis 2
01 sep Nationale D-spelen Phanos 6
30 aug 10e Kapelsedag Loop JARO 51
29 aug Seuterloop Seuterloop 1
28 aug Kreekloop Scheldesport 1
28 aug Visserijdagenloop SV Friesland 2
27 aug 2019 10km van Groot Steenbergen Diomedon 3
25 aug Hardloop3daagse Hardloop3daagse 8
25 aug Nationale C-spelen AAC 7
24 aug Halve Marathon Delta Sport 32
23 aug Hardloop3daagse Hardloop3daagse 11
22 aug Baanwedstrijd PAC 2
20 aug Avondbaanwedstrijd Scheldesport 2
17 aug 3e Sabbingeloop Sabbinge Loop 22
17 aug Baanwedstrijd Thor 2
10 aug 2e 15 van Wolphaartsdijk AV '56 59
09 aug Track Meeting Utrecht Track Meetings 1
03 aug Baanmeeting AC Break 3
02 aug Volkslauf Schwarz-Weiss Beerlage 2
01 aug Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 38
31 jul Boulevardloop Dynamica 55
30 jul Baanmeeting Volharding (B) 1
30 jul Vakantiemeeting KASV Oudenaarde 4
27 jul Internationaal Antwerps Atletiekgala Olse Merksem 3
27 jul Halve Marathon Idaho Falls Marathon 2
24 jul 36e Bombokaalloop Delta Sport 30
21 jul Gentse feesten meeting Racing Club Gent 1
17 jul Stratenloop Dynamica 39
13 jul Open Zuidhollandse Kampioenschappen CAV Energie 12
12 jul Guldensporenmeeting Guldensporenmeeting 1
10 jul 9e Sportvisserloop AV '56 72
07 jul Gouden 3000 m AS Rieme (B) 4
07 jul Avantri Meerkampen Avantri 47
06 jul Kadeloop De Hardloper 1
05 jul open baanwedstrijd AC Deinze 0
05 jul Avondwedstrijd DJA Zundert 10
03 jul Stratenloop Dynamica 52
30 jun Devil's Trail Maasduinen 1
30 jun Regio-ontmoeting Typhoon 38
29 jun Wegwedstrijd 10 Engelse Mijl 10 Miles Waasmunster 1
29 jun NK A/B-junioren AAV '36 1
23 jun 36e Halve Marathon Roosendaal Halve Marathon Roosendaal 7
23 jun B-junioren competitie wedstrijd Attila 28
23 jun Grote Prijs Lokeren Grote Prijs Lokeren 2
22 jun Athletics Champs Dynamica 0
22 jun C/D-junioren competitie wedstrijd Groene Ster 74
21 jun 11e Griffioenloop Dynamica 6
21 jun Track Meeting Utrecht Track Meetings 2
20 jun Inner Circle Run Inner Circle Run 1
16 jun Ladiesrun Ladiesrun Rotterdam 3
16 jun Senioren competitiewedstrijd CAV Energie 7
15 jun 32e Bavoloop Bavoloop 2
15 jun 20e Nijmegen Global Athletics Nijmegen Global Athletics 2
15 jun Belgisch kampioenschap Masters AC Waasland 3
15 jun Loop voor MS MS goede doel 3
15 jun Zeeuwse Kampioenschappen De Wielingen 56
14 jun Ten Miles Delta Sport 1
14 jun Schellachloop Dynamica 23
13 jun Track Meeting Fortius 2
12 jun 3e Hoek Run d' Oekse Feesten 1
12 jun Pagnevaartloop AVO '83 2
11 jun Sasloop AV '56 45
10 jun Lelieloop Road Runners Etten-Leur 4
10 jun Pinksterwedstrijden RKHAV 28
10 jun T-meeting Attila 1
09 jun Ladiesrun Ladiesrun Groningen 1
09 jun Belgisch Kampioenschap 100 km Pinksterlopen 1
08 jun Memorial Jos Verstockt AC Lyra 1
08 jun Nationale Lenteloop Lenteloop Papendrecht 1
07 jun 19e Stadsloop Dynamica 20
02 jun Halve Marathon Festival of Running 1
02 jun 9e Brabantse Wal Marathon Brabantse Wal Marathon 12
02 jun Open Brabants kampioenschap Meerkamp GAC Gemert 39
01 jun Baanwedstrijd Delta Sport 44
01 jun Pupillenwedstrijd Delta Sport 115
01 jun Putbosmeeting Putbosmeeting 1
30 mei 15 km van Standdaarbuiten AVS '90 4
29 mei 11e Stadsloop Kuitenbijters 5
28 mei Avondbaanwedstrijd Scheldesport 2
26 mei Senioren competitiewedstrijd DJA Zundert 7
26 mei 7e Worstel en kom bovenloop Worstel en kom boven 14
25 mei Athletics Champs AV Flakkee 0
25 mei IFAM-meeting IFAM 1
25 mei C/D-junioren competitie wedstrijd Scheldesport 69
24 mei 4e Gaperloop González Running Team 25
19 mei 29e Leiden Marathon Leiden Marathon 1
19 mei Halve van Renesse Sportpromotion Zeeland 12
19 mei Wegwedstrijd 24 uur Sri Chinmoyraces 1
18 mei open baanwedstrijd Spiridon 11
18 mei Marathon Helsinki City Marathon 5
18 mei Open Hoeksch Sprint, Horden, Springen Spirit 1
18 mei NK Masters AV Gouda 1
18 mei Krammerrun Krammer festival 3
18 mei Athletics Champs De Wielingen 0
12 mei Vestingloop Vestingloop Brielle 2
11 mei Memorial Vertommen-Cuddy Duffel 1
11 mei ZK pupillen Scheldesport 82
11 mei Rezoordse Kraaienrun Kraaienrun 1
11 mei 23e Meidoornloop Meidoornloop 82
09 mei 2e avondbaancircuitwedstrijd CAV Energie 1
07 mei Avondbaanwedstrijd Scheldesport 7
05 mei 2e Omloop van het Meetjesland Krekenlopers 6
03 mei Avondbaanwedstrijd Delta Sport 57
28 apr Marathon Antwerpen Antwerp Marathon 9
28 apr 7e Zwaakse Weelloop ZR running team 36
28 apr B-junioren competitie Scheldesport 25
28 apr Roermond City Run Roermond City Run 2
27 apr Koningsloop De Wielingen 2
27 apr Vlietloop T'Veerke 2
22 apr Testwedstrijd Prins Hendrik 9
22 apr Basics Run Basics Run 4
18 apr 1e avondbaancircuitwedstrijd Spirit 6
14 apr Senioren competitiewedstrijd Voorne Atletiek 7
14 apr Enschede marathon Enschede Marathon 6
14 apr Wegwedstrijd 10 km Lago Maggiore Half Marath 1
13 apr 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Marathon Zws-Vlaanderen 14
13 apr Pupillenwedstrijd Dynamica 84
13 apr Parkloop Avantri 1
12 apr Oranjemuidenloop Dynamica 6
10 apr Kika Run Walk & Run 30
07 apr Marathon Rotterdam Marathon Rotterdam 25
07 apr 60 van Texel Zestig van Texel 1
07 apr Halve van Berlijn Halve Marathon Berlijn 2
06 apr 13e Oosterscheldeloop AV '56 53
06 apr C/D-junioren competitie wedstrijd Achilles 84
06 apr Haveluferlauf ESV Lokomotive Potsdam 2
31 mrt 10 van Halsteren Olympia 12
31 mrt 14e Venloop Venloop Venlo 7
30 mrt Openingswedstrijd Attila 3
30 mrt 25 km van Hulst RKHAV 2
30 mrt Blokmeerkamp Spado 28
24 mrt 2019 Halderbergeloop AVO '83 2
24 mrt 31e Parelloop Parelloop 1
23 mrt Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 340
23 mrt Ronde van Bruinisse Delta Sport 10
17 mrt 26e Zwinstedenloop Zwinstedenloop 3
17 mrt Stevensloop Stevensloop 2
17 mrt Kievitloop Spado 3
17 mrt indoormeeting HAKI-team 4
17 mrt Regio indoorwedstrijd Fortius 5
16 mrt Indoor Zeeland Delta Sport 23
16 mrt Massaloop Dynamica 14
10 mrt C/D-indoorwedstrijd Olympus '70 3
10 mrt Halve van Oostvoorne Van Buurencircuit 2
10 mrt Belgisch kamp. Masters indoor Vlaamse Atletiekliga 2
10 mrt Attila Run Attila 1
09 mrt pupillen en C/D-wedstrijd indoor AV Oss '78 3
09 mrt 47e Pannekoekloop Delta Sport 29
03 mrt Eindstand crosscompetitie Zeeland Atletiek 42
02 mrt 30e Kustcross Dynamica 42
02 mrt Scheldesportloop Scheldesport 2
24 feb 8e JARO-cross JARO 34
24 feb indoorwedstrijd AC Waalwijk '66 3
23 feb Halve Marathon van Axel Road Running Axel 7
16 feb NK indoor senioren Atletiekunie 1
16 feb Scheldeloop Scheldesport 4
16 feb Zwaarste 10 van Zeeland Delta Sport 6
10 feb Wegwedstrijd 15 km Noord-Aa Polderloop 1
09 feb NK indoor A/B-junioren Atletiekunie 1
09 feb Regio indoorwedstrijd Fortius 7
09 feb Erpelkappersloop Road Running Axel 5
09 feb 25e Grevelingencross AV Flakkee 46
03 feb 28e ZK Halve Marathon De Wielingen 48
03 feb NK indoor Masters Atletiekunie 3
02 feb Rammekensloop Rammekensloop 7
29 jan 3000 m testloop AV '56 32
27 jan Marathon Murcia Maraton 2
26 jan 11e PEC indoor PEC 1910 1
26 jan 5e Scheldesportcross Scheldesport 51
26 jan Eugene Vink Memorial SSP 2
20 jan Nationale CD indoorwedstrijd Junioren C&D Indoor 34
19 jan Dow-trimloop Jogging Club Dow 6
12 jan Steense Rattenloop Funrunners 2
12 jan 47e Deltacross Delta Sport 84
12 jan Runforestrun Adam&events 1
12 jan RunDisney Run Disney 1
06 jan Scheidsrechtersloop Dynamica 3
05 jan 58e Wallenloop AV '56 86
04 jan Ondoloop K.V. Ondo 4

Seizoen 2018

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 dec 50e Oliebollenloop AV '56 113
31 dec Tankloop Dynamica 18
29 dec Stratenloop Menheerse AV Flakkee 2
29 dec Eindejaarscross Scheldesport 4
29 dec Eindejaarsindoor STAX 3
26 dec Kerstloop Dynamica 44
23 dec Kerstloop CAV Energie 8
23 dec Try Out Games Indoor Apeldoorn 3
22 dec 19e Aagtekerkerun MC De Pekelinge 51
22 dec Eindejaarsindoor Vita 41
16 dec Kievitloop Spado 2
16 dec indoormeeting ART Düsseldorf 12
14 dec Kanjerloop AV '56 70
09 dec Hallensportfest SC Bayer 05 Uerdingen 15
09 dec 30e Bruggenloop Bruggenloop Rotterdam 21
08 dec Halve Marathon Scheldesport 5
08 dec Winterwerpwedstrijd Scheldesport 6
02 dec Superkrack 3 HAKI-team 2
01 dec 26e Den Inkelcross AV '56 99
26 nov Halve van Tarragona Halve Marathon Tarragona 1
25 nov 19e Zakloop AV '56 103
25 nov 28e Int. Challenge Marathon Int. Chall.Marathon Malta 1
24 nov C/D-indoorwedstrijd Ilion 3
24 nov 34e Elderschanscross De Wielingen 40
18 nov 35e Zevenheuvelenloop Zevenheuvelenloop 10
17 nov 18e Hobbeldebobbelloop Dynamica 24
17 nov Runforestrun Adam&events 1
13 nov 3000 m testloop AV '56 50
11 nov Istanbul Marathon Istanbul Marathon 3
10 nov Mosselloop Delta Sport 33
05 nov Coopertest AV '56 87
04 nov Trail by the Sea Sportpromotion Zeeland 7
04 nov 2018 Drechtstadloop Drechtstadloop 6
04 nov New York Citymarathon New York City Marathon 2
03 nov Appelloop Road Running Axel 4
03 nov 33e Moerschanscross RKHAV 66
28 okt Marathon Brabant Marathon Brabant 16
28 okt Recordindoor AC Tion 4
28 okt Marathon Marathon Ljubljana 6
28 okt Marathon van Gent Ghent marathon 1
27 okt Indoor Recordwedstrijd Fortius 7
27 okt 7e Stelleplascross/jeugdcross JARO 47
21 okt 43e Amsterdam marathon Amsterdam Marathon 6
21 okt 10 van AVR AV Rucphen '90 1
20 okt Singelloop Dynamica 17
14 okt Werpfestival Sprint 2
14 okt 35e Marathon Eindhoven Marathon Eindhoven 4
14 okt Linker Oevert Marathon Linker Oevert 2
13 okt Poelbosloop AV '56 0
07 okt Trailrun TrailRun Terschelling 1
07 okt Kampenmeeting AC Lyra 3
07 okt 33e Singelloop Breda Bredase Singelloop 11
06 okt Mini-marathon Marathon Zeeland 18
06 okt 16e Kustmarathon Marathon Zeeland 44
05 okt Ladiesrun Marathon Zeeland 35
30 sep NK estafette Startbaan 5
29 sep Clubkampioenschappen AV '56 364
29 sep Wegwedstrijd 10 Engelse Mijl Scheldesport 2
29 sep werpersmeeting AC Meetjesland 3
28 sep Pump-up Run Runderground 7
27 sep Avondbaanwedstrijd Rotterdam Atletiek 2
23 sep 2e Kraaieloop Kraaieloop 11
23 sep Nature Trail Lampiris Leuven Nature Tr 1
23 sep Vestingloop Vestingloop Willemstad 11
23 sep 34e Dam tot Damloop Dam Tot Damloop 3
23 sep 10e Berenloop Beverhout AC 5
23 sep Flex-meeting CAV Energie 6
22 sep Kamp. Vlaanderen voor Masters Olse Merksem 2
22 sep Ouder-kind-dag AV '56 0
21 sep Vaart van Vlissingen Madman 6
19 sep Avondwedstrijd Leiden Atletiek 5
16 sep Marathon Berlijn Marathon Berlijn 1
15 sep Athletics Champs Dynamica 0
15 sep Bosse Pielenloop VV Vogelwaarde 3
15 sep werpersmeeting AC Meetjesland 2
14 sep 23e WEA - Stadsloop AV '56 58
09 sep Trailrun Vlaamse Ardennen Trailrun Vlaamse Ardennen 1
09 sep Münster Marathon Münster Marathon 2
09 sep Bridge-to-bridge-loop Bridge-to-Bridge Arnhem 5
09 sep Halve Marathon Lopersgroep Deurne 2
09 sep 30 van Amsterdam Noord 30 van Amsterdam Noord 1
09 sep Halve Marathon Halve Marathon Oostland 5
08 sep Athletics Champs RKHAV 0
08 sep Belgisch Kampioenschap Junioren LBFA Belgische Atl.Liga 2
08 sep Fish Potato Run Fish Potato Run 4
08 sep Jungfraumarathon Jungfrau Marathon 1
08 sep Open Zuidhollandse Kampioenschappen CAV Energie 3
08 sep Ecotrail Ecotrail 1
08 sep WK 100 km Int. Ass. Ultrarunners 1
02 sep Ballonloop Ballonloop 2
02 sep 30e Tilburg Ten Miles Tilburg Ten Miles 6
02 sep Nationale D-spelen Phanos 15
01 sep Open Hoeksch Estafette en Werpen Spirit 1
01 sep 12e Kustloop Kustloop Vrouwenpolder 28
28 aug 10km van Groot Steenbergen Diomedon 1
26 aug Hardloop3daagse Hardloop3daagse 8
26 aug Nationale C-spelen AAC 11
25 aug Blokmeerkamp GAC Gemert 15
25 aug Halve Marathon Delta Sport 36
24 aug 9e Kapelsedag Loop Kapelle Promotion 38
24 aug Hardloop3daagse Hardloop3daagse 8
23 aug 3000 m meeting PAC 2
17 aug 1e Ganzestad baanwedstrijd AV '56 58
17 aug Baanmeeting AC Waasland 4
15 aug Baanmeeting Vita 5
15 aug We All Love Running We All Love Running 2
11 aug Open Meeting Racing Club Gent 0
11 aug 1e 15 van Wolphaartsdijk Kick Off Wolphaartsdijk 39
10 aug Kemelrun Kemzeekse Dorpsfeesten 7
08 aug Internationale meeting AC Waasland 2
04 aug Meeting voor Mon Meeting voor Mon 1
03 aug Track Meeting Utrecht Track Meetings 1
03 aug 34e Strandloop AV Flakkee 2
02 aug 30e Polderloop Polderloop 2
02 aug Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 25
01 aug 81e Boulevardloop Dynamica 53
28 jul Australian Outback Marathon Australië Marathon 1
25 jul 35e Stratenloop Delta Sport 27
20 jul 23e Cameradostocht Krekenlopers 2
18 jul Stratenloop Dynamica 35
17 jul 3 Zomerloop De Wielingen 1
15 jul Baanmeeting AC Kapellen 2
14 jul NK studenten Asterix 1
11 jul 8e Sportvisserloop AV '56 59
08 jul C/D-meerkamp AV '40 7
08 jul Avantri Meerkampen Avantri 36
07 jul Kadeloop De Hardloper 1
07 jul Running Center Classic Thor 7
07 jul Rotterdam Ekiden Rotterdam Ekiden 3
07 jul Chaamloop Chaamloop 2
07 jul Arena Games Hilversum GAC Hilversum 1
05 jul Trackmeeting Rotterdam Rotterdam Atletiek 1
04 jul Stratenloop Dynamica 53
01 jul Senioren competitiewedstrijd CAV Energie 5
01 jul Internationaal Antwerps Atletiekgala Olse Merksem 1
30 jun Athletics Champs AV Flakkee 0
30 jun Sachsen Trail Sachsentrail 1
30 jun C/D-junioren competitie wedstrijd Groene Ster 87
29 jun Grachtenloop Grachtenloop 2
24 jun NK atletiek kids event Phoenix 1
24 jun Halve Marathon Roosendaal Halve Marathon Roosendaal 34
24 jun Grote Prijs Lokeren Grote Prijs Lokeren 3
23 jun Marathon rond Sneek en Meer Marathon rond Sneek&Meer 3
23 jun Zeeuwse Kampioenschappen De Wielingen 100
22 jun NK senioren Phoenix 1
21 jun 19e Molenloop StelleRunners 1
20 jun Avondbaanwedstrijd Dynamica 28
20 jun Coopertest AV '56 10
17 jun Vaderdaglopen SV Fortuna '67 1
17 jun Dwars door Geel Dwars door Geel 1
16 jun 31e Bavoloop Bavoloop 3
16 jun Regio-ontmoeting AV Gouda 53
16 jun Belgisch kampioenschap Masters Vita 5
15 jun 10e Lepraloop Dynamica 8
15 jun NK A/B-junioren Atletiekunie 6
13 jun Hardloopgala Hardloopgala Gilze 6
12 jun Avondbaanwedstrijd Scheldesport 3
10 jun 2e B-junioren competitie Typhoon 24
10 jun Ladiesrun Ladiesrun Rotterdam 7
09 jun Gouden Spike Leiden Atletiek 1
09 jun Jan Dietvorst Memorial Spado 1
09 jun Athletics Champs Delta Sport 0
09 jun Baanwedstrijd Delta Sport 80
08 jun Avondwedstrijd DJA Zundert 4
08 jun 10e Griffioenloop Dynamica 10
05 jun Sasloop AV '56 54
05 jun werpmeerkamp Diomedon 11
03 jun Drie Dorpenloop Driedorpenloop 1
03 jun 8e Brabantse Wal Marathon Brabantse Wal Marathon 11
02 jun Putbosmeeting Putbosmeeting 4
02 jun Spitsbergen Marathon Spitsbergen Marathon 1
02 jun NK Masters AV Gouda 2
02 jun 6e Ladiesrun Goes Ladiesrun Goes 40
02 jun Pupillenwedstrijd AV '56 108
02 jun Van Goghloop Van Goghloop Zundert 2
01 jun 3e Gaperloop González Running Team 10
27 mei Halve van Renesse Sportpromotion Zeeland 6
27 mei 2e Senioren competitiewedstrijd DJA Zundert 5
27 mei Halve Marathon Halve van Hoogvliet 1
27 mei 28e Leiden Marathon Leiden Marathon 2
26 mei 9e IFAM-meeting IFAM 2
25 mei 7e Schellachloop Dynamica 21
21 mei Memorial Vertommen-Cuddy Duffel 6
21 mei Pinksterwedstrijden RKHAV 46
21 mei 25e Lelieloop Road Runners Etten-Leur 3
19 mei C/D-junioren competitie wedstrijd Thor 98
19 mei Athletics Champs De Wielingen 0
19 mei Elfsteden Ultraloop Elfsteden Ultraloop 1
18 mei 18e Stadsloop Dynamica 25
17 mei Energie Mila Track Meeting CAV Energie 5
16 mei Verkerkloop Verkerkloop 2
13 mei Dwars door Brugge Dwars door Brugge 2
13 mei B-junioren competitie wedstrijd Sprint 23
12 mei ZK pupillen Scheldesport 81
12 mei 22e Meidoornloop Meidoornloop 64
10 mei Harry Schultinggames Prins Hendrik 6
10 mei Jeugdcriterium VabcoMol 4
10 mei recordwedstrijden Typhoon 10
10 mei Oost-Vlaams criterium AC Waasland 7
10 mei 15 km van Standdaarbuiten AVS '90 1
09 mei Stadsloop Kuitenbijters 6
06 mei Leeuwtjescriterium Olympic Brugge 5
06 mei Koning van Spanje-trail Koning van Spanje Trail 4
06 mei 6e Worstel en kom bovenloop Worstel en kom boven 28
05 mei Vrijgezellenloop Dynamica 5
01 mei Knokke 10 KM Knokke 10k 1
01 mei 30e Jan Borremansmeeting Duffel 16
27 apr Omloop van Menheerse AV Flakkee 3
22 apr Senioren competitiewedstrijd Groene Ster 6
22 apr Roermond City Run Roermond City Run 8
22 apr 6e Zwaakse Weelloop ZR running team 22
22 apr Marathon Antwerpen Antwerp Marathon 5
21 apr 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Marathon Zws-Vlaanderen 13
20 apr Avondbaanwedstrijd AV '56 108
20 apr Oranjemuidenloop Dynamica 3
19 apr 1e avondbaancircuitwedstrijd Spirit 3
15 apr Bergse monumentenloop Spado 6
14 apr C/D-junioren competitie wedstrijd Delta Sport 98
14 apr Pupillenwedstrijd Dynamica 65
14 apr werpersmeeting AC Meetjesland 3
11 apr Kika Run Walk & Run 12
08 apr Halve Marathon Halve Marathon Berlijn 1
08 apr Marathon Rotterdam Marathon Rotterdam 33
08 apr 24e Maratona di Roma Maratona Di Roma 2
07 apr 12e Oosterscheldeloop AV '56 72
07 apr werpwedstrijd Atledo 1
07 apr open baanwedstrijd Diomedon 75
02 apr Testwedstrijd Prins Hendrik 4
02 apr Paasloop De Breskens Runners 6
31 mrt 25 km van Hulst RKHAV 2
31 mrt Vrijburgloop Dynamica 6
31 mrt Openingswedstrijd Attila 4
25 mrt Halve Marathon AC Lyra 1
25 mrt Venloop Venloop Venlo 7
25 mrt 10 van Halsteren Olympia 8
24 mrt 7e Ronde van Bruinisse Delta Sport 6
24 mrt Blokmeerkamp Spado 5
24 mrt Half Marathon Valencia WHF Valencia 2
24 mrt Crêtes de Spa Crêtes de Spa 1
24 mrt Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 284
18 mrt Kievitloop Spado 2
18 mrt 30e Parelloop Parelloop 7
18 mrt 25e Zwinstedenloop Zwinstedenloop 4
17 mrt indoorwedstrijd Fortius 24
17 mrt 51e Massaloop Dynamica 4
11 mrt 44e City-Pier-Cityloop CPC Loop 16
10 mrt NK cross Phanos 8
10 mrt Duits kampioenschap LG Ultralauf 1
10 mrt 46e Pannekoekloop Delta Sport 15
10 mrt Halve Marathon Hercules 1
10 mrt Belgisch kamp. Masters indoor LBFA Belgische Atl.Liga 2
04 mrt Eindstand crosscompetitie Zeeland Atletiek 32
04 mrt 20 van Alphen 20 van Alphen 1
03 mrt 29e Kustcross Dynamica 40
24 feb Halve Marathon van Axel Road Running Axel 7
24 feb Halve Marathon De Hardloper 1
18 feb 7e JARO-cross JARO 32
17 feb indoormeeting HAKI-team 5
17 feb Scheldeloop Jogging Club Dow 1
17 feb NK indoor senioren Atletiekunie 1
17 feb 13e Zwaarste 10 van Zeeland Delta Sport 11
11 feb Groet uit Schoorlrun Groet Uit Schoorl 4
10 feb 24e Grevelingencross AV Flakkee 43
10 feb IFAM indoor IFAM 1
10 feb Regio indoorwedstrijd Fortius 3
10 feb NK indoor A/B-junioren Atletiekunie 7
10 feb Erpelkappersloop Road Running Axel 3
04 feb 27e ZK Halve Marathon De Wielingen 26
03 feb indoorwedstrijd Delta Sport 36
03 feb Rammekensloop Rammekensloop 17
02 feb NK indoor Masters Atletiekunie 1
30 jan 3000 m testloop AV '56 36
28 jan Kamp. van Vlaanderen indoor Vlaamse Atletiekliga 1
28 jan Mastboscross Mastboscross 8
27 jan PEC indoor PEC 1910 3
27 jan 4e Scheldesportcross Scheldesport 37
27 jan Marathon Sri Chinmoyraces 1
21 jan 54e Abdijcross Abdijcross 5
21 jan Ruitenburg Halve Marathon AV Waterweg 2
20 jan Dow-trimloop Jogging Club Dow 1
20 jan Nationale CD indoorwedstrijd Junioren C&D Indoor 39
13 jan VS Indoormeeting Vlierzele Sportief (B) 1
13 jan Leopoldsloop Krekenlopers 2
13 jan 46e Deltacross Delta Sport 66
13 jan Steense Rattenloop Funrunners 2
13 jan Regio indoorwedstrijd Fortius 21
07 jan Indoor Track Meeting Team Sotra 2
07 jan Scheidsrechtersloop Dynamica 2
06 jan 57e Wallenloop AV '56 95

Seizoen 2017

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 dec Tankloop Dynamica 27
31 dec Sylvestercross Sylvestercross 9
30 dec 49e Oliebollenloop AV '56 99
26 dec open indoormeeting Racing Club Gent 1
26 dec Kerstcross Salland Cross Circuit 1
26 dec Kerstloop Dynamica 39
23 dec Eindejaarsindoor Vita 7
22 dec 1e BMI Loop AV '56 28
17 dec Spijkenisse marathon Spijkenisse marathon 4
16 dec Drielandenpunt Trail Drielandenpunt Trail 1
16 dec 18e Aagtekerkerun MC De Pekelinge 47
10 dec Hallensportfest SC Bayer 05 Uerdingen 22
09 dec Winterwerpwedstrijd Scheldesport 2
09 dec jeugdindoor Kaag (B) 2
03 dec Kempen Trail Kempen Run 1
03 dec Halve van Lissabon Halve van Lissabon 2
02 dec 25e Den Inkelcross AV '56 93
26 nov 18e Zakloop AV '56 95
26 nov Firenze Marathon Firenze Marathon 3
26 nov Halve van Tarragona Halve Marathon Tarragona 1
25 nov 33e Elderschanscross De Wielingen 36
19 nov Grote Prijzen van Duffel Duffel 18
19 nov 34e Zevenheuvelenloop Zevenheuvelenloop 11
19 nov Kievitloop Spado 3
18 nov 17e Hobbeldebobbelloop Dynamica 24
14 nov 3000 m testloop AV '56 33
12 nov Maraton de Tenerife Marathon Tenerife 5
11 nov 50e Mosselloop Delta Sport 37
11 nov Devil's Trail Devil's Trail Schierm'oog 1
05 nov Herbstlauf Adler-Langlauf Bottrop 1
05 nov 21e Berenloop Terschelling Berenloop Terschelling 1
05 nov 7e Trail by the Sea Sportpromotion Zeeland 10
05 nov Porto Marathon Porto Marathon 4
04 nov Appelloop Road Running Axel 4
04 nov 32e Moerschanscross RKHAV 51
29 okt 35e Marathon Brabant Marathon Brabant 29
29 okt 12e Drechtstadloop Drechtstadloop 5
29 okt Devil's Trail Devil's Trail 4
28 okt Indoor Recordwedstrijd Fortius 41
22 okt 10 van AVR AV Rucphen '90 2
21 okt Singelloop Dynamica 13
15 okt 42e Amsterdam marathon Amsterdam Marathon 2
15 okt Linker Oevert Marathon Linker Oevert 3
14 okt werpmeerkamp AC Waasland 2
14 okt Bamisrun Bamisfeesten 2
14 okt Poelbosloop AV '56 0
08 okt 34e Marathon Eindhoven Marathon Eindhoven 2
08 okt Werpfestival Sprint 5
08 okt 31e 4 Mijl van Groningen 4 Mijl van Groningen 1
07 okt werpersmeeting AC Waasland 2
07 okt Mini-marathon Marathon Zeeland 12
07 okt 15e Kustmarathon Marathon Zeeland 51
06 okt 10e Ladiesrun Marathon Zeeland 43
01 okt Krekentrail Joggingclub Moerbeke 1
01 okt 32e Singelloop Breda Bredase Singelloop 16
01 okt werpersmeeting AC Lyra 1
30 sep werpersmeeting AC Meetjesland 2
30 sep Clubkampioenschappen AV '56 393
24 sep NK estafette Startbaan 9
24 sep 1e Kraaieloop Kraaieloop 10
24 sep Dwars door de Zwingeul De Wielingen 1
24 sep Vestingloop Vestingloop Willemstad 4
23 sep Ouder-kind-dag AV '56 186
23 sep 3e Halve Marathon Halve Marathon van Tholen 7
23 sep Herbstlauf LG Decker Itter 1
17 sep 33e Dam tot Damloop Dam Tot Damloop 4
17 sep Halve van Hoogland Halve van Hoogland 1
16 sep Athletics Champs Dynamica 0
16 sep Open Zuidhollandse Kampioenschappen CAV Energie 4
15 sep 22e WEA - Stadsloop AV '56 52
11 sep Halve Marathon Achil '87 1
10 sep 2017 Quikrun Thor 1
10 sep 32e Halve Marathon Lopersgroep Deurne 14
10 sep 30 van Amsterdam Noord 30 van Amsterdam Noord 1
09 sep Baanwedstrijd RKHAV 9
09 sep Jeugdmeeting AC Lebbeke 3
09 sep 2e Baanwedstrijd CAV Energie 4
09 sep Winschoten Run Run Winschoten 1
09 sep Athletics Champs RKHAV 0
09 sep d'Ossekoppenloop d'Ossekoppenloop 2
03 sep Nationale D-spelen Phanos 12
03 sep 5e Ballonloop Ballonloop 2
03 sep Halve Marathon Halve Marathon Oostland 1
03 sep 1e wedstri Hoogspringcompetitie Thor 1
03 sep Tilburg Ten Miles Tilburg Ten Miles 4
02 sep Open Hoeksch Estafette en Werpen Spirit 10
02 sep Dingle Marathon Dingle Marathon 1
02 sep Kustloop Kustloop Vrouwenpolder 27
01 sep Diamond League Memorial Van Damme Diamond Leage 1
29 aug 10e 10km van Groot Steenbergen Diomedon 7
27 aug Dorpsloop Teteringen Dorpsloop Teteringen 2
27 aug Nationale C-spelen AAC 5
26 aug Ten Miles Veldhoven 10 Miles 2
26 aug Baanwedstrijd Passaat 4
26 aug Kampenmeeting AC Waasland 2
25 aug 8e Kapelsedag Loop Kapelle Promotion 42
24 aug Trackmeeting Rotterdam PAC 1
23 aug Kermismeeting AS Rieme (B) 1
19 aug Halve Marathon Delta Sport 26
18 aug Hardloop3daagse Hardloop3daagse 3
17 aug Seuterloop Seuterloop 1
13 aug Baanmeeting ABES Edegem 2
13 aug Monschau Ultra-Marathon Monschau Marathon 1
12 aug Jeugdmeerkamp Olse Merksem 9
12 aug The Roseland Trail The Roseland Trail 1
11 aug 3e RibbStyle Goes on Track: Link 1, Link 2 AV '56 48
05 aug Memorial Jos Verstockt AC Lyra 1
05 aug 2e Sabbingeloop Sabbinge Loop 23
03 aug Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 41
02 aug 80e Boulevardloop Dynamica 54
29 jul Internationaal Antwerps Atletiekgala Olse Merksem 1
29 jul VAL Jongerentrofee AC Waasland 15
27 jul Eur. Jeugd Ol.dagen EYOF 1
26 jul 34e Stratenloop Delta Sport 52
25 jul Baanmeeting Volharding (B) 3
25 jul Zomerloop De Wielingen 1
22 jul werpwedstrijd GAC Hilversum 5
22 jul Nacht van de Atletiek Nacht van de Atletiek 3
19 jul Stratenloop Dynamica 49
16 jul 6 uur van Aalter 6 uur van Aalter 1
16 jul Baanmeeting KAVVV-atletiek (B) 1
15 jul Open Meeting AC Kapellen 5
12 jul 7e Sportvisserloop AV '56 80
09 jul Brussels Grand Prix Brussels Grand Prix 1
09 jul Arena Games Hilversum GAC Hilversum 2
09 jul Baanmeeting Essense Atletiek Club 6
08 jul Oosterhoutse Trail Oosterhoutse Trail 1
08 jul Voorthuizen loopt Voorthuizen loopt 2
08 jul Jan Dietvorst Memorial Spado 2
08 jul Zeeuwse Kampioenschappen Delta Sport 134
07 jul Scholiereninterland Vlaamse Atletiekliga 2
06 jul Track Meeting Rotterdam Atletiek 2
05 jul Stratenloop Dynamica 50
02 jul Avantri Meerkampen Avantri 59
01 jul Kadeloop De Hardloper 1
01 jul NK A/B-junioren Prins Hendrik 12
01 jul Rotterdam Ekiden Rotterdam Ekiden 3
01 jul Athletics Champs Scheldesport 0
29 jun Avondbaanwedstrijd Spark 1
28 jun Avondbaanwedstrijd Dynamica 16
25 jun 34e Halve Marathon Roosendaal Halve Marathon Roosendaal 25
24 jun Regio-ontmoeting Spado 55
24 jun 7e ZK 10 Engelse Mijl Delta Sport 8
23 jun Track Meeting Utrecht Track Meetings 1
18 jun Great Breweries Marathon Great Breweries Marathon 6
18 jun 10 km van Nederland AV '56 36
18 jun Senioren competitiewedstrijd Spark 9
18 jun Vaderdaglopen SV Fortuna '67 2
18 jun Marathon Amersfoort Marathon Amersfoort 1
17 jun Running Center Classic Thor 15
17 jun Gouden 3000 m AS Rieme (B) 3
17 jun Athletics Champs De Wielingen 0
16 jun Lepraloop Dynamica 3
13 jun Avondwedstrijd Generaal Michaelis 1
11 jun Ladiesrun Ladiesrun Rotterdam 4
11 jun 7e Brabantse Wal Marathon Spado 3
11 jun B-junioren competitie wedstrijd Achilles 2
11 jun Skeelerbaanwedstrijd JARO 7
10 jun NK studenten Kronos-studenten 1
10 jun Flanderscup Olympic Essenbeek Halle 1
10 jun NK Masters AV Gouda 7
10 jun 35e Nationale Lenteloop Lenteloop Papendrecht 2
10 jun C/D-junioren competitie wedstrijd AV '56 77
09 jun Schellachloop Dynamica 21
08 jun Avondbaanwedstrijd Delta Sport 17
06 jun Sasloop AV '56 38
05 jun Lelieloop Road Runners Etten-Leur 5
05 jun T-meeting Attila 3
05 jun Pinksterwedstrijden RKHAV 47
03 jun 26e Putbosmeeting Vlierzele Sportief (B) 3
03 jun Van Goghloop Van Goghloop Zundert 1
03 jun Athletics Champs AV Flakkee 0
02 jun 17e Stadsloop Dynamica 18
01 jun 2017 Energie Mila Track Meeting CAV Energie 4
28 mei Senioren competitiewedstrijd Achilles 16
28 mei Marathon Marathon Tilburg 3
27 mei C/D-junioren competitie wedstrijd Delta Sport 85
27 mei 50 km wedstrijd Sri Chinmoyraces 1
27 mei Breitenbacher Geländelauf SC LT Breitenbach 2
26 mei 2e Gaperloop González Running Team 5
25 mei Avondbaanwedstrijd Scheldesport 2
25 mei Harry Schultinggames Prins Hendrik 2
25 mei Open Meeting Racing Club Tienen 1
24 mei Stadsloop Kuitenbijters 10
22 mei Coopertest AV '56 66
21 mei Halve van Renesse Sportpromotion Zeeland 14
21 mei Skeelerbaanwedstrijd JARO 8
21 mei Stadtlauf Innsbruck Läuft 1
21 mei Vestingloop Vestingloop Den Bosch 2
21 mei B-junioren competitie Spirit 4
21 mei Marathon Copenhagen Marathon 1
21 mei werpersmeeting AC Meetjesland 2
21 mei Memorial Vertommen-Cuddy Duffel 1
21 mei 27e Leiden Marathon Leiden Marathon 6
20 mei Vliegende Vrouwen Run Vliegende Vrouwen 1
20 mei Athletics Champs Delta Sport 0
20 mei open baanwedstrijd Delta Sport 41
19 mei Avondwedstrijd Achilles 9
19 mei 9e Griffioenloop Dynamica 14
18 mei 1500m meeting AV Flakkee 36
14 mei Dwars door Brugge Running Tour 1
13 mei ZK pupillen AV '56 143
13 mei 21e Meidoornloop Meidoornloop 74
12 mei Avondje Sprint Sprint 10
12 mei 1e editie Track Meeting Utrecht Phoenix 2
07 mei Marathon Genève Marathon Genève 1
07 mei Koning van Spanje-trail Koning van Spanje Trail 7
07 mei Masters Trophy AV Molenland Tielt (B) 0
07 mei 5e Worstel en kom bovenloop Worstel en kom boven 35
06 mei C/D-junioren competitie wedstrijd Scheldesport 83
06 mei Beertjesmeeting Beverhout AC 4
01 mei Baanmeeting AC Herentals 1
30 apr Senioren competitiewedstrijd Typhoon 15
30 apr Tiroler Meisterschaften TS Raika Schwaz 1
29 apr Sol Half Marathon Halve Marathon Mallorca 1
29 apr Strandloop Marathon Zeeland 12
28 apr Avondbaanwedstrijd AV '56 122
27 apr Omloop van Menheerse AV Flakkee 2
23 apr Roermond City Run Roermond City Run 4
23 apr 10 km van Madrid Marathon Madrid 2
23 apr 5e Zwaakse Weelloop ZR running team 44
23 apr Marathon Antwerpen Antwerp Marathon 12
22 apr Openingswedstrijd Spark 1
21 apr Oranjemuidenloop Dynamica 3
20 apr Baanwedstrijd Spirit 1
17 apr Bergse monumentenloop Spado 10
17 apr 60 van Texel Zestig van Texel 1
15 apr Open pupillen en C/D-junioren wedstrijd DJA Zundert 3
15 apr 10 mijl van Zwolle Zuid 10 mijl van Zwolle Zuid 2
15 apr 9e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Marathon Zws-Vlaanderen 10
09 apr 37e Marathon Rotterdam Marathon Rotterdam 32
08 apr Roparun kustloop Dynamica 2
08 apr Baanwedstrijd Diomedon 96
08 apr 8e Wolvenloop Joggingclub Moerbeke 1
05 apr Kika Run Walk & Run 15
02 apr 70e Dwars door Dordt Parthenon 10
02 apr 29e Parelloop Parelloop 3
02 apr 5e Ladiesrun Goes Ladiesrun Goes 52
01 apr 11e Oosterscheldeloop AV '56 78
01 apr 1e pupillencompetitie Dynamica 26
01 apr Openingswedstrijd Attila 2
26 mrt 36e Drunense Duinenloop DAK Drunen 3
26 mrt Zandvoort Circuit Run Zandvoortcircuitrun 6
25 mrt Brooklyn Run Dynamica 2
25 mrt Orionloop Orionloop 11
25 mrt Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 273
25 mrt Crêtes de Spa Crêtes de Spa 1
19 mrt 30 van Tilburg Attila 5
19 mrt 24e Zwinstedenloop Zwinstedenloop 11
19 mrt 3e Stevensloop Stevensloop 1
18 mrt Massaloop Dynamica 5
14 mrt 3000 m testloop AV '56 31
12 mrt 43e City-Pier-Cityloop CPC Loop 18
12 mrt Oostenrijkse kamp. cross LG Decker Itter 1
12 mrt Nationale pupillen Indoor AV '34 16
11 mrt 2017 Halve van Oostvoorne Van Buurencircuit 3
11 mrt Halve van Hercules Hercules 1
11 mrt 45e Pannekoekloop Delta Sport 24
05 mrt NK cross Phanos 4
05 mrt Rico Salvettiloop Rico Salvettiloop 2
04 mrt 28e Kustcross Dynamica 33
04 mrt Eindstand crosscompetitie Zeeland Atletiek 35
26 feb 6e Trail by the Sea Sportpromotion Zeeland 18
25 feb Halve Marathon van Axel Road Running Axel 2
19 feb Natuurloop De Wielingen 1
19 feb Kievitloop Spado 7
18 feb NK indoor A/B-junioren Atletiekunie 8
18 feb Scheldeloop Jogging Club Dow 10
12 feb 40e Groet uit Schoorlrun Groet Uit Schoorl 1
11 feb IFAM indoor IFAM 2
11 feb Grevelingencross AV Flakkee 38
05 feb 26e ZK Halve Marathon De Wielingen 30
05 feb Midwinter Marathon Midwintermarathon 3
05 feb Halve van Barcelona Halve van Barcelona 2
04 feb indoorwedstrijd Delta Sport 34
04 feb 12e Zwaarste 10 van Zeeland Delta Sport 8
04 feb Rammekensloop Rammekensloop 26
04 feb NK indoor Masters Atletiekunie 1
31 jan 3000 m testloop AV '56 50
29 jan 48e Mastboscross Mastboscross 12
28 jan Eugene Vink Memorial SSP 2
28 jan PEC indoor PEC 1910 4
28 jan 3e Scheldesportcross Scheldesport 41
22 jan Nationale CD indoorwedstrijd Junioren C&D Indoor 40
22 jan 6e JARO-cross JARO 39
21 jan Dow-trimloop Jogging Club Dow 1
21 jan Bostrail Bostrail Aalter 1
15 jan 53e Abdijcross Abdijcross 4
14 jan 45e Deltacross Delta Sport 60
14 jan 6e Cédric Van Brantegem meeting STAX 3
08 jan 45e Halve van Egmond Egmond Halve Marathon 6
08 jan Scheidsrechtersloop Dynamica 2
07 jan 56e Wallenloop AV '56 60

Seizoen 2016

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 dec Tankloop Dynamica 10
31 dec Sylvestercross Sylvestercross 13
31 dec Sylvesterloop De Wielingen 1
31 dec 48e Oliebollenloop AV '56 100
29 dec Vorsilvesterlauf Vorsilvesterlauf 1
27 dec Try Out Games AV '34 1
26 dec Kerstloop Dynamica 32
26 dec indoormeeting Racing Club Gent 5
23 dec 3e Serious Request Run AV '56 56
18 dec indoormeeting Vita 3
18 dec Spark marathon Spark 3
17 dec Pallandtloop AV Flakkee 1
17 dec 17e Aagtekerkerun MC De Pekelinge 44
17 dec Sportivity Trail Run Sportivity Trailrun 1
11 dec Spadocross Spado 5
11 dec 29e Bruggenloop Bruggenloop Rotterdam 26
10 dec Stelleplascross/jeugdcross AV '56 52
10 dec 6e ZK 10 Engelse Mijl Delta Sport 17
10 dec indoormeeting Kaag (B) 9
04 dec Stratenloop De Langstraat 2
03 dec 24e Den Inkelcross AV '56 88
27 nov 17e Zakloop AV '56 121
26 nov 58e Warandeloop Stichting Warandeloop 27
26 nov 32e Elderschanscross De Wielingen 22
21 nov Coopertest AV '56 80
20 nov 64e Grote Prijzen van Duffel Duffel 13
20 nov Marathon Valencia Marathon Valencia 7
20 nov 33e Zevenheuvelenloop Zevenheuvelenloop 16
19 nov 14e Reeuwijkse Houtcross Sportclub Reeuwijk 1
19 nov 16e Hobbeldebobbelloop Dynamica 17
19 nov Hallensportfest SC Bayer 05 Uerdingen 36
13 nov Maresiacross TV De Langstraat 5
13 nov Natuurloop De Wielingen 1
12 nov 49e Mosselloop Delta Sport 38
06 nov New York Citymarathon New York City Marathon 3
06 nov Crosscup VabcoMol 6
06 nov Trail by the Sea Sportpromotion Zeeland 18
05 nov 31e Moerschanscross RKHAV 47
30 okt 11e Drechtstadloop Drechtstadloop 2
30 okt Parkcross JARO 60
30 okt Devil's Trail Devil's Trail 1
30 okt 34e Marathon Brabant Marathon Brabant 18
23 okt Kempen Trail Kempen Run 3
23 okt Blauwe Meer Cross Blauwe Meer cross 5
23 okt 10 van AVR AV Rucphen '90 1
23 okt Marathon Valencia Marathon Valencia 4
22 okt Singelloop Dynamica 22
16 okt 41e Amsterdam marathon Amsterdam Marathon 11
16 okt Devil's Trail DAK Drunen 3
10 okt 11e Kermisloop Kermisloop Putte 4
09 okt 33e Marathon Eindhoven Marathon Eindhoven 12
09 okt Werpfestival Sprint 7
09 okt 4 Mijl van Groningen 4 Mijl van Groningen 1
08 okt Poelbosloop AV '56 0
08 okt Natuurloop Scheldesport 7
02 okt Krekentrail Joggingclub Moerbeke 1
02 okt 2016 Singelloop Breda Bredase Singelloop 12
01 okt 14e Kustmarathon Marathon Zeeland 39
01 okt Mini-marathon Marathon Zeeland 9
30 sep 9e Ladiesrun Marathon Zeeland 18
30 sep Light Kustrun Marathon Zeeland 15
25 sep Vestingloop Vestingloop Willemstad 6
24 sep Kamp. Vlaanderen voor Masters Flac 3
24 sep Clubkampioenschappen AV '56 298
24 sep 13e Tielemanloop AV Flakkee 2
24 sep Herbstlauf LG Decker Itter 1
23 sep Trudonacht Tact 1
18 sep 32e Dam tot Damloop Dam Tot Damloop 1
18 sep Halve van Hoogland Altis 1
18 sep 37e Beekse marathon Beekse Marathon 3
17 sep Baanmeeting Olse Merksem 3
17 sep 2e Havenrun Havenrun 4
17 sep ZK C/D-junioren individueel Delta Sport 58
17 sep 2e Halve Marathon Halve Marathon van Tholen 2
17 sep Open ZH kamp. pupillen CAV Energie 4
11 sep Finale A-junioren competitie PAC 10
11 sep Flanders Fields Marathon Flanders Fields Marathon 3
09 sep 21e WEA - Stadsloop AV '56 63
08 sep instuifwedstrijd Olympus '70 1
08 sep Avondbaanwedstrijd Spark 7
04 sep Nationale D-spelen Phanos 2
04 sep Tilburg Ten Miles Tilburg Ten Miles 4
03 sep Halve Marathon Runners Evergem 7
03 sep 10e Kustloop Kustloop Vrouwenpolder 26
03 sep Open Hoeksch Estafette en Werpen Spirit 6
03 sep Nacht van Volharding Volharding (B) 2
02 sep Track Meeting Utrecht Track Meetings 4
27 aug Baanwedstrijd Passaat 9
27 aug 49e Nationale C-spelen AAC 6
27 aug Masters Trophy AC Deinze 2
26 aug 7e Kapelsedag Loop Kapelle Promotion 35
25 aug 3e Havenloop Delta Sport 1
21 aug Hardloop3daagse Hardloop3daagse 13
20 aug 30e Halve Marathon Delta Sport 32
20 aug 32e Internationaal Antwerps Atletiekgala Olse Merksem 1
20 aug Iroquoia Trail Test Burlington Runners 1
19 aug Hardloop3daagse Hardloop3daagse 15
18 aug Seuterloop Seuterloop 1
14 aug Monschau Marathon Monschau Marathon 1
13 aug Bradelierloop Olympus '70 1
12 aug 2e RibbStyle Goes on Track: Link 1, Link 2 AV '56 48
11 aug Baanwedstrijd PAC 4
05 aug 32e Strandloop AV Flakkee 2
04 aug Polderloop Polderloop 2
04 aug Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 37
03 aug Boulevardloop Dynamica 53
30 jul VTM Loop VTM Telecomloop 1
30 jul Hoeve aan den wegloop SV Friesland 4
27 jul 33e Stratenloop Delta Sport 41
26 jul Vakantiemeeting Volharding (B) 1
20 jul Stratenloop Dynamica 48
17 jul Hoogspringcompetitie Thor 1
16 jul Nacht van de Atletiek Nacht van de Atletiek 3
16 jul Masters Trophy Scheldesport 2
16 jul 400 Titisee-Neustadt Funsports 2
16 jul instuifwedstrijd Spado 15
15 jul Track Meeting Utrecht Track Meetings 2
13 jul 6e Sportvisserloop AV '56 76
10 jul 10 km Champions Run 10 km Champions Run 6
07 jul Vakantiemeeting Volharding (B) 2
07 jul Track Meeting Rotterdam Atletiek 8
06 jul Stratenloop Dynamica 51
02 jul Regio-ontmoeting CAV Energie 49
02 jul NK A/B-junioren Sprint 8
02 jul Rotterdam Ekiden Rotterdam Ekiden 7
02 jul Chaamloop Chaamloop 6
02 jul Kadeloop De Hardloper 1
26 jun Senioren competitiewedstrijd Nijmegen Atletiek 10
26 jun Stadtlauf Stadtlauf München 1
26 jun Ladiesrun Ladiesrun Utrecht 1
26 jun 33e Halve Marathon Roosendaal Halve Marathon Roosendaal 26
26 jun Baanmeeting Olympic Brugge 2
25 jun Leeuwtjescriterium Olympic Brugge 9
25 jun 9e PZC familieloop Dynamica 36
25 jun C/D-junioren competitie wedstrijd Spado 75
24 jun Track Meeting Utrecht Phoenix 2
19 jun Veluwezoom Trail Veluwezoom Trail 4
18 jun NK baan senioren Atletiekunie 3
18 jun Running Center Classic Thor 10
18 jun 29e Bavoloop Bavoloop 5
18 jun Ir. Knaap pupillenwedstrijd AV '56 96
17 jun Avondbaanwedstrijd Dynamica 7
16 jun Baanwedstrijd Attila 1
15 jun Hardloopgala Hardloopgala Gilze 1
12 jun Belgisch kampioenschap Masters AC Deinze 3
12 jun NK Masters Altis 3
11 jun 34e Nationale Lenteloop Lenteloop Papendrecht 2
10 jun 1e Gaperloop González Running Team 3
10 jun Avondbaanwedstrijd Sprint 8
09 jun 4e avondbaancircuitwedstrijd Delta Sport 33
08 jun 8e Lepraloop Dynamica 2
07 jun Sasloop AV '56 59
05 jun 6e Halve van Renesse Sportpromotion Zeeland 16
05 jun 6e Brabantse Wal Marathon Spado 4
05 jun 2e A-junioren competitie PAC 11
05 jun Open Brabants kampioenschap Meerkamp GAC Gemert 7
05 jun Sint Andriesrun Sint Andriesrun 4
05 jun 2e Masterscompetitiewedstrijd Groene Ster 2
05 jun Great Breweries Marathon Great Breweries Marathon 6
04 jun Kneesloop AV Dokev 2
29 mei 20 km door Brussel 20 Door Brussel 1
29 mei Senioren competitiewedstrijd Achilles 16
29 mei Ladiesrun Ladiesrun Rotterdam 5
28 mei 7e IFAM-meeting IFAM 3
28 mei Jeugdmeeting AC Deinze 2
28 mei Baanwedstrijd De Wielingen 14
27 mei Avondbaanwedstrijd Haag Atletiek 10
27 mei Schellachloop Dynamica 15
22 mei werpersmeeting AC Meetjesland 3
22 mei 26e Leiden Marathon Leiden Marathon 1
22 mei 4e Worstel en kom bovenloop Worstel en kom boven 33
21 mei C/D-junioren competitie wedstrijd Scheldesport 68
21 mei ZK pupillen Dynamica 110
20 mei Track Meeting Utrecht Track Meetings 2
20 mei 8e Griffioenloop Dynamica 13
20 mei Avondbaanwedstrijd AV '56 68
17 mei 3000 m testloop AV '56 50
16 mei Lelieloop Road Runners Etten-Leur 2
16 mei Pinksterwedstrijden RKHAV 29
16 mei Masters Trophy AV Molenland Tielt (B) 2
16 mei T-meeting Attila 3
14 mei Run van Gieten Run van Gieten 2
13 mei 16e Stadsloop Dynamica 26
12 mei 1000 meter wedstrijd CAV Energie 14
08 mei 1e Masterscompetitiewedstrijd Scheldesport 2
08 mei 20e Meidoornloop Meidoornloop 74
08 mei Rondehoeploop Rondehoeploop 1
08 mei Maas Marathon Maas Marathon 1
07 mei Jongerentrofee Machelen AC 8
06 mei Avondbaanwedstrijd Sprint 8
05 mei 1500m meeting AV Flakkee 22
01 mei 1e A-junioren competitie DAK Drunen 11
01 mei 13e Salzburg Marathon Salzburg Marathon 2
01 mei Jeugdcriterium Duffel 28
01 mei Knokke 10 KM Knokke 10k 1
30 apr Jeugdmeerkamp ARAC (B) 4
27 apr Vlietloop T'Veerke 5
24 apr Senioren competitiewedstrijd Prins Hendrik 15
24 apr Roermond City Run Roermond City Run 6
24 apr Koning van Spanje-trail Koning van Spanje Trail 6
24 apr 4e Zwaakse Weelloop ZR running team 39
23 apr C/D-junioren competitie wedstrijd Groene Ster 69
22 apr 5e Oranjemuidenloop Dynamica 11
21 apr Baanwedstrijd Spirit 7
20 apr Zandvoort Circuit Run Zandvoortcircuitrun 3
17 apr Enschede marathon Enschede Marathon 2
17 apr Marathon Antwerpen Antwerp Marathon 7
16 apr 8e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Marathon Zws-Vlaanderen 11
16 apr werpersmeeting AC Meetjesland 2
16 apr 31e Brixlegger Sparkassen Lauf BSV Brixlegg 1
16 apr Baanwedstrijd Delta Sport 30
10 apr 36e Marathon Rotterdam Marathon Rotterdam 34
09 apr 10e Oosterscheldeloop AV '56 117
09 apr Baanwedstrijd RKHAV 53
03 apr 4e Ladiesrun Goes Ladiesrun Goes 41
03 apr 40e Marathon de Paris Marathon De Paris 2
03 apr 69e Dwars door Dordt Parthenon 5
03 apr 28e Parelloop Parelloop 4
02 apr Hechtsee Run Tri-X-Kufstein 1
02 apr Strandloop B4Sport 5
02 apr Blokmeerkamp Spado 39
02 apr Testwedstrijd Scheldesport 9
28 mrt Paaswedstrijd AV Triathlon 7
28 mrt Paasloop De Breskens Runners 2
26 mrt Openingswedstrijd Passaat 8
26 mrt 10 van Bru Delta Sport 3
26 mrt 25 km van Hulst RKHAV 7
23 mrt 29e NK veldloop gemeente ambt. gemeente Nissewaard 2
22 mrt 3000 m testloop AV '56 34
20 mrt Halve Marathon AC Lyra 2
20 mrt 11e Venloop Venloop Venlo 1
20 mrt 23e Zwinstedenloop Zwinstedenloop 13
19 mrt Orionloop Orionloop 10
19 mrt 7e Frühlings Crosslauf LSV 1990 Kitzbühel 1
19 mrt Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 247
13 mrt 30 van Tilburg Attila 3
13 mrt Hallensportfest KLA Dortmund (D) 39
12 mrt Hulsbeekcross NK cross 2016 1
12 mrt 44e Pannekoekloop Delta Sport 29
12 mrt Halve van Oostvoorne Van Buurencircuit 3
12 mrt Belgisch kamp. Masters indoor LBFA Belgische Atl.Liga 4
12 mrt NK cross NK cross 2016 9
06 mrt 42e City-Pier-Cityloop CPC Loop 18
06 mrt Nationale pupillen Indoor AV '34 12
05 mrt indoormeeting Racing Club Gent 3
05 mrt Massaloop Dynamica 13
28 feb Eindstand crosscompetitie Zeeland Atletiek 47
27 feb Halve Marathon van Axel Road Running Axel 2
27 feb 27e Kustcross Dynamica 46
21 feb 5e Trail by the Sea Sportpromotion Zeeland 31
20 feb NK indoor A/B-junioren Atletiekunie 11
14 feb Halve van Barcelona ½BCN 3
14 feb NK indoor Masters Atletiekunie 5
13 feb Grevelingencross AV Flakkee 43
07 feb Voorne 10 Engelse Mijl Voorne Atletiek 3
07 feb Midwinter Marathon Midwintermarathon 3
07 feb 25e ZK Halve Marathon De Wielingen 20
06 feb Indoor Amsterdam Phanos 1
06 feb indoorwedstrijd Delta Sport 26
06 feb Rammekensloop Rammekensloop 9
06 feb 11e Zwaarste 10 van Zeeland Delta Sport 7
31 jan Mastboscross Mastboscross 16
30 jan 8 indoorwedstrijd PEC 1910 9
26 jan 3000 m testloop AV '56 39
24 jan 5e JARO-cross JARO 45
23 jan open indoormeeting AV Toekomst (B) 1
23 jan Nationale CD indoorwedstrijd Junioren C&D Indoor 14
17 jan indoorwedstrijd Olympus '70 2
16 jan 44e Deltacross Delta Sport 66
10 jan Achillescross Achilles 2
10 jan 44e Halve van Egmond Egmond Halve Marathon 4
10 jan Herculesloop Hercules 1
09 jan 55e Wallenloop AV '56 78
09 jan Regio indoorwedstrijd Regio Dordrecht 2
03 jan Halve van Westvoorne Voorne Atletiek 2
02 jan Nieuwjaarsloop Spirit 4
02 jan Cédric Van Brantegem meeting STAX 9

Seizoen 2015

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 dec 47e Oliebollenloop AV '56 101
31 dec 35e Sylvestercross Sylvestercross 2
31 dec Tankloop Dynamica 9
26 dec indoormeeting Racing Club Gent 1
26 dec Kerstloop Dynamica 29
23 dec 2e Serious Request Run AV '56 90
20 dec indoor Senioren/ AB junioren AV '34 1
20 dec Crosscup Crosscup België 7
19 dec 5e JARO Kerstcross JARO 49
19 dec 16e Aagtekerkerun MC De Pekelinge 34
19 dec Nieuwjaarsmeeting Vita 8
19 dec Trailrun Sportivity Trailrun 1
13 dec Hallensportfest SC Bayer 05 Uerdingen 14
13 dec 28e Bruggenloop Bruggenloop Rotterdam 21
13 dec Spadocross Spado 4
12 dec indoor Senioren/ AB junioren Ilion 3
12 dec Indoor Gala Hylas 8
12 dec 5e ZK 10 Engelse Mijl Delta Sport 11
11 dec Kerstloop Kerstloop Brugge 5
06 dec Kempen Trail Kempen Run 1
05 dec 23e Den Inkelcross AV '56 104
29 nov Firenze Marathon Firenze Marathon 2
29 nov Tis (voor) Niks Loop Tis (voor) Niks Loop 1
29 nov 16e Zakloop AV '56 125
28 nov 31e Elderschanscross De Wielingen 47
23 nov Coopertest AV '56 61
21 nov 57e Warandeloop Stichting Warandeloop 22
21 nov 15e Hobbeldebobbelloop Marathon Zeeland 20
17 nov 3000 m testloop AV '56 60
15 nov Natuurloop De Wielingen 2
15 nov 63e Grote Prijzen van Duffel Duffel 11
15 nov 32e Zevenheuvelenloop Zevenheuvelenloop 23
14 nov 48e Mosselloop Delta Sport 16
08 nov Sparkloop Spark 3
08 nov Maresiacross TV De Langstraat 5
07 nov 30e Moerschanscross RKHAV 53
07 nov Appelloop Road Running Axel 1
07 nov Marathon Marathon d. Alpes-Maritim 6
01 nov New York Citymarathon New York City Marathon 1
01 nov Lotto Crosscup VabcoMol 7
01 nov Drechtstadloop Drechtstadloop 7
25 okt Marathon Brabant Marathon Brabant 22
25 okt Devil's Trail Devil's Trail 1
24 okt indoorwedstrijd Parthenon 1
24 okt Singelloop Dynamica 16
18 okt 40e Amsterdam marathon Amsterdam Marathon 1
18 okt 10 van AVR AV Rucphen '90 1
18 okt Devil's Trail DAK Drunen 4
17 okt werpersmeeting AC Waasland 3
16 okt 3e Nighttrail by the Sea Nighttrail by the Sea 4
11 okt Werpfestival Sprint 9
11 okt 4 Mijl van Groningen 4 Mijl van Groningen 2
11 okt 32e Marathon Eindhoven Marathon Eindhoven 1
11 okt 1e Halve van Bergen Spado 8
11 okt Midden Voorneloop Pallas '93 2
10 okt Rotterdam Ekiden Rotterdam Ekiden 6
10 okt Poelbosloop AV '56 0
10 okt veldloopestafette ZK Dynamica 18
03 okt Baanmeeting AC Meetjesland 7
03 okt Mini-marathon Marathon Zeeland 17
03 okt 13e Kustmarathon Marathon Zeeland 41
02 okt 8e Ladiesrun Marathon Zeeland 61
27 sep Posbankloop Posbankloop 1
27 sep NK estafette Startbaan 2
26 sep 1e Obstaclerun AV '56 0
26 sep Vlaamse kampioenschappen Vlaamse Atletiekliga 4
26 sep Clubkampioenschappen AV '56 309
20 sep Dwars door de Zwingeul De Wielingen 1
20 sep 31e Dam tot Damloop Dam Tot Damloop 4
20 sep Beekse marathon Achil '87 1
20 sep finale B-junioren competitie Haag Atletiek 16
19 sep Open ZH kamp. pupillen CAV Energie 16
19 sep 12e Tielemanloop AV Flakkee 10
18 sep Avondbaanwedstrijd Dynamica 33
12 sep ZK pupillen Dynamica 114
12 sep 40e Winschoten Run Run Winschoten 2
12 sep Havenrun Havenrun 4
11 sep 20e WEA - Stadsloop AV '56 58
10 sep Baanmeeting Spark 1
06 sep Halve Marathon Halve Marathon Oostland 1
06 sep 3e Ballonloop Ballonloop 2
06 sep 27e Tilburg Ten Miles Tilburg Ten Miles 2
05 sep Halve Marathon Halve Marathon van Tholen 1
05 sep 9e Kustloop Kustloop Vrouwenpolder 28
05 sep Masters Trophy AC Deinze 2
05 sep Open Hoeksch Estafette en Werpen CAV Energie 10
05 sep Stichting Jayden Obstakelrun Fitland Goes 5
05 sep ZK 10000 m en werpmeerkamp Scheldesport 5
29 aug Baanwedstrijd Passaat 27
29 aug Nationale C-spelen AAC 7
29 aug 29e Halve Marathon Delta Sport 18
28 aug 6e Kapelsedag Loop Kapelle Promotion 44
28 aug City Trail City Trail 7
25 aug 8e 10km van Groot Steenbergen Diomedon 2
23 aug Jeugdmeeting Racing Club Gent 16
23 aug Nationale D-spelen Phanos 4
22 aug Werpvijfkamp Volharding (B) 6
20 aug 2e Havenloop Delta Sport 8
14 aug 1e RibbStyle Goes on Track AV '56 55
12 aug WK Masters World Masters Athletics 5
11 aug Baanmeeting AC Waasland 1
09 aug Halve Marathon Halve Marathon Vlieland 1
06 aug Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 36
05 aug Stratenloop Dynamica 36
02 aug NK baan senioren Atletiekunie 1
01 aug 1e Sabbingeloop Buurtver. 't Ouweland 17
01 aug Memorial Rasschaert Vita 2
30 jul Polderloop Polderloop 2
29 jul Boulevardloop Dynamica 49
25 jul VAL Jongerentrofee AC Waasland 8
22 jul 32e Stratenloop Delta Sport 46
22 jul Baanmeeting Dilbeek AC 1
19 jul Open Meeting AV Kontich Aartselaar 2
19 jul Coriotrail Corio Trail 1
18 jul Masters Trophy KASV Oudenaarde 2
16 jul 2015 Avondmeeting Rotterdam Atletiek 13
15 jul Stratenloop Dynamica 51
11 jul ZK C/D-junioren individueel Dynamica 50
11 jul Running Center Classic Thor 6
10 jul Track Meeting Utrecht Track Meetings 2
08 jul Stratenloop Domburg Dynamica 47
08 jul Midzomerrun Lopen voor het goede doel 2
02 jul Avondmeeting Delta Sport 10
28 jun Veluwezoom Trail Veluwezoom Trail 1
28 jun Halve Marathon Roosendaal Halve Marathon Roosendaal 17
28 jun Masters Trophy Olympic Brugge 2
27 jun Ir. Knaap pupillenwedstrijd De Wielingen 80
27 jun Baanwedstrijd De Wielingen 24
26 jun NK A/B-junioren Sprint 9
24 jun 5e Sportvisserloop AV '56 58
21 jun Ladiesrun Ladiesrun Utrecht 1
21 jun 2e A-junioren competitie Achilles 5
20 jun Halve van Hoogvliet De Halve van Hoogvliet 1
20 jun C/D-junioren competitie wedstrijd Scheldesport 77
20 jun PZC familieloop Dynamica 38
20 jun 28e Bavoloop Bavoloop 5
17 jun Hardloopgala Hardloopgala Gilze 1
14 jun NK Masters Delta Sport 12
14 jun 9e Ladiesrun Ladiesrun Rotterdam 8
14 jun Rondje Voorne Rondje Voorne 1
14 jun Belgisch kampioenschap Masters LBFA Belgische Atl.Liga 3
14 jun 2e B-junioren competitie AV '40 16
13 jun Jeugdmeeting AC Meetjesland 7
07 jun 5e Brabantse Wal Marathon Brabantse Wal Marathon 6
07 jun Senioren competitiewedstrijd Nijmegen Atletiek 11
07 jun Loop Leeuwarden Loop Leeuwarden 1
06 jun Van Goghloop Van Goghloop Zundert 1
06 jun Regio-ontmoeting Scheldesport 54
04 jun Avondbaanwedstrijd AV Flakkee 5
03 jun 7e Lepraloop Dynamica 4
02 jun Sasloop AV '56 70
31 mei Jeugdmeeting Racing Club Gent 9
31 mei 1e A-junioren competitie ATV Venray 7
31 mei Hague Royal Ten Hague Royal Ten 1
31 mei Haagse Beemdenloop Haagse Beemdenloop 2
30 mei C/D-junioren competitie wedstrijd Thor 70
29 mei Schellachloop Dynamica 4
25 mei Lelieloop Road Runners Etten-Leur 1
25 mei Pinksterwedstrijden RKHAV 18
25 mei Masters Trophy AVMO Tielt (B) 2
23 mei Ir. Knaap pupillenwedstrijd AV '56 104
22 mei 15e Stadsloop Dynamica 20
21 mei 2015 Track Meeting CAV Energie 6
20 mei Avondbaanwedstrijd Groene Ster 4
18 mei Coopertest AV '56 34
17 mei Kaatsheuvelse Pleinloop Kaatsheuvelse Pleinloop 1
17 mei 3e Worstel en kom bovenloop Worstel en kom boven 35
17 mei 25e Leiden Marathon Leiden Marathon 3
17 mei 13e Marikenloop Marikenloop 2
16 mei recordwedstrijden AV Hollandia 1
16 mei VAL Jongerentrofee AVZK 8
15 mei Baanwedstrijd AV '56 135
10 mei Rondehoeploop Rondehoeploop 1
10 mei 1e B-junioren competitie Scheldesport 16
10 mei 19e Meidoornloop Meidoornloop 84
09 mei Ter Specke Bokaal De Spartaan 1
09 mei 2e pupillencompetitie Achilles 4
08 mei Track Meeting Utrecht Track Meetings 2
07 mei Avondbaanwedstrijd Dynamica 23
03 mei Senioren competitiewedstrijd De Keien 16
02 mei Jeugdmeerkamp ARAC (B) 8
02 mei Halve van Renesse Sportpromotion Zeeland 12
26 apr Marathon Madrid Marathon Madrid 1
26 apr Roermond City Run Roermond City Run 5
26 apr Marathon Antwerpen Antwerp Marathon 4
26 apr 3e Zwaakse Weelloop ZR running team 19
25 apr Baanwedstrijd Delta Sport 31
24 apr 4e Oranjemuidenloop Dynamica 9
19 apr Spieren voor Spieren City Run Spieren Voor Spieren City 2
19 apr Senioren competitiewedstrijd Spado