Poelbosloop

Meisjes groep 5 nummer school Tijd
Liv van Bennekom 193 Wingerd 4.16.04
Liene Prijs 178 Wingerd 4.18.03
Esmee Goedheer 186 Wingerd 4.21.02
Nina de Bruine 189 Wingerd 4.22.02
Lyn Kramer 732 Poeljeugd 4.38.09
Tesse Blok 733 Poeljeugd 5.15.09
Jasmijn v/d Plas 179 Wingerd 5.21.09
Indy Andres 729 Poeljeugd 5.37.00
Esmee Maas 730 Poeljeugd 5.44.03
Nova Verbeke 731 Poeljeugd 5.50.03
Anglina v Antwerpen 791 Beatrix 5.56.00
Esther van Driel 185 Wingerd 6.09.02
Puck Bezuijen 191 Wingerd 6.09.08
Jongens groep 5 nummer school Tijd
Jurre Blankenstein 190 Wingerd 3.46.04
Bran van Schaik 175 Wingerd 3.48.01
Tim Franse 194 Bischop ernst 3.55.08
Sem Schoonen 790 Beatrix 3.58.07
Vince Oosthoek 196 Bischop ernst 3.59.00
Nathan de Regt 177 Wingerd 4.04.06
Morris de Kam 792 Beatrix 4.08.02
Ferre Neels 181 Wingerd 4.08.06
Sem Gijzel 807 Noorderlicht 4.09.04
Jesse van Wel 707 4.10.00
Jack Visscher 172 Wingerd 4.13.08
Joep Sparreboom 174 Wingerd 4.19.06
Joas Dieleman 187 Wingerd 4.20.03
Joah Riedijk 728 Poeljeugd 4.26.01
Finn Nieuwenhuize 180 Wingerd 4.32.02
Dani de Ridder 176 Wingerd 4.36.03
Sam Cabboort 188 Wingerd 4.44.09
Jelmer Lukasse 182 Wingerd 4.47.05
Thijs Besseling 192 Wingerd 5.01.07
Moos Wijnhorst 171 Wingerd 5.14.04
Jozua Groen 184 Wingerd 5.15.01
Jop Hilgeman 183 Wingerd 5.16.00
Jayden Yang 789 Beatrix 5.18.01
Logan Hartman 706 5.29.09
Meisjes groep 6 nummer school Tijd
Fieve v/d Wel 779 Beatrix 3.58.06
Romee Menheere 788 Beatrix 4.05.05
Anoek Boersma 810 Noorderlicht 4.07.09
Mirre de Korte 157 Wingerd 4.11.04
Liv v/d Genugten 786 Beatrix 4.11.08
Tess van Kooten 708 4.13.06
Anne Wimmers 780 Beatrix 4.15.01
Feline Zandee 153 Wingerd 4.21.07
Abia Koppejan 158 Wingerd 4.22.03
Sophie Heyboer 734 Poeljeugd 4.22.09
Geke Melse 151 Wingerd 4.23.05
Sefanja Baaijens 813 Poeljeugd 4.24.05
Ilona Kusse 782 Beatrix 4.26.09
Renee Schouwenaar 704 4.28.02
Ilyze Scholten 778 Beatrix 4.28.09
Flo Jongerius 785 Beatrix 4.30.05
Maud Dorst 160 Wingerd 4.31.01
Fiene Hillebrand 705 4.33.08
Nora Don 338 Wingerd 4.34.03
Mirre Moerman 149 Wingerd 4.36.09
Jenthe van Beveren 163 Wingerd 4.37.06
Sarah Wezenberg 169 Wingerd 4.38.02
Julia Hage 712 Samenspel 4.38.09
Yenthe Milhous 150 Wingerd 4.40.00
Aimee v/d Vreede 155 Wingerd 5.04.02
Silvia Vonk Noordegraaf 811 Noorderlicht 5.32.03
Luna Rabeling 784 Beatrix 5.35.08
Naomi Braam 156 Wingerd 6.45.00
Jongens groep 6 nummer school Tijd
Jesse Schipper 805 Noorderlicht 3.34.01
Sem den Hollander 162 Wingerd 3.35.04
Christijan van Gilst 165 Wingerd 3.36.06
Kevin Dorrepaal 815 ikc kloetinge 3.38.03
Lucas Fieman 806 Noorderlicht 3.56.09
Gijs Potter 736 Poeljeugd 3.58.06
Max v/d Berge 715 Samenspel 4.02.07
Milan v Houte 781 Beatrix 4.03.03
Davi Simoen 337 Samenspel 4.04.05
Bart Weststrate 154 Wingerd 4.05.04
Glenn Eveleens 711 Samenspel 4.06.04
Ivan Kraamer 152 Wingerd 4.07.05
Mees Bouwdense 783 Beatrix 4.11.06
Thomas Vonk Noordegraaf 804 Noorderlicht 4.15.05
Jovany Weesepoel 199 Beatrix 4.15.07
Casper van Gurp 164 Wingerd 4.17.07
Marvin Kok 159 Wingerd 4.18.01
Finn van Dijke  803 Noorderlicht 4.19.05
Fabian v Willegen 777 Beatrix 4.21.02
Luuk Joosse 161 Wingerd 4.23.00
Raf Beeke 738 Poeljeugd 4.32.02
Joah v/d Berg 168 Wingerd 4.36.05
Vito Alblas 170 Wingerd 4.42.06
Lucas Schrijver 167 Wingerd 4.45.07
Sven van Driel 166 Wingerd 4.46.06
Dex Timmerman 735 Poeljeugd 5.58.02
Ferre de Dreu 737 Poeljeugd 7.29.09
Meisjes groep 7 nummer school Tijd
Julia Noe 197 Bisschop ernst 3.35.08
Senna Franse 198 Bisschop ernst 3.48.02
Lise Blok 739 Poeljeugd 3.54.02
Timara Corbijn 140 Wingerd 4.08.06
Milouschka Fokke  817 IKC Kloetinge 4.10.05
Maake Kooistra 135 Wingerd 4.11.01
Lois Nagelkerke 776 Beatrix 4.25.07
Veerle Westerweele 774 Beatrix 4.26.02
Evi Koorstra 760 Beatrix 4.27.01
Femke Schipper 740 Poeljeugd 4.38.07
Benthe v Oosten 741 Poeljeugd 4.39.04
Yinthe Openneer 144 Wingerd 4.53.00
Evi van de Jagt      818 IKC Kloetinge 4.56.09
Floorje Blikslager 773 Beatrix 4.59.08
Tessa Kuipers 717 Samenspel 5.17.09
Senna Houmes 137 Wingerd 5.42.07
Sophie Hoogesteger 138 Wingerd 7.40.04
Jongens groep 7 nummer school Tijd
Hugo Metske 142 Wingerd 3.30.07
Nick van Veen 136 Wingerd 3.34.08
Rowyn Weezepoel 800 Noorderlicht 3.45.05
Julian Bouma 145 Wingerd 3.50.04
Aron Kramer 146 Wingerd 3.51.02
Bob Boogerd 141 Wingerd 3.57.03
Stan de Jonge 744 Poeljeugd 3.59.00
Jasper Colijn          821 IKC Kloetinge 4.03.06
Jayden Dingemanse 773 Beatrix 4.07.04
Thomas Lemmers    816 IKC Kloetinge 4.10.03
Jelle Dagevos      822 IKC Kloetinge 4.11.03
Ruben Herrebout 775 Beatrix 4.12.00
Luca Kroezeman 772 Beatrix 4.14.04
Samuel Krijger      823 IKC Kloetinge 4.30.06
Alex van Engelen    819 IKC Kloetinge 4.31.01
David Scecum 134 Wingerd 4.31.09
Aron Wisse 133 Wingerd 4.32.04
Boaz Groen 139 Wingerd 4.32.09
Jonas van Vliet 796 4.36.09
Lars Maat 742 Poeljeugd 4.38.08
Glenn de Kam  801 Noorderlicht 4.50.05
Chris de Boer 148 Wingerd 4.52.02
Rafael v/d Linde 147 Wingerd 5.00.05
Neal Misrielal 793 Noorderlicht 5.21.01
Stefan Dirksen  802 Noorderlicht 5.22.08
Maddox Wolfert      820 IKC Kloetinge 5.26.07
Thijs de Kok 143 Wingerd 5.29.00
Meisjes groep 8 nummer school
Anne Sohpie 724 Wingerd 3.30.05
Evi van Eekelen 745 Poeljeugd 3.39.09
Fenne Pikaar 746 Poeljeugd 3.47.01
Noa de Korte 727 Wingerd 3.49.05
Nimra Moerman 720 Wingerd 3.51.07
Sienna-Maye Demas 762 Beatrix 3.58.07
Maud Kramer 750 Poeljeugd 4.04.06
Meike v Loon 195 Bichop ernst 4.05.03
Lisanne v/t Veen 752 Poeljeugd 4.05.07
Noor Zandee 768 Beatrix 4.08.05
Lena Kuipers 718 Samenspel 4.10.09
Lara van Sluijs 749 Poeljeugd 4.15.02
Norah Bodeldijk 765 Beatrix 4.20.00
Luana Lonescu 747 Poeljeugd 4.20.09
Milou Riedijk 748 Poeljeugd 4.21.04
Lot Kamerling 759 Beatrix 4.22.02
Melita Eijsden 809 Noorderlicht 4.23.01
Luna Nelis 714 Samenspel 4.23.08
Puk van Kooten 709 Samenspel 4.33.02
Olivia van Zoest 761 Beatrix 4.50.00
Emilia Sahakyan 808 Noorderlicht 5.10.06
Shannon Baartman 825 IKC Kloetinge 5.19.02
Catoo Vermeulen 764 Beatrix 8.41.00
Jongens groep 8 Nummer School Tijd
Jesse de Muijnck 767 Beatrix 3.07.01
Thijn Ossewaarde 826 IKC Kloetinge 3.14.01
Beau Marijs 721 Wingerd 3.19.00
Dani Nguyen 753 Poeljeugd 3.33.06
Boaz Kluijfhout 710 Samenspel 3.34.01
Rick Potter 756 Poeljeugd 3.40.07
Boaz v/d Broeke 755 Poeljeugd 3.42.06
Finn Traas 828 IKC Kloetinge 3.44.03
Junior Declerck 129 Wingerd 3.46.00
Levi de Regt 132 Wingerd 3.49.04
Jesse Don 131 Wingerd 3.50.05
Kayan Vleugel 763 Beatrix 3.51.07
Tim Dieleman 726 Wingerd 3.59.04
Mikai Hoogerheide  795 Noorderlicht 4.00.04
Job v.d Berge 716 Samenspel 4.02.04
Niels Cijsouw 757 Poeljeugd 4.07.07
Tim van Dool 770 Beatrix 4.09.02
Siem Weststrate 754 Poeljeugd 4.11.03
Tim Vermeulen 830 IKC Kloetinge 4.12.00
Jesse Vuijk 723 Wingerd 4.12.06
Dinand Slump 722 Wingerd 4.14.07
Raf Wijdemans 766 Beatrix 4.15.07
Dannyv/t Westende 769 Beatrix 4.16.09
Tim Hage 713 Samenspel 4.19.01
Gijs Dek 794 Noorderlicht 4.20.02
Sven van Liere 798 Noorderlicht 4.25.00
Milan van Oeveren 797 Noorderlicht 4.26.04
Tom Hoekman 799 Noorderlicht 4.35.01
Jamie de Witte 827 IKC Kloetinge 4.51.08
Hille v/d Hille 829 IKC Kloetinge Val